1

Tema: Poilsis uzsienyje...

Sveikuciai... vasar noreciau isvaziuot atostogaut i uzsieni, bet nzn kokia sali pasirinkti. Noreciau i pazintine kelione. Butu idomu suzinoti kas kur buves ir kokie ispudziai. Lauksiu jusu pasisakymu wink

2

Re: Poilsis uzsienyje...

vasara su draugais buvom patys nuskride i paryziu, nakvojom viesbutuke F-1, metro apvazinejom paryziu, pesciom isvaiksciojom centra, buvom uzkile i eifeli. Na ka galiu pasakyt, jei turi fotika, tai tau tikrai neuzteks vienos batarkes ir vienos atminties korteles ;] nes pyskini i abi puses, ir atsisukes atgal nori pyskint vel, bet prisimeni, kad ten jau pyskinai, zodziu viska norisi iremint. Yra taip pat netoli disneilendas, metro nesunku nusigaut (apskritai ten su metro bet kur gali nusigaut) bet ten jau reik jaunesniem but, arba su vaikais, nes mano amziaus zmogui, tai nelabai jau idomu buvo, tik visus ekstremalesnius atrakcionus isvazinejom. plius brangoka. o lankytinu vietu ant ranku nei koju nesuskaiciuosi, luvras, versalio rumai ir t.t. beje grizom namo paryziuj nusipirkta masina smile visa sita kelione man atsiejo apie 1200 lt, manau gana pigiai. Nors zinoma su gidu, viskuo suplanuotu turbut daug daugiau galima pamatyt ir suzinot. tokie va dalykai.

3

Re: Poilsis uzsienyje...

London - Brangus miestas, bet grazus... daug ka galima pamatyt, daug ivairiu muzieju, daug graziu pastatu, baznyciu teatru naktiniu klubu  ... Gera vieta praleist aktyviem savaitgaliam ar trumpom atostogom.
Italija - tikrai verta apsilankyt, ipatingai Sicijoj ... Grazi gamta ... nuo skaidraus joros vandens ir palmiu iki kalnu ir ugnikalniu ... daug istoriniu miestu ir vienas is didziausiu europos aktiviu ugnikalniu ... Galima vaziuot tiek vasara tiek ziema ... Piniginiu atzvilgiu pigu ...
Malta - Ipatingai gera silta sala, labai maza su ipatingai daug istorijos ...
Anglu kalba tai antra vietine kalba, kas labai supaprastina bendravima. Oras nuostabus, zmones draugiski. Klubu daug ir labai geru, Maistas - italiskas, graikiskas, turkiskas ir angliskas ...
kainos tikrai nera dideles ... 

4

Re: Poilsis uzsienyje...

siulyciau rinktis sveicarija, ciurich ar kaip lietuviskai ten rasosi,tikrai super miestas,gali rasti visko ko sirdis azsunores,pakeliui aplankysi austrija ir vokietija turetu uztekti saliu vienam kartui smile

5

Re: Poilsis uzsienyje...

dekui uz pasisakymus, reiks pagalvot ka pasirinkt wink

6

Re: Poilsis uzsienyje...

Rasa, 25 parašė:

dekui uz pasisakymus, reiks pagalvot ka pasirinkt wink

Vaziuok i Afrika :=D

7

Re: Poilsis uzsienyje...

Tomas dar nepasirengus as vaziuot i Afrika

8

Re: Poilsis uzsienyje...

Rasa, 25 parašė:

Tomas dar nepasirengus as vaziuot i Afrika

jo,tokia kelione reikia planuoti kazkur pude metu pries,nes ten visokios ligos siaucia,visokiu skiepu reikia...brrr,baisoka butu ten gautis,nors tirai egzotiska...

9

Re: Poilsis uzsienyje...

Rasa, 25 parašė:

Tomas dar nepasirengus as vaziuot i Afrika


Manau ir Lietuvoje yra sauniu vietu kur galima butu pailseti smile

10

Re: Poilsis uzsienyje...

beja,jei jau prakalbom apie poilsi lietuvoje,tai sia ziema pirma karta buvau Nidoje ziemos metu...ir ZIAURIAI patiko..neisivaizdavau kad gali buti taip faina...tuscia,nera zmoniu(dar priklauso kam kox poilsis patinka),visur pilna sniego,salta(patartina buti ne vienam big_smile ),o visos vietos kurias matome vasara atrodo VISISKAI kitaip...

11

Re: Poilsis uzsienyje...

Vadinas teks laukt kitos ziemos, kad pamatyt kitokia Nida. Bet sia vasara kazkaip mane traukia svecios salys.

12

Re: Poilsis uzsienyje...

Rasa, 25 parašė:

Vadinas teks laukt kitos ziemos, kad pamatyt kitokia Nida. Bet sia vasara kazkaip mane traukia svecios salys.

o jeigu nori vasara tai tada siulau vaziuoti ilsetis i italija big_smile ...bet buk atsargi,nes ir as pries beveik metus vaziavau tik ilsetis,tai dar ir dabar cia esu big_smile ,vis tie italai...:::044

13

Re: Poilsis uzsienyje...

Gabija, 21 parašė:
Rasa, 25 parašė:

Vadinas teks laukt kitos ziemos, kad pamatyt kitokia Nida. Bet sia vasara kazkaip mane traukia svecios salys.

o jeigu nori vasara tai tada siulau vaziuoti ilsetis i italija big_smile ...bet buk atsargi,nes ir as pries beveik metus vaziavau tik ilsetis,tai dar ir dabar cia esu big_smile ,vis tie italai...:::044

Gabija, tai kaip daba taip sugebejai? wink Va pasimaise italas tavo kely ir patapai laiminga. Reiks muset i italija sliaust, gal vyra gausiu dar priedo big_smile:D:D

14

Re: Poilsis uzsienyje...

Rasa, 25 parašė:
Gabija, 21 parašė:
Rasa, 25 parašė:

Vadinas teks laukt kitos ziemos, kad pamatyt kitokia Nida. Bet sia vasara kazkaip mane traukia svecios salys.

o jeigu nori vasara tai tada siulau vaziuoti ilsetis i italija big_smile ...bet buk atsargi,nes ir as pries beveik metus vaziavau tik ilsetis,tai dar ir dabar cia esu big_smile ,vis tie italai...:::044

Gabija, tai kaip daba taip sugebejai? wink Va pasimaise italas tavo kely ir patapai laiminga. Reiks muset i italija sliaust, gal vyra gausiu dar priedo big_smile:D:D

nu cia daug sugebejimu nereikejo,nes jei moki gerai akytem pamirkseti(juokauju),atrodyti protinga tada kai reikia... ir svarbiausia visiem sakyti"man tikrai nerupi tavo pinigai big_smile ",pamatysi,nespesi rinktis..
o del to priedo,tai zinok kad ir kokie tie musu lietuvaiciai salti,bet zinok geriau,nes pas italus tik liezuvis ilgas :::027 ,o kai reikia isteseti ka PRISIZADA ,tai tuoj pat kokiu keblumu atsiranda .. big_smile
viska sneku is patirties...

15

Re: Poilsis uzsienyje...

Va ateiciai zinosiu, turesiu omeny. Teks matyt man lietuvi  imt i vyrus big_smile Oi nukrypau nuo temos neutral