41

Re: klausimas merginoms....

kad nuo tokiu vyru nieko gero ir galima nesulaukti nes viskas tej buna tik pavirsutiniska wink

42

Re: klausimas merginoms....

Andzelina, 18 parašė:

kad nuo tokiu vyru nieko gero ir galima nesulaukti nes viskas tej buna tik pavirsutiniska wink

va cia tai tikrai sutinku,viskas buna laikina ir netikra..

43

Re: klausimas merginoms....

Gabija, 21 parašė:
Andzelina, 18 parašė:

kad nuo tokiu vyru nieko gero ir galima nesulaukti nes viskas tej buna tik pavirsutiniska wink

va cia tai tikrai sutinku,viskas buna laikina ir netikra..

todel i juos taip pat galima nerimtai ziureti na negrziai pasakysiu bet kaip i netikrus vyrus ;D

44

Re: klausimas merginoms....

buna visko...ir visokiu wink

45

Re: klausimas merginoms....

vyras praleidziantis prie veidrodzio daugiau laiko nei tu... emm, nelabai... kad tvarkingai atrodytu, jam tereikia susisukuoti, issivalyti dantis, nusiskusti, siek tiek pasiteplioti ir skaniai kvepeti smile
o beto tie salduciai i juos grazu ziureti, bet buti tokio panele, tai galvos skausmas...

46

Re: klausimas merginoms....

big_smile

47

Re: klausimas merginoms....

Lina, 19 parašė:

vyras praleidziantis prie veidrodzio daugiau laiko nei tu... emm, nelabai... kad tvarkingai atrodytu, jam tereikia susisukuoti, issivalyti dantis, nusiskusti, siek tiek pasiteplioti ir skaniai kvepeti smile
o beto tie salduciai i juos grazu ziureti, bet buti tokio panele, tai galvos skausmas...

tai zinai... tie visi nusiskutimai ir pan, jie irgi gali uztrukti atatinkamai ilgai ;D ilgiau uz jusu tuos pasidazymus ir pasipudrenimus ;D

48

Re: klausimas merginoms....

tiek laiko atleidziama, bet kai prasideda, kremukas sitai akytei, kremukas sitam zandukui, oi... cia dar ta patepsiu, mmmm, koks as isblyskes, reikia savaiminio idegio kremuko... dieve mano nugaryte ne kaip kudikio sikiniukas, man reikia svelninamojo kremo, o paskui dar stoves pusvalandi lizindamas plaukus, kad neduok dieve vienoje puseje nebutu plaukeliu daugiau nei kitoje

49

Re: klausimas merginoms....

net per saldu burnoje pasidare... tokie tie jau musu siiuolaikiniai vyrai..  na aisku ne visi...

50

Re: klausimas merginoms....

kaip tai siuolaikiniai... :? As tokiu gatvej tikrai ne kas antra matau o gal kas dvidesimta ;D tai nera JIE jau visi tokie ;D

51

Re: klausimas merginoms....

Tai kas perdaug tas nesveika smile Bet jei vaikinui patinka save gerai priziuret ir smulkmenas visas koreguot, tai kodel gi tai blogai?

52

Re: klausimas merginoms....

na jeigu beprotiskai saldus... vadinasi vienas naudoti netinka reikia kazkuo uzsigerti... tai yra susirasti kazka papildomai... smile kad butu pusiauvyra..

53

Re: klausimas merginoms....

graziu ir tobulu wyru nebera
jie arba gejai arba wede

54

Re: klausimas merginoms....

man irgi tokie nekelia pasitikejimo, teko su vienu tokiu pabendraut, tai man iskart taip ir pasistodavo noras tam vaikinukui pasiulyti atidaryti firma, kurios pavadinimas butu UAB "SUDMALA" big_smile

55

Re: klausimas merginoms....

tai SUDMALA nelygu beprotiskai saldziam. Kaiptik beprotiskai saldus sudo nemala o viska padaro kaip ten reiskias reikia :] :] :]

56

Re: klausimas merginoms....

Auris, 21 parašė:

tai SUDMALA nelygu beprotiskai saldziam. Kaiptik beprotiskai saldus sudo nemala o viska padaro kaip ten reiskias reikia :] :] :]

zinau as, apie ka tu cia, Auri sneki...girdejau zmones kalbant, kad yra toks grazus, iskalba pasizymintis klaipedietis..gaila, kad man jo neteks pazint neutral big_smile

57

Re: klausimas merginoms....

nu jow... sakyk jo adresa atitempsiu as ta Klaipedieti prie tavo duru asmeniskai ;D

58

Re: klausimas merginoms....

nezinau adreso :Dzinociau, seniai buciau nulekus isitikint ar tie zmones tiesa sako ;D

59

Re: klausimas merginoms....

saldus vyrai-mergisia

60

Re: klausimas merginoms....

  Meginoms puikiausias sprendimas - turet vaikina, kuris megsta saldumynus :::702:::459:::207