1

Tema: netradicinis seksas

ar teko kam nors uzsimineti grupiniu seksu? na ir kokie ispudziai?

2

Re: netradicinis seksas

na va .... ner drasiu kalbetis..... o kamgi tada internetas :-)

3

Re: netradicinis seksas

na va... atsiprasau uz tema nesamoninga... paprasciausiai ydomu buvo suzinoti ka zmones galvoja, bet supratau kad tik galvoja bet nesidalina :-)

4

Re: netradicinis seksas

Neteko smile

5

Re: netradicinis seksas

nu zinai........ berods nevakar gimes... o dar grupinio neisbandes... nu tevai nejuokink.... nedaryk gedos penkiolikmeciam big_smile

6

Re: netradicinis seksas

ne na tai as tai as esu isbandes, bet kaip kiti zmones ar bande ar turi nomone :-=)

7

Re: netradicinis seksas

geraj pabandyt butu pasiulymu bus? smile)))

8

Re: netradicinis seksas

ateinu pas kaimyna su uzrasu knigelia rankose ir paiseliu ir klausiu jo : ar noretum sudalyvauti grupiniam sexe???

jis sako: zinoma kad noreciau o kas dar bus?

as jam ir skaitau is saraso: as tu ir tavo zmona

Jisai greitai persigalvojo ir sako: ne ne ne jokiu budu!

as jam: natai gerai tada tave isbrauksim smile

9

Re: netradicinis seksas

grupinis sexsas pavojingas zaidimas vien del ligu ir daug poreliu issiporuaja beto nera paprasta  susirasti swingers community daug maloniau kai grupes narei nesikaitalioja  7-8 manau idialus skaicius juk nevisada visi gali tai susitinka 4-5 jei nevede tai 3-4 idieliausia jei poros tai taspats skaicius poru.

bet tai nera lengva rasti gera ir tua paciu nesinori perdaug kaitaliotis beto reikia rekomendaciju kad aplamai i eiti i swingeriu rata.

viana partnery gyvenimui nera lengva rasti o keliata iskarto dar sudetingiau

10

Re: netradicinis seksas

na buna taip kad poroms atsibosta kasdienine rutina, ir kiekvienas nori naujoviu, tai kodel gi neieskoti tu naujoviu kartu, neisduodant vienas kito?

11

Re: netradicinis seksas

manau kad sitoje temoje nedaugelis issakys savo nuomone,nes bijo kritikos ir panasiai ir cia ne tik sitokioje temoje,daugelyje kitu irgi...

12

Re: netradicinis seksas

dar ne teko bet pabandit manau verta smile

13

Re: netradicinis seksas

MAn kazkada siule bet kazkaip pabugau gal del to kad nepazinojau tu zmoniu

14

Re: netradicinis seksas

asmeniskai nemanau, kad man to reikia ir dar ilgai nereikes. gal kai busiu panasaus amziaus kaip temos autorius, kalbesiu kitaip, bet kol kas, man ir vieno zmogaus per akis pasimegaut.

15

Re: netradicinis seksas

Gabija, 21 parašė:

manau kad sitoje temoje nedaugelis issakys savo nuomone,nes bijo kritikos ir panasiai ir cia ne tik sitokioje temoje,daugelyje kitu irgi...


Kodel taip kseptishkai ? Cia yra forumas , taves niekas nepazista ir ramu . Savo nuomone gali ishsakyt , uz tai niekas i dantukus neduos big_smile As tai pvz esu bandzius , bet tai jau buvo seniai . Tik vat gaila kad su geriausia druage ir jos vyru - po to laiko santykiai su drauge pasikeite , ir ne i gera puse ;(

16

Re: netradicinis seksas

jauciu svajone mano smile cia butu bet ji tik svajone. manau ka igivendinsiu ja wink smile

17

Re: netradicinis seksas

Marina, 27 parašė:
Gabija, 21 parašė:

manau kad sitoje temoje nedaugelis issakys savo nuomone,nes bijo kritikos ir panasiai ir cia ne tik sitokioje temoje,daugelyje kitu irgi...


Kodel taip kseptishkai ? Cia yra forumas , taves niekas nepazista ir ramu . Savo nuomone gali ishsakyt , uz tai niekas i dantukus neduos big_smile As tai pvz esu bandzius , bet tai jau buvo seniai . Tik vat gaila kad su geriausia druage ir jos vyru - po to laiko santykiai su drauge pasikeite , ir ne i gera puse ;(

turbut todel visi ir renkasi nepazystamus zmones.. nuors zinoma idomumo delei su savais bandyt geriau,,esi bent jau labiau isitikines kad pora neplatina ligu kokiu smile

18

Re: netradicinis seksas

buvo tokia proga,aisku noreciau,bet kazko pabugau;)

19

Re: netradicinis seksas

nieko gero is to grupinio.... cia mazdaug kaip is tos patrles ,,smalsumas prazude kate,,.....na nebent tu tu zmoniu daudiau gyvenime nebepamatysi tai viskas kaip ik ok.....