21

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

na kaip matau romantika dar nemire , labai graziu cia istoriju parasyta smile

22

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

geras klausimas, nu sakyciau kai pasake kad jam mano mama patinka tai tikrai nustebau smile

23

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

mane tai begalybe kartu yra nustebine. Pirmas tai ivyko per musu pazinties diena, tai kad nepazinodamas manes parase man laiska, taip ir susipazinom smile dar buvo mano gimtadienis, atvaziavau i jo miesta jis mane pasitiko prie stoties, padave rakciuka nuo parduotuves spinteles ir paliko tokia stovet smile tai va as vaiksciojau po parduotuves is vienos i kita, po tas spinteles ir ten rasdavau vis koki rasteli ir kokia staigmenele smile paskutine buvo jau jis big_smile aisku ne spintelej sedejo  ;D buvo rastelis kur jis yra smile va buvo labai fainai...

24

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

jo...cia tai tikrai...:D

25

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Vija, 24 parašė:
Gediminas, 19 parašė:

kas nori, susikuria romantishka aplinka, o kas nenori, bet kokiais laikais nesusikurs


ne tai kad nori nenori.. tiesiog romanitiskais buti nebemadinga.. dabar kita kultura, kiti vejai.. nesakau, kad negalima susikurti romantiskos aplinkos, tiesiog pastebiu, kad vis maziau i ta nora ir pastangas investuojame..

Nemanau kad romatika mados reikalas, tiesiog arba esi romantikas atba ne. Simple. Kam to tikrai reika rtas ir susikuria romantišką aplinką sau ir savo antrajai pusei, kam į tai nusispjaut - išgyvena ir be to.

26

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

nu geriausiai manau buna kai kanors padarai romantisko o merga paziuri ir tau sako: IR KA ?
aisku manau nedaukam nusisypso tokia laime:)

27

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Joa kada as su melzeja draugavau kazkas panasaus buva.... big_smile

28

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

tau tai suprantama reikejo laukus karviu parodyti tai iskart  romantikos inai gautu smile
arba karvute pamelzti kartu su ja rite nueiti smile) kai saulute pateka:)
pamirsau net tema apie ka cia snekam uzsigalvojau apie ukio merginas:)

29

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Nu cia man atrodo viskas labai nuo vyro priklauso,bet kartais vyrai galvoja,kad ai cia brangiai tos staigmenos kainuoja tai kam cia tuos pinigus svaistyti ,bet jie nesupranta ,kad ne piniguose esme kartais mazniekis zmogu gali padaryti liabai laiminga,ar ne taip?:-{:-D

30

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

taip ! as prie savo kambario lango atsivedu panele ir jau buna gerai ir nieko nekainuoja:)
pro langa matos kaunas geriau nei ant ponoramkiu smile)

31

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Kažkada seniai seniai per Valentino diena, sedejom su mano brangiuoju ir jo draugais. sedim plepam, po kiek laiko i kavine ižygiuoja žmogus su didziausia gėle, prizygiuoja prie musu stalelio, ir iteikia ja man. kavinej buve zmones net plot pradejo. žavu

32

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

kai jis eina gribauti

33

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

uoj tu staigmenu is dabartinio vaikino slaukiu tiek kad net sunku visas aprasyti...bet turbut didziausia staogmena buvo kai sirgau.Buvo auksta temperatura,blogai blogai jauciausi nieko nenorejau..nam ir naktele kai visi miegojo,o as negalejau uzmigti del dideles temperaturos,sedejau lovoje apsikabinusi pagalve,kazkas pradejo belsti i langa,paziuriu o gi mano brangiausias stovi ir dar laiko obuoliukus(as juos dievinu) miela meskiuka ir vaistu nuo gerkles skausmo :DD buvo nereali naktis ir rytas...

34

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Gila mano mylimasis negaletu man taip pabarbenti i langa ir visai ne todel, kad jis is vilniaus, o greiciau todel kad gyvenu penktam aukshte xDDD

35

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Na mane tai nekarta nustebino, darznai mano vaikinukas man dovanodavo geliu teisiog seip, tikrai budavo gera, va o vasara kai dirbau buvo taipmus skyre apie 160 kl gal), jau baiginejasi darbas iseina zmodes ir girdziu kazkas ieina i uzeiga pro vartelius jau noriu sakyt kad nedirbame o atsisukusi pamatau ji, bet pati didziausia staigmena buvo kai jis man pasipirso jezau atsimenu vos nenualpau....:::757

36

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Birute, geras! o kiek laiko draugaujat jei ne paslaptis? smile

37

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

uz menesio bus dveji metukai, jis norejo siai progai pasilikt bet pasipirso anksciau bet as nemoku nusakyti jausmo kuri pajutau, ir dabar paziurejus i ziedeli tokie laimes siurpuliukai begineja, tikrai linkeciau visoms patirti toki soka :::818

38

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

turejau vaikina, kuris vos ne kiekviena diena dovanodavo geliu puokstes, bet tai nebuvo taip romantiska, kaip visai kito vaikino dovanota alyvos sakele smile

39

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Tomas, 26 parašė:

Geriausias nustebinimas turbut panai butu pasijusti pastojusiai..:)
Juokauju, tfu tfu tfu..:)


cia matro daugiau bahuriu butu staigmena brangusis as nescia big_smile

40

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

ant medines lenteles nupiestas jo piesinukas.. mes nedraugavom, bet buvom labai geri draugai... pati kalta sad