61

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

jei panai (bahurui) yra gerai toje poroje ji (jis) niekada net nepaziures i kaire, bet jei uzsiziuri i kaire tai arba daug truksta is antros puses arba bijo pasisneket ir issiaiskint kas ne taip kad nereiktu net ziuret i kaire.

62

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

gaila kad temos autore taip ir nebeapsireiske, idomu ka nusprende..
manau kad pritarsiu tai nuomonei, kad nesveikai pavydi ir prisigalvoja tie, kurie patys taip elgiasi..

63

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

TAIP yra tai liga

64

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

sveika Neringa.perskaiciavau as laiska Jolantos.ir pilnai sutinku su ja.nes pavydas neisgydomas o sveikata ir metai bus sugadinti.istikruju sunku issyskirtis,bet patikek manim paskui tu busi dekinga sau ir visiem kurie tau pataria.

65

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

neringa as tau nesiulau nei skirtis nei test tokius santykius esu vyrukas ir zn ka tawo vaikinas gai prisigalvot ir jaj jis zino ar tu jasi jam melavus kanors gali but kad tik del to atsirado ant tiek nesveikas pavydo jausmas kuris viska gadina. as tj zn nes pat susikau savo santykius tokiais dalyklai bet tik delto kad mergaite buvo melage uzdara ir nekad neko nesakydavo kas ir  kaip yra ......... patariu atvirai abiem pasihneket ir ishsiaishkinti vertybes kurias tu ir jis vertinat ir tik poto daryti kazkokias ishvadas.........

66

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

reik tam nesveikam taip besielgianciam duoti gerai ir ramus

67

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

as turiu toki pati vaikina,tiksliau turejau. bet viena karta prigrebiau ji ir issakiau viska ka galvoju apie pavyda ir kad man nusibodo tokie dalykai,o pskutiniai zodziai buvo tokie "JEI MANAI KAD AS TAVE ISDAVINEJU REISKIA MANAI KAD AS KEKSE,O TAI JEI KODEL SAVE ZEMINI IR SU TOKIA DRAUGAUJI" tada maniskis iskart aprimo ir ilgai manes atsiprasinejo ir tas pavydas buvo sutramdytas

68

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Taip, yra patologinis pavydas!!! Ir apie tai reikia pagalvoti ir padaryti skausminga isvada...Jeigu patologija, tai jau artima ligai... Kodel tau paskambino, kas, ar draugas, gal meiluzis, o gal buves, kodel veluoji, gal buvai susitikusi...ir t. t. Ateitis bus komplikuota...Protingai padarykime isvadas...

69

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

as toki vyciau po velniu.

70

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

nesnekekit nesamoniu

71

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Neringa, 49 parašė:

Taip, yra patologinis pavydas!!! Ir apie tai reikia pagalvoti ir padaryti skausminga isvada...Jeigu patologija, tai jau artima ligai... Kodel tau paskambino, kas, ar draugas, gal meiluzis, o gal buves, kodel veluoji, gal buvai susitikusi...ir t. t. Ateitis bus komplikuota...Protingai padarykime isvadas...

kazkoks nesubrendes toks elgesys... parodyciau i duris ir pasiulyciau sugrizt kai proto igaus zmogelis ;D :::219

72

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Neringa, 21 parašė:

Mano draugas yra labai pavydus,aisku ir as turiu pavydo.jis tiesiog labai labai atsidaves ir nori kiekvienam zingsni buti kartu,suprantamas dalykas,bet juk as dar turiu ir draugiu,su kuriom norisi pasikalbeti apie "bobiskus" reikalus.musu draugystej buvo situaciju del draugo pavydo,jis perdetai prisigalvoja ir irodineja,kad teisus.as pavargstu jam aiskinti...siuo metu ir yra tokia situacija ir jis griebiasi skyrybu.ka manot jus?

neringa, as du metus draugaudama su vaikinu, patyriau butent tai apie ka tu dabar pasakoji... as negaledavau iseiti su draugem, jei noredavau turedavau eiti su juo, o vienos neisleisdavo (beda ta, kad kartu gyvenome pas mane) privaledavau teisintis del kiekvieno kas su manim pasisveikindavo, parasydavo ar pasiteiraudavo ko nors. buvo skaitomas mano pastas ir telefono sms, o jei jau dasigautu iki skypo, tai patikrindavo viska... kai karta leptelejau, kad noriu studijuoti kaune, nors esu vilniete, jis liepe rinktis, jis arba kaunas, nes jis nezinos kur as, su kuo as... ta minti nustumiau i sali, sirdies gilumoje vildamasi, kad jis persigalvos.. atejo laikas, kai turejau laikyti egzaminus, paprasiau maziau matytis, kad kraustytusi atgal pas save, nes jis niekada neleisdavo susikaupti, o tada prasidejo visos linksmybes.... jei vakare iseidavau pasivaikscioti su drauge i lauka, jis mane bausdavo, kad nepasimatydavom penktadienio vakara, jei neduok dieve, nueidavau su draugem i miesta, nematydavau jo sestadieni... buvau nuo to begalo pavargusi ir labiau rupejo egzaminai, todel ziurejau i tai pro pirstus... karta mano klases aukletoja paklause kur stosiu, pasakiau apie slaptaja mintele ir priezasti kodel nevaziuoju, o ji tepasake, kad jei jis nepasitiki taip manimi, vadinasi nepasitiki savimi....
gyvenimas nuleme taip, kad mes issiskyrem, gerai islaikiusi egzaminus as visgi istojau i kauna. dar vienas gyvenimo sutapimas leme, kad suzinociau, kad mano brangusis man buvo neistikimas ir tai labai paaiskino jo sitoki pavyda, kurio draugystes pradzioje tokio nebuvo...
tik dabar suprantu ka as kesdavau ir tik dabar suprantu, kad per daug skubejau gyventi, per daug juo tikejau ir jam zeminausi...

73

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Sveiki,visi. Stai  ir as atsiradau po ilgo laiko tarpo.Aciu visiems uz isakyta nuomone,visko perskaiciau,bet gerbiu jusu nuomones.siuo metu su saviskiu nebendrauju,galima sakyti su buvusiuoju,nes tvirtai pasakiau,kad nenoriu sieti ateities su juo,nes ui  daug dar visko buvo tarp musu ir pamaciau,koks jis zmogus,kad nenoriu nenoriu toliau nieko su juo.sunku sirdy,liudna,bet kitos iseities nematau.jus siulet eiti pas psichologa,as jam siuliau,bet buvau apsaukta,tai pati ir eik,jei tau reikia,o norejau tik gero ir ramiai pasikalbeti su psichologu ir kad mums patartu,isklauses abi puses.nepasitikiu as juo visai,nes pamaciau,koks jis melagis ir kaip elgiasi su manim,zaide ir sake,kad myli.kaip man pikta ant jo ir ant saves,kad buvau akla,as juo labai pasitikejau.musu draugystes begy as pati pasidariau pavydi ir itari,ir kabinedavausi,nes jau pati nzn kas daresi su manim,gal is jo ismokau to pavydo,pati pykau ant saves,kad taip kabinejuos.man labai skaudu,kad sitaip musu santykiai buvo.gal as pati nemokejau buti laiminga.dabar matau viska kitaip,stengiuos uzsiimti veikla,ramiau gyvenu dabar,jauciuos labiau savimi.cia musu issikyrimas dar sviezias.jauciu dar istikimybes jausma ir giliai sirdy yra jausmai jam,bet jis bendauja jau su kitom,vadina meiliai ir labai jau meiliai,viena panele net "savo mergyte",matosi,kad jam gerai,bet sirdy jis liudi ir jam sunku.bet as jauciu dar pagarba musu draugyste,nes ji man buvo svarbi.as neturiu teises jo teisti,jis laisvas ir as laisva,bet skaudu,kai matau tokius dalykus,jis tik nori man ikasti ir kazka parodyti.o viska nusprendziau uzbaigti,nes jau pavargau nuo visko,pradejo jis mane erzinti,jo elgiasys,manieros,dar uztikau,kad su kitom labai labai jau saldziai bendrauja,ir sake,kad zaide su manim,tikrino ar esu atvira(buvau labai atvira,kiti sakydavo,kad kam viska pasakoju,bet as toks zmogus)bet as manau,kad tikrai mylintis ir gerbiantis ir protingas zmogus sitaip nedarytu.jis man melavo ir netikiu jo zodziais,ka jis man sake,kai dar buvom kartu.dabar stengiuos viska suprasti ir gyventi del saves.atsistoti ant koju,eiti i prieki ir gal savo gyvenimo kely sutiksiu savo zmogu,kuris bus tikrai mano sirdziai.o jam linkiu grazaus ir laimingo gyvenimo,kad atrastu savo meile,ir kad suprastu,kaip viskas buvo ir del ko.ir jus visi mielieji,stenkites elgtis taip kaip norit,kad su jumis elgtusi,nekerstaukit,nekritikuokit savo antru pusiu,tada ir jus ir jusu mylimieji bus laimingi.sekmes jums visiems!aciu,kad buvot su manim smile

74

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

yra.....kaip zmogus per daug pavydi gali ir kazka nesveiko padaryt...tokiu zmoniu manau reik saugotis....nes dazniausiai tai pasireiskia smurtu pries moteri....manau yra paneliu patyrusiu tai

75

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

manau,kad jei nori buti su juo turi priimti ji toki koks jis yra!o gal tu pati suteiki priezasciu abejoti tavimi?as taip pat esu labai pavydi,nu bet tokia jau esu....

76

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Pavydo saknys gludi genetikoi: tie zmones, kurie galvojo jok gan smagu ziureti kai kasnors dulkina tavo partnery, jie turejo maziau sansu perduati savo genus plikuanem, arba augino kitu vaikus. Vadinasi iki siu dienu, nua akmens amziaus, yra didesne tikimybe, kad isgyveno tie genai kurie vien tik zvilktelejus y partnery sukelia agresijos ir pykcio priepoli. 

Pavydas turi dvi paskirtis: 1.rupintis kad vaikai butu tavo 2. Islaikyti pora kartu

Ysivaizduakime kad as isvis neturiu pavydo jausmo: balius mano drauge apkvaitus flirtuaja su kitu as juk ja myliu ir linkiu pacio geriausio ir maloniausio vadinas padedu jai kartu y lova atsidurti , man tai kas as ja turiu kiekviena diena svecias tiktai karta smile. Is ryto man brangiji padekoja uz pagalba nuastabi dovana brangejai smile

Alio! nera tokiu zmoniu nes ju genai nua akmens amziaus iki sendienos neisgyveno ir jie visi ismire kaip dinozaurai. Kas nemyli tas ir nepavydi. Dziaukis jei partneris pavydus. Pavydas gesinamas sexu ir aktyviu savo meiles draugui rodymu ir tai vienintelis teisingas kelias beto stiprinantis poros vieninguma. Kas atsitiks jei raukyses del jo pavydo (meiles)? Ji tas jausmas nemaziau kankina nei kad tave jo priekaistai (kankinantis meiles troskulys) o tu esi idijote  abejinga savo mylimo sielvartui.  Arba esi **** nes nesuvoki koks tavo elgesys sukelia partneriui nerima. Jei nori isaugoti santykius tai atkreipk daugiau demesio y savo partnery ir maziau demesio savajam ego.

Pavydo jausmas yra pazystamas visiems kas myli, ysivaizduak kad tu pati pavydi ko tua atveju noretum ar kad jis susiraukes tave skaudintu ir iseitu vistiek kur sumanes ar apkabintu tave y savo gleby ir parodytu jok tu sielvartauji be reikalo? 

Mano manimu patologija yra abejingumas savo partneriui.

As ir esu turejas pavydzia panele tai pries iseidamas vakare yrodineju savo meile kol kelei pradeda tirteti ir daiktas tinka tik nusislapinimui o ji krupcioti vos prisilietus. Gryzus is toliau Jai sexas tai kaip dykumoi istroskusiam kristolinio vandens stikline ryjama godziai ir aistringai... reikia buti idiotu kad skustis smile

Zmones kurie skundziasi partnerio pavydu (=meiles troskuli) Yra salti pusiau frigidishki savo ego susirupine bambeklei.

77

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

  gera tema tikrai puiki,bet nera taip lengva isiskirti kaip dar pragyveni kelis metelius:::d07http://forumas.ieskok.lt/imgload/5080 http://forumas.ieskok.lt/imgload/5081

78

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Yra,ziaurus dalykas :::128

79

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

as esu nesveikai pavydi as jau nebesuvokiu ar tai realybe ar ne pavydziu visko galeciau uzmusti jej prie jo kas prisiliestu jauciu kad jam atsibodau ...pavydas griauna santykius ...bet as jauciu kad pavydziu ne be reikalo jis yra mergisius

80

Re: Ar yra "nesveikas pavydas"?

Aš neisivaizuoju gyvenimo su pavyduoliu vyru. Baisu net pasidaro, ir užuojauta toms ir tiems kurie per visą gyvenimą tarsi kokį lažą neša tokią gyvenimo bausmę ar išbandymą.
Kadangi augau šeimoje kur pavydo net lašelis nerasta,  ir yra viskas galima ( žinoma proto ribose) ir aš pati norėčiau kad galėčiau parėjus vyrui pasakoti, va buvau klube ir mane kvietė toks vyras šokti:D