1

Tema: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Mano draugas yra labai pavydus,aisku ir as turiu pavydo.jis tiesiog labai labai atsidaves ir nori kiekvienam zingsni buti kartu,suprantamas dalykas,bet juk as dar turiu ir draugiu,su kuriom norisi pasikalbeti apie "bobiskus" reikalus.musu draugystej buvo situaciju del draugo pavydo,jis perdetai prisigalvoja ir irodineja,kad teisus.as pavargstu jam aiskinti...siuo metu ir yra tokia situacija ir jis griebiasi skyrybu.ka manot jus?

2

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Skirkis, antraip visa gyvenima turesi aiskintis, kodel 10minuciu veliau parejai is darbo... Arba taikstykis su tuo. Na cia tavo pasirinkimas.. :>

3

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Neringa, man atrodo tu puikiai žinai atsakymą ir pati... Mane stebina, kad būtent jis inicijuoja skyrybas... Negi tave tokie santykiai tenkina?? :::215

4

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Bet as skirtis nenoriu,nes ji myliu.As noriu su juo sieti ateiti,bet kartu galvoju ir apie skyrybas...:( kad ateiti pyksimes...bet as nenoriu jo prarasti...Musu santykiai siaip yra geri,bet iskyla vis tokiu keblumu,su kuriais as nenoriu taikytis...as jau pati pasimetus ir nzn kad daryti...

5

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Mes negalime nuspresti, mergyt uz Tave sad tau geriau zinoti savo sirdute... neutral

6

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Taip,zinau...kad man viska spresti...sirdis nori buti su juo,jai reikia jo...bet ji negali taikytis su jo iskeliamom scenom,kurios ismusa is isveziu ir pradedu mastyti,kad gal rimtai as jau tokia bloga...nekenciu neteisybes ir dar kai ja bando man ikisti...kad as esu kalta...pagyvensim-pamatysim.Aciu uz jusu nuomone smile

7

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

sveika Neringa,is dalies as irgi pritariu ,kad tai tik tu turi pati nusprest,bet...ar tu nori to..?nesveikas pavydas yra liga nuo kurios vaistu nera.ateis laikas kai jei bent vienas vyriskis vakarelyje pazvelgs i tave,taviskis gryzes namo atskaitys tau morala,jei gatveje pasisveikinsi su buvusiu klasioku ar kolega-piktumu vel gali neisvengti.nemanau,kad jis tave labai myli,gal tai ir per ziauriai prasiau,bet meile grindziama pasitikejimu,o jei jis taip nesveikai pavydi vadinasi ir abejoja tavimi.tu dar jauna,ir gal dabar atrodo visai kitaip,taciau mes mokinames tik is savu klaidu ir tau teks \suklysti\.vienaip ar kitaip tokie santykiai ilgai nesites,net jei tu kuri laika aukosiesi,bet  viena diena tau tas igris ir tu tada padarysi atitinkamas isvadas,bet ir vel kalusimas,kada tai bus...galbut tada kai turesit keleta vaiku,aisku sveikata tavo bus jau nebetokia,jaunyste jau praejusi,o vaikai paklaus\na mamyt kodel dar tu su juo gyveni?\man jau ne 16 ir as tau rasau is patirties.labai gaila ,kad ir as tai supratau,pakankamai per velai...su pagarba...

8

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Jolanta, manau Tavo labai nuosirdus atsakymas. Ir as jam pritariu.. neutral

9

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

aciu Egle ,gaila kad tokie dalykai nepaveldimi,juos reikia paciai isgyvent.labai linkiu ,kad tau netektu to patirti..

10

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Taip labai gaila... reik paciam patirt, ir padaryti klaida, kad tikrai pasimokytum...

11

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Aciu uz Jusu nuomone.Jolanta,tavo atsakymas man patiko,suprantu esi jau ne mano amziaus ir daug patyrus.Gyveni ir mokais.Taip,is klaidu mokomes...arba gyvenam taip pat...jis manim sake kad pasitiki,bet as sakau,jei pasitiki,tai didelio pavydo neturi buti,tik biskuti turi suvirpeti sirdele,nes man ir taip buna,bet stengiuos save nuraminti.Maniskis yra labai atsidaves ir nenori paleisti manes,bet dabar jis griebiasi skyrybu...Jolanta,esi teisi sakydama,kad as galiu aukotis,bet as busiu ne savim...o nekreipti demesio i jo nuomone irgi neina...

12

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

xe..pas mane buvo tokia situacija..tik,kad as pati nesveikai pavydejau big_smile ir issiskyrem smile tai tikrai manau,geriau skirtis,jeigu taip vyksta pastoviai ir jeigu neeina rasti kompromiso.. zinau,sunku,kai myli...bet patikek,veliau bus tik geriau smile

13

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

mano situacija irgi buvo panasi, tik kaip ir Justina, aš labai pavydėjau. Db esam išsiskyrę, ir mano iniciatyva. Suprantu kaip jaučiasi tavo vaikinas, nes lb sunku, net nepakeliamai sunku gyventi kai nepasitiki antrąja puse, dėl to ir kyla nežmoniškas pavydas. Taigi arba atgauk pasitikėjimą ( bet tam neužtenka vienos dienos, reik lbai jau pasistengti) ir taip išspresi problemą, arba skirkis, kitos išeities nėra. Jei liksit poroj ir neatgausi pasitikėjimo anksčiau ar vėliau jis pats neištvers pavydo sukelto skausmo ir galutinai išsiskirs, daugiau nesitaikys. Man taip buvo, taiksčiausi pusę metų kol galiausiai net akyse nenoriau jo matyt.

14

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Neringa, 21 parašė:

Mano draugas yra labai pavydus,aisku ir as turiu pavydo.jis tiesiog labai labai atsidaves ir nori kiekvienam zingsni buti kartu,suprantamas dalykas,bet juk as dar turiu ir draugiu,su kuriom norisi pasikalbeti apie "bobiskus" reikalus.musu draugystej buvo situaciju del draugo pavydo,jis perdetai prisigalvoja ir irodineja,kad teisus.as pavargstu jam aiskinti...siuo metu ir yra tokia situacija ir jis griebiasi skyrybu.ka manot jus?

nezinau ar tai pavydas:::a55 bet kazkas tikrai negerai hmm
gal ji reikia nuvesti pradziai pas psihologa ir pasisneketi tryse apie si reikala !

15

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Aurelija,ka reiskia tas ,kad Neringa turi atgauti pasitikejima?ir kuo? mergaite nuo pavydo reikia gydytis,bet ne vaistais.laikas apslifuoja taip zmogu,kad kai atsisuki ir pamatai ka per savo pavyda netekai,tik tada pradedi gyti.o gal Fiodoras ir teisus,jei nenori skirtis reikalinga istiesu psichologo pagalba.siek tiek pavydo sveika,bet viskam turi buti riba.manau ,kad neverta aukoti saves,juk gyveni tik karta...

16

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

pritariu kad nesveikas pavydas tai labai blogai, bet turėjau omeny, kad tas pavydas ir kyla vien tik dėl nepasitikėjimo, reiškias buvo kažkas, kas davė pagrindą nepasitikėti. Taip pavydėjau tik šiuo atveju, pvz, draugaudama su kitu nekilo net menkiausio pavydo apraiškų, nes 100 procentu pasitikėjau ir tikrai lbai mylėjau vaikiną. Išvada:  gydytis nebūtina :::044

17

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Neringa, pati rašei, kad jis sako, kad tavim nepasitiki. Bet neparašei, kodėl nepasitiki?

18

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

patikek yra  ir geriau nuo tokio vyro begti kuo toliau

19

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

nes toks vyras blogiau uz alkoholika, jis pavydes visko i ka tu pasiziuri kam nusisypsai, kam skambini ir pan...

20

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Jolanta, 35 parašė:

Aurelija,ka reiskia tas ,kad Neringa turi atgauti pasitikejima?ir kuo? mergaite nuo pavydo reikia gydytis,bet ne vaistais.laikas apslifuoja taip zmogu,kad kai atsisuki ir pamatai ka per savo pavyda netekai,tik tada pradedi gyti.o gal Fiodoras ir teisus,jei nenori skirtis reikalinga istiesu psichologo pagalba.siek tiek pavydo sveika,bet viskam turi buti riba.manau ,kad neverta aukoti saves,juk gyveni tik karta...

patologinio pavydo atvejais laikas nieko neapšlifuoja... :::127 iš pradžių būna moralai, paskui prasideda fizinis smurtas. Tokio tipo pavydas praeina tik vienu atveju: kai pavyduolis padaro išvadą, kad jo pavydo objektas tapo nepatrauklus priešingai lyčiai... smile norėtumėte laukti, kol jums sukaks kokie 60, kad galėtumėte laisvai kvėpuoti??? :::041 manyčiau neverta... :::047