1

Tema: klausimas merginoms....

beprotiskai saldus vyrai (cia kalbu apie tokia charakterio savybe) Jusu nuomone apie  juos...

Asmeniskai man jie nekelia pasitikejimo.

2

Re: klausimas merginoms....

Man tokie irgi itartini. Jie arba gejai, arba sukciai.Na dar gali buti nevykeliai. Nesuprantu  ,kam jiems reikia visu tu "saldumynu"??????????:::041

3

Re: klausimas merginoms....

Saldumo reikia, taciau jo turetu buti ne per daug :::305 o tie saldunai nelabai smile visgi vyras turi buti vyru smile

4

Re: klausimas merginoms....

butent vyras turi buti vyru, o ne saldainiu

5

Re: klausimas merginoms....

atsakymas is vyro puses:
man ypac patiktu jei vyras galetu uzvozt gerai per makufeli bobai, kad zinotu savo vieta.

6

Re: klausimas merginoms....

aleksandrai tu kaip visada isskirtinis savo atsakymu

7

Re: klausimas merginoms....

Saldus vyras: is pradziu atrodo, kad gal visai ir nieko...bet po kiek laiko i pavirsiu islenda kazkoks trukumas siaubingas. Po saldumynais slepiasi kazkas negero :::533

8

Re: klausimas merginoms....

O ka jus vadinate saldziais vyrais?

9

Re: klausimas merginoms....

saldus vyras tas kuris na toks isvaizda super grazuolis, o charakteriu kazanova.... suokia visokias saldybes, toks jausmas kad pudruoja smegeneles

10

Re: klausimas merginoms....

Tai jie ir pudruoja smegeneles nors pudros ir nenaudoja :::629 Saldus vaikinas yra tas, del kurio merginos is pradziu :::742

11

Re: klausimas merginoms....

Klausimas ne i tema, bet... kaip man isisdeti avatara?

12

Re: klausimas merginoms....

butent, o del paveiksliuko tai virsuje kamputyje yra toks sakinukas ikelti nauja avatara

13

Re: klausimas merginoms....

saldus vaikinas? gal tiksliau pavadinti butu galima bobisku vaikinu big_smile manes tokie netraukia ir nezavi smile vaikinas turi but kaip reikalas big_smile vot

14

Re: klausimas merginoms....

kazkada kai buvau jauna ir grazi,o dabar tik grazi smile ziuredavau ti i dailius vaikinukas.dziaugiausi,kad man pasiseke,nes gavau i vyrus pati dailiausia ir geidziamiausia tuo metu vyruka.ir kas gavosi is to?nelabai,kas.tik sauni dukra,o santuoka isiro.dabar jis atrodo taip ,kad net ir nepagalvotum ,kad tai buta grazaus zmogaus.taip kad is tu lelyciu nieko gero.zmones sako: negrazus vyras tau vienai,o grazus-visoms.nors turiu vyra tikrai patruklu ne tik man,bet jis nera saldziai grazus.

15

Re: klausimas merginoms....

Jolanta, teisingai sakai... smile

>>> Man tai saldus daug, bet neperdaug visai nieko. O jau toki cepcios lepcios man nepatink.. big_smile

16

Re: klausimas merginoms....

Kaip ten sakoma - vyras turi but grazesnis uz bezdzione big_smile

17

Re: klausimas merginoms....

ne taip sakoma.sakomas,kad vyras turi buti siek tiek grazesnis uz velnia. :d

18

Re: klausimas merginoms....

Jolanta, 35 parašė:

kazkada kai buvau jauna ir grazi,o dabar tik grazi smile ziuredavau ti i dailius vaikinukas.dziaugiausi,kad man pasiseke,nes gavau i vyrus pati dailiausia ir geidziamiausia tuo metu vyruka.ir kas gavosi is to?nelabai,kas.tik sauni dukra,o santuoka isiro.dabar jis atrodo taip ,kad net ir nepagalvotum ,kad tai buta grazaus zmogaus.taip kad is tu lelyciu nieko gero.zmones sako: negrazus vyras tau vienai,o grazus-visoms.nors turiu vyra tikrai patruklu ne tik man,bet jis nera saldziai grazus.

Man viena atsitiktinai sutikta moteris patare ziureti ne i dailuma, liezuvio ilguma ar kitus "krutumo" pozymius. Ji pati toki turejo ir labai dziaugesi, kad stai, toks grazuolis yra jos vyras. Bet laikas ejo ir islindo visos uodegos, visi minusai.
Puikus vyrai nesneka bet ko, elgiasi apgalvotai, ir nera  saldainiukai.
Noreciau sutikti... Bet kartais jau pagalvoju, kad prasilenkem arba tokio nera...
Zinot, skaiciau vienoje knygoje auksine minti. Kad tik pasakose pabuciuota varle virsta grazuoliu princu. Realybeje pabuciuotas saunuolis princas virsta salta varle. Skaudi realybe...

19

Re: klausimas merginoms....

Rita,o tu pabandyk tai paaiskinti 15-17 metu mergianai,kad jokiu budu neziuretu i grazuoliukus.manau,kad ir pati tik i juos ganydavai akis,o i paprastesniu vaikinus ir nelabai ziuredavai.ir vis delto yra patraukliu ir protingu vyru.galbut ir nelabai daug,bet ar grozyje esme,jei vidus purvinas?

20

Re: klausimas merginoms....

Bresta zmogus - keiciasi vertybes. Gyvenimas pamoko. Taip visiems ir visada.