41

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Tas tavo pasakymas man kai ka primena, as karta nupiesiau ja ir save ant hamako kaip ant vienos musu nuotaukos

42

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

netiketai grizo ir surenge pasimatyma,tas tox netiketumas turi savo zavesio vis tiek:D:D

43

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Pradejau susitikinet su vienu vaikin, karta grizome pas ji i namus, linksmai leidome laika, kalbejome.Kai man jau buvo laikas grizti namo, jis dar pasiule pries tai parukyti cigara. Buvo rudens vakaras ir mes isejome i lauka. Jis greit ibego i namus ir pasieme prozektoriu. As klausinejau, ka jis darys. Vaikinas  nesake, tik kazko ieskojo. Buvau labai nustebinta, kai jis man iteike grazia ilgakote roze, tai buvo labai romantiska:)

44

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Vita, 22 parašė:

Pradejau susitikinet su vienu vaikin, karta grizome pas ji i namus, linksmai leidome laika, kalbejome.Kai man jau buvo laikas grizti namo, jis dar pasiule pries tai parukyti cigara. Buvo rudens vakaras ir mes isejome i lauka. Jis greit ibego i namus ir pasieme prozektoriu. As klausinejau, ka jis darys. Vaikinas  nesake, tik kazko ieskojo. Buvau labai nustebinta, kai jis man iteike grazia ilgakote roze, tai buvo labai romantiska:)

o cia palauk,prie ko tas prozektorius..?:::041 gal is jo tau ta roze istrauke? ;D kazkaip nelabai supratau istorijos?

45

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Mane draugas nustebino padovanojęs puzlę iš 1500 detalių. Kad nenuobodžiaučiau.Tema Maskvos bažnyčių bokštų panorama...Patikėkit, buvo smalsu dėlioti.  dangaus fono dar nedabaigiau ... Per kančias į žvaigždes. Dabar savo kantrybę ugdau, ieškodama tinkamū detalių ir jų nerasdama.

46

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

mane draugas kelis menesius erzino, kad pirsis, o as spyriojausi sakydama, kad neisdrys, kad svaiscioja nesamones ir t.t. ir viena diena sedim sau prie vakarienes stalo, gurksnojam vyna, o jis staiga islekia i kita kambari ir grizta su su trimis rozemis, atsiklaupia ir istiesia aukso spalvos dezute -galvojau, kad nualpsiu , sirdis pradejo dauzytis, nes tiesa sakant nenorejau vestuviu (as tam per jauna big_smile ), bet ji taip myliu...tad is anksto emiau drebeti, o jis sako "mazute, atidaryk" smile as atidarau, o dezutes viduje idetas mazas atvirukas : jame daug kartu su mazinta musu nuotrauka, o prie jo galvos kaip komiksuose skraido baltas balionas kuriame parasyta" Rita, ar sutiksi su manim vaziuoti i druskininku vandens parka? " big_smile big_smile buvau taip maloniai sokiruota, kad puoliau jam ant kaklo ir juokiausi visa vakara smile buvo fantastika wink
romantiska, smaikstu ir isimintina smile

47

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

mane tai praeitais m per valentino diena,gulejau lovoj o jis isejo i parduotuve,pareina parnesa roziu graziu,sampano,sokolado,nu tipo valentinke svest,o dovanu tai ne,man tox gruzas,jau ir nervas ant ir po gero pusvalandzio jis istraukia dezute ir ir spekit ka:),ogi pasipirso....net apsiverkiau

48

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Jis mano geriausias draugas... budamas toli uz atlanto...JAV... mano gimino diena uzsake 23 rozes... Kai atidariau duris... sio jausmo negaliu apsakyti wink

49

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

pasiulyti savaitgaliui kur nors nuskristi ir po palme su kokteiliukais paguleti,va cia tai malonu butu

50

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

net lb nustebino, kai gimimo dienos proga lauke manes prie autobuso kol grisiu su puokste mano graziausiu roziu:) buvo nuostabu:) gaila kad taip buna tik per ypatingas progas:(

51

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Buvo mane tos staigmenos i labai nemalonia situacija. Draugavau su vienu vaikinu, ir tuomet gal tik koki pusantro menesio buvo isdraugave. Vienu zodziu nieko labai rimto tarp musu nebuvo ir santykiai per geriausiai irgi nesikloste nes neturedavom apie ka sneketi pastoviai kai kartu buvom. Taigi nusisprendziau, kad geriausiai issiskirti nes vistiek nieko neiseis. Pasakiau, kad noriu su juo pasneketi, tai jis pasikviete mane pas save savaitgali. Na ir ateinu as, jau ruosiuosi pasakyti, o jis paruoses vakariene prie zvakiu, ir putojancia vonia, ir sampana.... Vienu zodziu nesmagu buvo.

52

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Na o mane buvo nustebinę du vaikinai, tik gaila, kad ne mylimieji... Pirmas - buvome lbai geri pašnekovai, bendravome apie pusę metų. Ir štai apie dvi dienas negavau jokių žinių iš jo.. Nusiminiau, bet toliau gyvenau. Kitą dieną važiuodama namo iš mokyklos (tada dar mokiausi 12kl) išlipu iš autobuso , pastebiu pažįstamus džinsus, pakeliu galvą o ten jis - prie mano namų. Esmė tame,kad jis nžnojo kur aš gyvenu. Jo tel. pavogė ir kartu prarado mano tel. numerį, tad bijojo, kad daugiau nesusitiksim. Kartą buvau sakius kuriam rajone gyvenu ir pasakiau "Jei užlipsi ant Trijų kryžių kalno ir pažvelgsi į kitą  pusę(ne į miesto) pamatysi 3 aukštus namus. Viename iš jų gyvenu aš. ". Kaip paaiškėjo jis taip ir padarė, o vėliau nuvažiavęs nuo 12h ryto laukė manęs stotelėj, nžinodamas ar tikrai čia gyvenu. Vargšelis, net 3h laukė .. Lbai buvau nustebinta, net pasimečiau.
Na o kitas kita staigmeną padarė smile Kartą sedėjau namuose nieko neveikdama, susilaukiu skambučio iš nepažįstamo numerio.Pakeliu, o man nepažįstamasis ir sako: "Labadiena, čia trukdo iš T&T kompanijos, jums siuntinys, kur pristatyti?" Pagalvojau, kad jokių siuntinių neturiu gaut ir paklausiau ar tikrai man skirtas siuntinys. Pasakė mano vardą ir pridurė, kad išeičiau bent jau pasižiūrėt. Galiausiai privažiavęs nepažįstamasis paskambino kad išeičiau. Įšeinu. Iš mašinos išlipa elegantiškas vaikinukas ir pasiteirauja ar aš Aurelija."Taip"-sakau. Apeina mašina ir ištraukia didelę rožių puokštę ir dovanų maišelį. Nieko nepaaiškina ir išvažiuoja. Šalia dovanos atvirukas - palinkėjimas gero vakaro ir pasirašo kas siunčia smile

53

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

padovanojo metrine rozyte;p

54

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

tiesiog buvo siurprizas wink

55

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

mane labai nustebino manasis per gimtadieni,,, atvarau y shule... o jis taip visiskai lyg ir pamirses kad ce an kazkokia svente.. taip lug niekur nieko pasedejom per pertrauka,, pakalbejom... tik paskui kaip niekur nieko einant y pamoka mestelejo fraze <<su gimtadieniu mazute>> ir bucki,, buvau apsalus... big_smile bet uztad vakare atvare pas mane su dovana ir galinga puokste roziu... tada tai nustebino smile jau nesitikejau nieko sulaukti smile ir net susitikt neplanavau,, labai spontaniskai gavosi ta vakara big_smile

56

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

kai kiekviena diena pavercia ypatinga smile

57

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

padowanojo auksine grandinele,apyranke,auskarus ir zieda...brangi dowana bet swarbu kad myli mane

58

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

Greta, 15 parašė:

padowanojo auksine grandinele,apyranke,auskarus ir zieda...brangi dowana bet swarbu kad myli mane


palauk ;D leisk pasijuokti ;D noriu paklausti? kiek jam metu ;D kad tokias dovanas dovanoja ;D ir kur dirba ?? ;D nes tikrai, mergina, seniai buvai juvelyrinej big_smile) arba isvis nebuvai big_smile) auksine grandinele, apyranke, auskarai ir ziedas.. net pavydas paeme .. rimtai :-)
kai zmones siais laikais gyvena.. et... turbut dar ilgai dirbsiu, kol ant tokio turto babkiu uzsidirbsiu big_smile

59

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

O aš niekam staigmenų nedarau, nes nemokų su panom bendraut :::027

60

Re: Klausimas merginoms: kaip jus maloniausiai nustebino vaikinas?

kaip jum faina as pvz likau nemaloniai nustebintas kai pats dariau staigmenele pries velykas nes zinojau kad poto ilgai nematysiu viska suruosiau o ji tjp ir neishlindo net per duris dabar viskas baigta sad Tai buvo staigmena man big_smile