1

Tema: DRIFT

Turbut ne visi zinot kas yra Driftas smile siek tiek info www.drifting.lt jei norite foto www.fotos.visiems.lt prisijunkite prie Drifto bendruomenes . Svylancios padangos , varikliu riaumojimai ir ispudingi greiciai statant masina skersa!

2

Re: DRIFT

gatvese toks eksremalus vaziavimas nereikalingas. o kadangi kitur nei gatvese nevazineju, tai man neaktualu.

3

Re: DRIFT

Aleksandras, 22 parašė:

gatvese toks eksremalus vaziavimas nereikalingas. o kadangi kitur nei gatvese nevazineju, tai man neaktualu.

Ismanydamas situos dalykus beveik visais atvejais gali isvengti tokiu avariju kurios ivyxta netiketai pradejus slysti masinai, ziema aisku dazniausiai..pvz man tas visada buvo idomu kas vyxta su masina slystant ir ka reikia daryti kad ja suvaldyti..Aisku driftas yra siektiek kitox dalykas kai reikia priversti masina slysti ir islaikyti ja slystancia kuo ilgiau..Bet kaip sakiau tai labai smarkiai pagerina vairavimo igudzius extremaliose situacijose..
O siaip sitas sportas man ziauriai patinka..

4

Re: DRIFT

Aleksandras, 22 parašė:

o kadangi kitur nei gatvese nevazineju, tai man neaktualu.


Daug prarandi... wink

5

Re: DRIFT

Paulius, 18 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

o kadangi kitur nei gatvese nevazineju, tai man neaktualu.


Daug prarandi... wink

o tu ziuriu keliu erelis ? :V

6

Re: DRIFT

kartais megstu su priekiniais varomais spauzdamas gaza isimti posuki ,tada galas nesasi:)tipo tai driftas:)?o geriausia arabiskas driftas ,bet dabar net mirties bausmes uz ji pradejo skirt pas arabus

7

Re: DRIFT

Gintautas, 25 parašė:

kartais megstu su priekiniais varomais spauzdamas gaza isimti posuki ,tada galas nesasi:)tipo tai driftas:)?o geriausia arabiskas driftas ,bet dabar net mirties bausmes uz ji pradejo skirt pas arabus


Driftas tai yra kontroliuojamas soninis slydimas wink tai manau daugiau aiskint kaip ir nereikia :}

8

Re: DRIFT

Linas, 20 parašė:
Paulius, 18 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

o kadangi kitur nei gatvese nevazineju, tai man neaktualu.


Daug prarandi... wink

o tu ziuriu keliu erelis ? :V


Gatvemis vazineju ramiai tik trasoj issilieju...

9

Re: DRIFT

Itariu, 100 metu praeitu kol ismokciau... Bet labai noreciau...

10

Re: DRIFT

Tai nera labai sunku tiesiog reikia tureti teisynga auto... smile o jai tau lb idomu tai gali sy sezona atvaziuot pasiziureiti drifto kovu mazdaug geguzes menesi prasideda sezonas

11

Re: DRIFT

Paulius, 18 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

o kadangi kitur nei gatvese nevazineju, tai man neaktualu.


Daug prarandi... wink



Taip prarandi daug  ...ko nors neuzmusti keli.Sakykim neatsargau pestiji kuris skuba kazkur !!(pvz koki teti pasimti vaika is darzelio :::155 )
--------------------------------
  gal reikejo jau nuo senu laiku visiems lakstyt galvas pamete ...butu puse Lietuvos su istaskytais smegenim ir gulinciu negalios pataluose ... pavyzdziui dar labai daug praranda laiduotuviu namai :=D------------------------------------
Pauliau linkiu susilauzyt stubura belekiant ir pragulet  lovoje besitustinant visa tavo likusi gyvenima :::920
------------------------cia toks linkejimas is gyyyyylios sirdies  :=D

12

Re: DRIFT

Tomai niekada negalvojai apie toki dalyka kaip psichologas ? smile manau tau jis praverstu , be to as cia parasiau paskaityk , kad as issilieju tik trasoj , o ne gatvese. O jei tu esi turejas kokia panasia trauma tai reiskiu tau uzuojauta is gilios sirdies ir linkiu tau pilnai pabreziu PILNAI pasveikti.

13

Re: DRIFT

Paulius, 18 parašė:

Tomai niekada negalvojai apie toki dalyka kaip psichologas ? smile manau tau jis praverstu , be to as cia parasiau paskaityk , kad as issilieju tik trasoj , o ne gatvese. O jei tu esi turejas kokia panasia trauma tai reiskiu tau uzuojauta is gilios sirdies ir linkiu tau pilnai pabreziu PILNAI pasveikti.


Butent supratau kad gatvese!

Paulius, 18 parašė:

Tai nera labai sunku tiesiog reikia tureti teisynga auto... smile o jai tau lb idomu tai gali sy sezona atvaziuot pasiziureiti drifto kovu mazdaug geguzes menesi prasideda sezonas



Paulius, 18 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

kartais megstu su priekiniais varomais spauzdamas gaza isimti posuki ,tada galas nesasi:)tipo tai driftas:)?o geriausia arabiskas driftas ,bet dabar net mirties bausmes uz ji pradejo skirt pas arabus


Driftas tai yra kontroliuojamas soninis slydimas wink tai manau daugiau aiskint kaip ir nereikia :}


Paulius, 18 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

o kadangi kitur nei gatvese nevazineju, tai man neaktualu.


Daug prarandi... wink

Paulius, 18 parašė:

Turbut ne visi zinot kas yra Driftas smile siek tiek info www.drifting.lt jei norite foto www.fotos.visiems.lt prisijunkite prie Drifto bendruomenes . Svylancios padangos , varikliu riaumojimai ir ispudingi greiciai statant masina skersa!

       



Atleiskit bet kur cia taip uzsiminet kad ne gatvei o kazkokioj trasoj :? mmm???

14

Re: DRIFT

Astuntas postas nuo virsaus.

15

Re: DRIFT

Paulius, 18 parašė:

Astuntas postas nuo virsaus.

kaip as sita nemaciau ;( turiu artiprasyti !
uztat tai galioja kitiems  ... tie kurie laksto be smegenu ir nesigaili zmoniu !
tai kokios ?trasos kaip irengtos?  ir kiek isleidi tam ? nu bet vistiek viena diena koki ziopli trasoj paklosi ;D

16

Re: DRIFT

ziema didelioje aiskteleje,toli nuo miesto,kur ne gyvos dvasios visai smagu pasipraktikuoti smile

17

Re: DRIFT

Arba kokiame nors buvusiame aerodrome wink , anksciau Kaunas turejo savo aikstute kur treniruodavosi , bet dabar ten degaline pastate sad tikekimes , kad dar leis ten treniruotis ;/

18

Re: DRIFT

Tomas, 25 parašė:
Paulius, 18 parašė:

Astuntas postas nuo virsaus.

kaip as sita nemaciau ;( turiu artiprasyti !
uztat tai galioja kitiems  ... tie kurie laksto be smegenu ir nesigaili zmoniu !
tai kokios ?trasos kaip irengtos?  ir kiek isleidi tam ? nu bet vistiek viena diena koki ziopli trasoj paklosi ;D

Matai tokia ir trasa arba koks apleistas aerodromas arba kokia nors tuscia aikstele , nepriprazystu tu kurie laksto gatvemis nes sukelia pavoji ne tik sau bet ir kitiem jei tau nerupi tavo sveikata pagalvok apie kitus

19

Re: DRIFT

uzvakar maciau kaip partrenke zmogu hmm stabdziai, smugis, kojos i virsu sumakalavo ir guli ant zemes.. nemalonus jausmas..

20

Re: DRIFT

   

Paulius, 18 parašė:
Tomas, 25 parašė:
Paulius, 18 parašė:

Astuntas postas nuo virsaus.

kaip as sita nemaciau ;( turiu artiprasyti !
uztat tai galioja kitiems  ... tie kurie laksto be smegenu ir nesigaili zmoniu !
tai kokios ?trasos kaip irengtos?  ir kiek isleidi tam ? nu bet vistiek viena diena koki ziopli trasoj paklosi ;D

Matai tokia ir trasa arba koks apleistas aerodromas arba kokia nors tuscia aikstele , nepriprazystu tu kurie laksto gatvemis nes sukelia pavoji ne tik sau bet ir kitiem jei tau nerupi tavo sveikata pagalvok apie kitus


Aukso zodziai !"...nepriprazystu tu kurie laksto gatvemis... " irasytciau i pima posta :::b25 butu iskart aisku kad tik apie sporta...
------------------------------
noriu paklaust apie drift !
Man drift  neasocijuojasi kai pravaziuja masinos aerodromo aikstei!! Drift prasideda nuo vingiuotos siauros gatves , vingiuotas kalnu kelias ar daugiaukscio parkedzo ir ligios kelio dangos !! jokiu tiesumu, jokiu zvirkeliu!!! galetu buti ir aerodromas jeigu ten istatyneti kelio ribas ir posukius!! nes vien tiesioji tai jau ne drift ane :?
---------------------------------
Paskui svilancios padangos ??? na zinoma ir varikliu gaugimas !! tai jau atpazistama smile  tik neisivaizduoju kiek pinigu tam isleidi :? padangos bendzinas ?? tam reikia pinigu ! tikriausiai vienoms lenktynems surengti reikia bent karta pakeisti padangas ...ar as kystu ?