21

Re: klausimas merginoms....

vargses mergos, damos, ir siaip bobikes, ir kaip dabar joms padeti?

22

Re: klausimas merginoms....

skaitau skaitau ir ... nu nezinau :? koks as tureciau buti dar labiau pasaldintas, bet ne saldumas vyro atnesa moteriai laimes :::818 istikimybe,rupestingumas,geros manieros,mokejimas demonstruoti savo jausmus big_smile (nu dar isvaizda ir pinigai ) o makaronu kabinimas tai cia tipo  gerai kai reikia atsikratiti kokia nors :::740 o tie kas yaucia esantys grazus ir naudojasi tuom ,tai juos uzjauciu smile varkseliai kai pasens gales pasitenkiti stoties grazuolemis ;D bus dar vieni degradave ir paluze TIKRI VYRAI ;D

23

Re: klausimas merginoms....

nereikia mums padeti...mes ir pacios ta galim  .......:)

24

Re: klausimas merginoms....

Nu jau taip nepatinka tie tokie saldus, lipsnus.Fui...:)Nevyriski man jie net.

25

Re: klausimas merginoms....

Siaip as galvoju, kad vyras saldumo turi tureti, tik neper daug...tai turi buti tik kaip vos juntamas prieskonis:)

26

Re: klausimas merginoms....

as irgi manau panasiai kaip Ruta 26,kad kartais malonu kaip kokia "saldybe" numeta i tavo puse :::757 tik zinoma,viskas su protu...nes po to  :::337 tampa..

27

Re: klausimas merginoms....

kaip muziejuje eksponatu rankomis nelieciame wink tas pats manau su tai vyrukais saldainiukais big_smile gali ziuret bet geriau neliest, nes jei paliesi tai tikrai nudegsi smile
>>vyras turi buti vyriskas, kaip Tomas rase rupestingas, mokejimas parodyti jausmus ir t.t. wink o ne kazkokia boba wink vyras turi uzstoti moteri savo placiais peciais wink

28

Re: klausimas merginoms....

Lina, 24 parašė:

kaip muziejuje eksponatu rankomis nelieciame wink tas pats manau su tai vyrukais saldainiukais big_smile gali ziuret bet geriau neliest, nes jei paliesi tai tikrai nudegsi smile
>>vyras turi buti vyriskas, kaip Tomas rase rupestingas, mokejimas parodyti jausmus ir t.t. wink o ne kazkokia boba wink vyras turi uzstoti moteri savo placiais peciais wink

apibudinai galbut ideala,bet klausimas ar toku buna...

29

Re: klausimas merginoms....

Vyras tyri buti vyriskas, rimtas, toks, su kuriuo jautiesi saugi visom prasmem. O tie saldybes - man jie tokie tusti, tik savimi besirupinantys... As tu - nesaldziuju pusej. zavi vyriskumas..

30

Re: klausimas merginoms....

man irgi nelabai patinka. buvau karta pasimatyme su super patraukliu vaikinu. isvaizda tai jo kaip kokio modelio, bet kazkaip nesuzavejom mes vienas kito: gal as jam pasirodziau ne tokia grazi kaip jis pats, o man nepatiko jo poziuris, tas pabrezimas, supratimas kad jis yra labai grazus ir kad gali tureti bet kuria.

31

Re: klausimas merginoms....

Nuo tokiu begti neatsisukus reikia.... apie ka cia diskutuot...

32

Re: klausimas merginoms....

Rasot panos kaip pasaku prisiskaiciusios,tas patinka,anas nepatinka,o neatrodo jums kad kokio norit idialo nera,kuris butu vyriskas,truputeli saldus,bet ir namus tvarkytu,valgyti padarytu,vaikus priziuretu,irdar viena kita rubliuka uzdirbtu,aisku as nekalbu apie save,nes as viska darau.:::810

33

Re: klausimas merginoms....

per daug saldus kaip ir per daug grubus ... nieko gero viskas ko per daug nesveika

34

Re: klausimas merginoms....

Kas priimtina-nenuodeme

35

Re: klausimas merginoms....

Na taip... saldus vaikinas man asocijuojasi su tuščia asmenybę. Vaikinas turi turėti kažką, kas trauktų (ne apie grožį kalbu, vidumi). Draugavau kartą su tokiu, mėnesį teištvėriau,ir kas iš to?jis kaip vaikščiojantis portretas šalia, nei normaliai pabendraut, nei ką. Bet vis vien buvo draugių, kurios taip ir nesuprato, kodėl išsiskyriau su juo.. Gyvenimas keistas. Na o vyras turi būti vyriškas, kai stovi šalia jo, turi jaustis saugi ir rami.

36

Re: klausimas merginoms....

Loreta, 41 parašė:

Man tokie irgi itartini. Jie arba gejai, arba sukciai.Na dar gali buti nevykeliai. Nesuprantu  ,kam jiems reikia visu tu "saldumynu"??????????:::041


o kas blogai su gejais?

37

Re: klausimas merginoms....

Huh...daugiausia tokių paauglių tarpe...Nežinau, nepatikimi man jie atrodo.. smile Man norisi tokio gal kiek rimtumo, vyriškumo, kad žmogus mokėtų pastovėti už save ir merginą...O jie...Kone verkia dėl į plaukus įsivėlusio šapelio(gyvenimiškas atvejis big_smile )...Viskas su saiku... smile

38

Re: klausimas merginoms....

Joa nuo tokiu reikia begti, bet tai ar daugelis bega... wink nium o jei nebega tai, tada klausymas kodel jie tokie blogi, kad daugelis su jais lieka... na turbut kai yra isorinis grozis tai leidziam akims vieno kito trukumo nepastebeti kuris yra viduj... (jauciu susvaigau, bet nieko... wink )

39

Re: klausimas merginoms....

na man jie tokie..net nezinau..kas per saldu kenkia dantims big_smile siaip jie dazniausei buna arba per daug uzdari (o kai pradeda kalbet tai ir negera pasidaro nuo tos ju pilamos karameles ant visko) arba per daug kazkokiu minciu negeru rezgantis savo galvoje,, na vienu ar kitu atveju nesu nusistaciusi pries juos nes dar neteko susidet su tokiu.. kazkaip jauciu instinkta netiket <<saldziais>> vaikinais ir stengiuosi su jais ne nebendraut,, jau geriau naturaliai mokantis ir pasivaipyt, ir papykt ir graziu zodziu pasakyt zmogus smile

40

Re: klausimas merginoms....

tai ka tipo negerai saldus vyras-tiesiog gera iseitis nereikia deti cukraus i puodeli:))))))))))))))))