1

Tema: LAISVALAIKIS

Ka labiausiai megstat veikti laisvalaikiu?
5dienio vakara??

big_smile

2

Re: LAISVALAIKIS

labiausiai na dazniausiai tai manau su draugais kur nors kokiose kavinese ar baruose.Kokio aluciuko pagurksnoti po 7 bokaliukus ant galvytes:)

3

Re: LAISVALAIKIS

tik po7?:O
na neblogai neblogai..
svarbiausia gera draugu kompanija;>

4

Re: LAISVALAIKIS

cia tipo norejo "pasigirti", kad arba labai daug ishgeria, arba namo jau keturiom eina big_smile

5

Re: LAISVALAIKIS

Eglė, 20 parašė:

cia tipo norejo "pasigirti", kad arba labai daug ishgeria, arba namo jau keturiom eina big_smile




na gal cia jis rimtai tep poilsiauja;>

6

Re: LAISVALAIKIS

Na kam tas girimasis man tai nera jokio tikslo girtis tik pasakiau kiek  visuomet isgeriu alaus uzejas koki penktadieniuka ir tiek.Jeigu pradeciau girtis tai cia rasyti reiktu penktadienio kokio paros laiko praleisto bare nuotykius tai manau uzmigtumete beskaitydami:D

7

Re: LAISVALAIKIS

Laimis, 22 parašė:

Na kam tas girimasis man tai nera jokio tikslo girtis tik pasakiau kiek  visuomet isgeriu alaus uzejas koki penktadieniuka ir tiek.Jeigu pradeciau girtis tai cia rasyti reiktu penktadienio kokio paros laiko praleisto bare nuotykius tai manau uzmigtumete beskaitydami:D

o tu pabandyk parasyti;>

8

Re: LAISVALAIKIS

Ujjjjj tai sakau jeigu parasyti tai cia man reiktu nu nezinau kazkokiu geleziuku ant pirstu kad nuo knopkiu maigymo man pirstuku neskaudetu.O geriausia tai manau praleisti penktadieni gulint su knyga lovoj:Darba ziurint penktadienio kokia nors komedija:)

9

Re: LAISVALAIKIS

Laimis, 22 parašė:

Ujjjjj tai sakau jeigu parasyti tai cia man reiktu nu nezinau kazkokiu geleziuku ant pirstu kad nuo knopkiu maigymo man pirstuku neskaudetu.O geriausia tai manau praleisti penktadieni gulint su knyga lovoj:Darba ziurint penktadienio kokia nors komedija:)



na neblogai, bet tj daryti kieviena miela 5dieni tikrai pabostu;>
o man kad geriausiai patirti tavo ispudzhiu 5dieni(ir kad tau nereiketu brangiu pirshteliu varginti) reikia kartu papramogauti:D

10

Re: LAISVALAIKIS

aisku kad linksmintis  reikia:D

11

Re: LAISVALAIKIS

Indrė, 17 parašė:

aisku kad linksmintis  reikia:D


tj cia kas be ko..;)nenuobodzhiauti juk visa gyvenima;>

12

Re: LAISVALAIKIS

sveiki nezinot ka penktadieni veikti?

13

Re: LAISVALAIKIS

labai paprasta susirenki draugus  nueini i bariuka ar kavinuke siektiek atcipalaiduoji tuomet i diskoteka  veliau i plota ir ilsiesi savo geru draugu kompanijoj:::124

14

Re: LAISVALAIKIS

Mykolas, 19 parašė:

sveiki nezinot ka penktadieni veikti?


Mykoliuk:Dteisingai
I banga...paskui i aukstaitija..ir namo;>

15

Re: LAISVALAIKIS

ne i plota aukstaitija atgivenes reikaliukas=)

16

Re: LAISVALAIKIS

na tada i plota;>
nu bet aukshtaitija turi kartais savu privalumu;>

17

Re: LAISVALAIKIS

reikia biski draugu, biski alaus ir viskas isivaziuoja big_smile ir labai swarbu, kad penktadieniai nesikartotu big_smile

18

Re: LAISVALAIKIS

Kostas, 18 parašė:

reikia biski draugu, biski alaus ir viskas isivaziuoja big_smile ir labai swarbu, kad penktadieniai nesikartotu big_smile



jap;>kad nebutu jokios monotonijos...

http://forumas.ieskok.lt/imgload/7

19

Re: LAISVALAIKIS

nes ji zudo ir daro zmones marozais big_smile

20

Re: LAISVALAIKIS

Kostas, 18 parašė:

nes ji zudo ir daro zmones marozais big_smile


nu nevisai marozais, bet daugiau atsilikusiais....;/