81

Re: klausimas merginoms....

Visu pirma, saldus vyrai nera dzentelmenai.Deja, jie nera ir princai.Va todel, tokie sutverimai ir nepatinak.:)O Zilvinui, kad butu aiskiau, pasakysiu pavyzdi: saldus vyrai yra priesingybes jam, todel jie neidomus. Zilvinui netruksta oponentu, nes jis nepataikauja, nors ir yra gan grubokas.Manau, kad prie geriausiu noru, jam nepavyktu tapti saldziu vyru..:D...:):)

82

Re: klausimas merginoms....

Giedrius, 27 parašė:

nerealus norai ir yra nezinojimas ko nori smile big_smile

Patikek mes zinome ko norime, tik va Jums nevisada lemta mus suprasti

83

Re: klausimas merginoms....

As saipausi is nuamones kuri yra kvaila ir net smulkei paaiskinau kodel ji kvaila. " nors ir yra gan grubokas" - turejei omeny gan teisus? smile

Birutele, 24  Tipishka moteru klaida: jos nori ir savo jausmingam troshkimu pasaulyje tikisi arba net ysitikinusios, kad vyrai turi susiprasti, atspeti. Bet deja vyrai neskraido emociju debeseleis o vaiksto konkrecei ant zemes. Jei nori kad tave vyras suprastu tai tu jam tiesei sviesei turi pasakyti. Cia klasikinis vyru vs moteru konfliktas.

Pvz. Moteris parejusi namo is darbo pavargusi guadziasi vyrui tikedamasi emocinio vieningumo supratimo palaikymo pritarimo paguados. Kai tua tarpu vyras klausos kas yvyko ir duada konkretu patarima problemai spresti. Zinoma moteris nepatenkinta ir isrezia: tu niekada nesiklausai manes...  O tada vyrui akys ant kaktos ir patraukes pecius galvoja: "ah tos bobos, kas jas supaisys".

Tua tarpu protingas vyras sakytu : as matau kad tavo diena tikrai buvo ilga, na ir nemazai tau teko isgiventi ateik pas mane... apkabinyu ja paguastu . cia moterei kaip i 10 tuka to ko reikia ....

Patarimas vyrams su moterim reikia elgtis panasei, kaip as elgiuasi su savo psichineis ligoneis: nesvarbu ka jie sako ar kiek tai turi logiskos prasmes, bet jausmas visada tikras ir ji reikia isgirsti, pasitikti, patvirtinti, tik tai taip galima sumazinti sielvarta, palengvinti nuavargy,  nuimti stressa.

84

Re: klausimas merginoms....

Kiek pastebejau "saldumas" dazniausiai buna pavirsutiniskas dalykas kuris pradingsta po poros savaiciu pazinties, taigi apie pati zmogu tai nelabai ka sako. Tai yra paprasciausiai kabinimo budas. Nors man asmeniskai tai asocijuojasi su sleazy.

P.S.

Zilvinas, 38 parašė:


Patarimas vyrams su moterim reikia elgtis panasei, kaip as elgiuasi su savo psichineis ligoneis:

Zilvinai, cia tavo taktika to alienate people, ar tik seip megini pradeti ginca is nuobodulio?

85

Re: klausimas merginoms....

Ne. Saldus vyrai man nepatinka:::757

86

Re: klausimas merginoms....

Birutele, 23 parašė:

saldus vyras tas kuris na toks isvaizda super grazuolis, o charakteriu kazanova.... suokia visokias saldybes, toks jausmas kad pudruoja smegeneles


Taip iš tokių jokio pasitikėjimo... geriau jau paprasti, tačiau nuoširdus, su jais ir pasipykti malonu ir apie rimtus dalykus pakalbėti irgi labai gerai.

87

Re: klausimas merginoms....

Patarimas vyrams su moterim reikia elgtis panasei, kaip as elgiuasi su savo psichineis ligoneis:
[/quote]

na Zilvinai ,38 tu ir palyginai seip tokiu komentaru tu daug ka pats apie save pasakai jei kaip sakai esi psichiniu lygoniu gyditojas ar kazin kas negaliu teigti nes nezinau bet tokiais isireiskimais padodai kad jauti neapikanta ar tesiog nematai nei viena moteri kuri tau atrodytu protinga tau kiek matau reikia bobos su kiausais kuri butu bejausme kaip tu....nes man atrodo kad truputi yra nesveika kad tavo nuomone yra kad su moterim reikia elgtis vos li ne kaip su psichineis ligones... zinoma kiekvienam savo nuomone bet...

:::826

88

Re: klausimas merginoms....

Susipazinau su sauniu vaikinuku.. Pradejom bendrauti ir galiausiai susitikom (iki tol maniau kad jis tikrai saunus linksmas ir t.t.) bet kai atisisveikininant jis man pasake: Tau reikia tokio GRAZAUS berniuko kaip as.... Ta pati vakare istryniau jo numeri. ;DD

89

Re: klausimas merginoms....

chacha ;D

90

Re: klausimas merginoms....

Monika, 14 parašė:

Susipazinau su sauniu vaikinuku.. Pradejom bendrauti ir galiausiai susitikom (iki tol maniau kad jis tikrai saunus linksmas ir t.t.) bet kai atisisveikininant jis man pasake: Tau reikia tokio GRAZAUS berniuko kaip as.... Ta pati vakare istryniau jo numeri. ;DD

Privertei ir mane begalo pasisypsot:) dekus uz gera emocija:)

91

Re: klausimas merginoms....

saldumas ir vyriskumas man kazkaip nesiderina.. na, sakykim as apibudinu savo ideala, kuri sunku rasti ir pan.. bet vyras man turi but tvirta charizma, griezta nuomone, tvirtais peciais, ir turintis daaaug kantrybes.  nesentimentalus,nereiskiantys taip nuogu emociju kaip "myliu noriu negaliu".nebijot ir pasimusti kai reikia, ismanyti visa technika namie, nes merginoms, moterims, tai ganetinai sunkiai sekasi, joms su vaikais lengviau big_smile o tie saldainiukai......kenai. soliariumo idegis, blizgantys auskariukai, sukuosenai negailintys laiko lelytes, pamaivos! nu kaaa zinau. vyrai tiesiog bobiskeja. ir tie "saldainiukai".. jie siaip grazus vyrai butu, jei butu vyrai. be maivymosi, gejiskos snekesenos, elgsenos, ir apskritai.. nebutu kenai.

92

Re: klausimas merginoms....

Saldūs vyrai - mergišiai. ir dažniausiai būna neištikimi savo moterim bei vadovaujasi taisykle: kuo daugiau, tuo geriau  wink

93

Re: klausimas merginoms....

na su psichineis elgemasi supratingai demesingai atsargei atydzei uzjauciancei ir suprantancei tai tikrai nera blogas elgesys, sakyciau reikalaujantis patirtes ir profesinalumo.

elkis sumoterim kaip su psichineis l. tai nera kazkas ziauraus nes ta elgsena patinka visiem ir vyram ir vaikam ir kam tik nori tai labai malonus bendravimas ir patogus zmogus jauciasi saugei patogei ir ramei.

bendraujant su profesijos zmonem ta grazbilybiu ir atsargumo rupestingumo dalis nukerpama tam kad sutaupyti laiko, well su moterim to daryti nepatartina isskyrus kaikuriuas astresnio proto individus.

AHA o kaip jis tai pasake aha koksai mat aha ... cia grynai moteriskos rekcijos juros emociju ir nullis konkretumo. Kolegai gali pasakyti: uzdaryk duris... bet moterei tai gali pasirodyti grubu storzieviska nejautru  paniekinancei aha kazka slepe ir tukstancei varijantu. Todel moterei as taip nesakau kaip kad ir nesakau taip klientui ligoniui vaikui.

hm hm pasitaisysiu sumoterim reikia elgtis mandagei atydzei rupestingai (kaip ir su psichiniu ligoniu)


padekit, pamirsau lietuviu k. kas yra "kenai"


   

94

Re: klausimas merginoms....

kenai, kenas? smile cia zargonelis, realiai tai barbes vaikis kenas ;D;D

95

Re: klausimas merginoms....

Tokius vaikinus vadinu ne bernais o mergickomis big_smile tokie jie yra man/

96

Re: klausimas merginoms....

SALDUS VAIKINAI NORI SALDZIU MERGINU... smile tACIAU MAN TOKIE SUSIZAVEJIMO NEATNESA... VYRAS TURI BUTI VYRISKAS, O NE SUBOBEJES smile

97

Re: klausimas merginoms....

O mano manymu,ar ne perdažnai apšnekame vyrus,ta prasme,kad negeras toks,blogas,ar nenorėčiau tokio...Manau mes moterys esame dažnai egoistės nes mums itikti yra sunku.....Aišku kai netenkame,tada pamastome,bet kartais buna per vėlu....
    Juk žmonės esam gime ne idealais,o kartais taip norisi,kad šalia butu žmogutis,kuri vadiname saldus.....,

98

Re: klausimas merginoms....

saldus-netikras.su visom ir visais elgiasi vienodai-pastoviai apsupti gerbeju.Jei jau diskutuojat, zmones,tai nebutina juodint,kvailint.Deja,visais laikais taip buvo;(

99

Re: klausimas merginoms....

Šiaip tai nieko įtartino čia nėra, o jeigu kažką įtari negero visada galima patikrinti žmogų, kaip jis reaguoja vienoje ar kitoje situacijoje smile Visada galima suprasti ar tas saldumas dirbtinis ar ne, kad ir koksai geras aktorius būtų tas"saldus" vyras:)