1

Tema: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Manau topico pavadinimas aiskus

2

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

dar nenustebino:D bet.. tikiuosi vasara likti maloniai nustebinta:D

3

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Kodel buten vasara?;)

4

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

hm.. vat buvo seniai.. draugavau su zmoguciu, su kuriuo mus skirdavo apie 200 km.. tai viena vakara sedziu, ziuriu telika (o dar ziema buvo ir bais salta) ir jis skambina.. niu snekames.. kaip ten sekasi, kaip gyvenam.. o jis man ir sako: "tai gal duris atidaryk", niu as aisku, kol susigaudziau kokias duris.. atidarau, o ten prie duru padeta didziausia roziu puokste.. (o mes ir toliau snekam telefonu) as krykstaut pradejau.. dziaugsmas begalinis.. tik uzdariau duris, o jis ir vel klausia: "tai kam duris uzdarei, neisileisi?".. vat atidarau duris, o ten mano brangiausiasis stovi.. staigmena buvo verta milijono big_smile

5

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Vija, 24 parašė:

hm.. vat buvo seniai.. draugavau su zmoguciu, su kuriuo mus skirdavo apie 200 km.. tai viena vakara sedziu, ziuriu telika (o dar ziema buvo ir bais salta) ir jis skambina.. niu snekames.. kaip ten sekasi, kaip gyvenam.. o jis man ir sako: "tai gal duris atidaryk", niu as aisku, kol susigaudziau kokias duris.. atidarau, o ten prie duru padeta didziausia roziu puokste.. (o mes ir toliau snekam telefonu) as krykstaut pradejau.. dziaugsmas begalinis.. tik uzdariau duris, o jis ir vel klausia: "tai kam duris uzdarei, neisileisi?".. vat atidarau duris, o ten mano brangiausiasis stovi.. staigmena buvo verta milijono big_smile

super:) neturiu zodziu net.... o dar kai kurios sako, kad waikinai nemoka nustebint..;)

6

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

nupirko sokolado

:::718

7

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

man tai asmeniskai atrodo, kad is viso siais laikais labai mazai tos romantikos liko.. gal tiesiog jau gyvenam taip, kad nebeturim laiko siltiems jausmams, o gal tie jausmai nebe tokie silti, kaip noretusi :?

8

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

kas nori, susikuria romantishka aplinka, o kas nenori, bet kokiais laikais nesusikurs

9

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Gediminas, 19 parašė:

kas nori, susikuria romantishka aplinka, o kas nenori, bet kokiais laikais nesusikurs


ne tai kad nori nenori.. tiesiog romanitiskais buti nebemadinga.. dabar kita kultura, kiti vejai.. nesakau, kad negalima susikurti romantiskos aplinkos, tiesiog pastebiu, kad vis maziau i ta nora ir pastangas investuojame..

10

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Geriausias nustebinimas turbut panai butu pasijusti pastojusiai..:)
Juokauju, tfu tfu tfu..:)

11

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

nustebinti nustebino bet tai viesai neviesinama... :::138

12

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Per gimtadienį apie 7 ryto atėjo su kostiumu, gėlėmis ir dovanėle. Tikrai maloniai nustebino wink

13

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

per Valentino diena tikrai maloniai nustebino panele wink emmm... :::721

14

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Turejau gan vyresni drauga ir gyveno tolokai atskrisdavo kas menesi pas mane arba as pas ji...Atskrido savaitgali praleisti pas mane o as turejau dirbti...Griztu vakare is darbo...
  Kambrys paskendes zvakiu sviesoje tyli romantiska muzika..Neleidzia eiti i svetaine,nuveda i vonia vonia silta su daug visokiausiu ziedlapiu,issimaudau..nueinu i miegamaji,ant lovos labai grazus,seksualus rubai padeti ir aukstakulniai bateliai,rastelis: APSIRENK TAI!!!
Apsirengiu ateinu i svetaine..Nuostabu,be zodziu..Geles,zvakes,Martinis...Karstas maistas...O svarbiausia jis,su sypsena veide... As negalejau patiketi kad taip gali buti realybeje..Tai graziausiais vakaras mano gyvenime ir neuzmirstama naktis...
Ka jauciau ta vakara tai tikriausiai yra neaprasoma zodziais...
Visom panelem linkiu tai pajausti,nors viena karta gyvenime!

15

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

padovanojo šokį ant jūros kranto šviečiant menesienai...
p.s. nors gyvenom toli toli nuo jūros

16

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Vija, 24 parašė:

man tai asmeniskai atrodo, kad is viso siais laikais labai mazai tos romantikos liko.. gal tiesiog jau gyvenam taip, kad nebeturim laiko siltiems jausmams, o gal tie jausmai nebe tokie silti, kaip noretusi :?


joa nebedaug jos liko..bet wisgi kartajs pasitajko romantiku..:) turejau wiena wajkinuka kuris buwo tiesiog romantiku romantikas ir romantishkas akimirkas sudarydawo netiketaj ir neplanuotaj..ypac isimine,kaj buwome pas ji ir stajga sako uzsimerk..nu uzsimerkiau, o jis paeme mane uz ranku ir ishsiwede i balkona,kuris buwo neistiklintas,11tam aukshte..o lauke shaltas ziemos wakaras ir nezmonishkaj didelis ryshkus menulis,daugybe zwajgzdziu...priwede prie balkono krashto,paeme uz ranku kajp titanike ir sako atsimerk ir sugalwok lbj grazu nora..maniau ishtirpsiu:)

17

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

romantiskas poelgis...tai kai jis ka nors padaro man labai mielo tada kai to nesitikiu

18

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

vienas vaikinukas, gyvenes 160km nuo manes, pasitiko pareinancia is sules mane, kad  man gimtadienio proga iteiktu rozyte:) kitas vaikinas zinodamas mano didziausia silpnybe saldumynams..valentino dienos proga pasikviete i swecius..kambarys skendejo zvakiu sviesoje, o paciam centre buvo lekste nuostabiausio kadanors mano valgyto deserto..mhh:)wat

19

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Kad romantiskumo jau nebe daug pas ka like... Zinoma gaunu geliu ir panasiai, bet tai juk jau banalybe

20

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Agne, 23 parašė:

Kad romantiskumo jau nebe daug pas ka like... Zinoma gaunu geliu ir panasiai, bet tai juk jau banalybe

prie gero greit priprantama... faktas .. ar ne Agne wink?