1

Tema: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

... meiluzes statusas...? a? 
juk speju vyrams paranku pabegti pas kita moteri, bent trumpam nuo rutinos, kasdien...

o ka manote apie tokias moteris? (neskubekite teisti, juk yra grupe moteru, kurios net neitaria, kad yra antrosios po zmonos savo draugui)

2

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Slykstus jausmas. Staugianti tustuma ir juodziausia naktis sieloje. Todel tai ilgai testis negali....

3

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

ir nebutina kiekvienai sovusiai i galva minciai kurti nauja tema, apie tai taip pat buvo daug kalbeta.

4

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Turbut Aleksandras teisus smile :?temu turim daugiau nei atsakymu i jas  :V , kiekviena mintis verta demesio,nuomones arba replikos :::818
>>  ieskoko savotiska idomybe  big_smile kiekvienas atejes gali cia rasti   sau patinkancia tema big_smile tik gaila kad uzuot jas gvildene kuria naujas temas ;D ir taip be galo be krasto big_smile ( nesakau kad as kitoks big_smile )

   
>>>Birutele , tikrai biauru zinoti kad nakti suguli su zmona o ryte ji eis pas kita i lova :\




5

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Fiodorai, ne maziau bjauru vakare,kai zinai,kad tavo vyras ka tik grizo is kitos moters lovos...

6

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Aleksandras, 22 parašė:

ir nebutina kiekvienai sovusiai i galva minciai kurti nauja tema, apie tai taip pat buvo daug kalbeta.

aleksandrai zinai kas man maloniausia, kad kiekviena karta kai perziuriu savo temas ten randu bent po viena tavo pasisakyma... as greitai tave isimylesiu...

7

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Birutele, 23 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

ir nebutina kiekvienai sovusiai i galva minciai kurti nauja tema, apie tai taip pat buvo daug kalbeta.

aleksandrai zinai kas man maloniausia, kad kiekviena karta kai perziuriu savo temas ten randu bent po viena tavo pasisakyma... as greitai tave isimylesiu...

ooo, tai jau kaip ir vestuves svieciasi? big_smile:D:D:D:D

8

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Mes jamam sita baliu smile !

9

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

kur balius?!!! koks balius?!!! ----mes irgi jamam sita baliu:::742:::742:::742:::742

10

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

gyvenimo pabaiga is astuoniu raidziu???...    Vestuves.....

11

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

kai myli zmogu negalvoji apie tai kaip kuo daugiau gauti is jo,nieko neduodant.norint gauti,pirmiausia reikia duoti.o svetimoje lovoje ilgai nebegulesi,anksciau ar veliau tenka skaudziai atsikelti.

12

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Mano nuomone,reikia naudotis net menkiausia proga.

13

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

va ,nuo tokiu vyru kaip Rimokas, moterys ir nukencia,kai vyrai iesko net menkiausiu progu... :::022
po to palieka tas moteris su skausmais ir  pergyvenimais sirdyje ir jau gulasi su kita...slykstu..
o as pazystu moteri,kuri miegojo su vyru ir tikejosi kad yra tik ji vienintele,kad draugas daug dirba,kad negali daznai susitikti(o is tikro turi ir su seima tikraja pabuti),o kai viena diena pamato gatveje ar kaip kitaip suzino,,,va,tada yra tikrai skaudu,kai sau turi istarti jog buvai"meiluze..",tokias tai tikrai uzjauciu..

14

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

na kai buna tokios situacijos kai vienas paslapcia susiranda o kitas partneris to nei nenutuokia,, bet jei mergina numano kad vaikinas jau su kitom.. tarkim per daug daznai atsisako susitikt,,,at dingsta velniai zino kur tai tada pritariu kad jos ieskosi silumos kitur smile

15

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

na jei tai abieju zmoniu susitarimo reikalas (turiu minty meiluziu), kai abu zino poreikius ir tikslus, tai manau jog ta moteris pati pasirenka smile slyksciausia situacija kai vyras meluoja i akis ir zada daugiau nei gali duoti, tada ir meiluze moteris tampa nelabai savo noru..

16

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Aleksandras vis dar nesirodo ;D
o suzadetine kazko verta ;D... ptiu ka as cia kalbu :::b53labai greit galima iseiti is veziu ir nukrypt nuo temos ;/
pasiziurim kokia tema :?"kaip ilgai moteri gali tenkinti...    "

o cia paskui meiluzes statusas


Birutele, 23 parašė:

... meiluzes statusas...? a? 
juk speju vyrams paranku pabegti pas kita moteri, bent trumpam nuo rutinos, kasdien...

o ka manote apie tokias moteris? (neskubekite teisti, juk yra grupe moteru, kurios net neitaria, kad yra antrosios po zmonos savo draugui)


tai cia man reikia kalbeti kiek ilgai as galiu kazkokia meiluze dul*inti ??? (sprendziant is pavadinimo) (o is aprasimo tai ar kalbeti apie jos statusa:? )cia niekaip neikirtau nes pagal temos pamadinima taip ir supratau kiek ilgai galiu ja daryti big_smile valanda dvi ar gal is bado ir visas keturias :::909 nieks nezina :::a55
Ir sia tau staigmena , paskui man dasunta kiek meiluze gali tenkinti tokia situaciaja kad ji yra meiluze :? Beto tai nesvarbu ,nes tai turime nuspresti mes ir issakyti apie tai savo nuomone :=D nu blogai blogai ;D o jei dar to nezino kad yra meiluze tai isvis blogai :::818 blogis tiesiog :::111

17

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

na vbel kalbos apie meiluzes meiluzius ir t.t
>> visi jau kalba kad  vyrai niekšai suskiai ir valkatos kad pas kitas nubėga.. o niekas nesusimasto kas negerai kad bega.. jei nega tai reiskiasi kad kazkas negerai lovoje pvz arba siaip santykiuose, nes man pvz atrodo kokia č0 metu pragyventi su vienu zmogum butu sunku.. (as dar taip jau lb lb lb stipriai nemylejau todelm nao toks poziuris (manau su laiku jis keisis) )
> aš manau kad visi bėga tiek vyra itiek moterys, ir tik protingi bega tyliai ir nesigiria apie tai draugams ir draugems big_smile
>>>
yra gi tokia prostitucijos forma kai mergina nusiziuri turtingus ponukus ir paskui juos sekioja ir su jais gulasi i lova pvz uz materialines gerybes (prabangius skarmalus, ir kitas brangias dovanas) na tokias moterukes vadina barakudomis big_smile
>>
na dar pasakysiu truputi i  tema, pvz jei mano draugas ar drauge eitu i sona ir as tai zinociau tai as jo ar jos 2 pusei nieko nesakyciau nes tia nera mano reikalas, vistiek kada nors viskas isaiskeja ir tada issiaiskins patys.

>> ^^ snd kazkaip mintys nlb risasi.. gal kaltas skanusis guinness alus :-)

18

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Linas, 20 parašė:


pvz jei mano draugas ar drauge eitu i sona ir as tai zinociau tai as jo ar jos 2 pusei nieko nesakyciau nes tia nera mano reikalas, vistiek kada nors viskas isaiskeja ir tada issiaiskins patys.

va cia tai teisybe... noresi gero, o paskui dar pats kaltas liktum..

19

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Violeta, 29 parašė:
Linas, 20 parašė:


pvz jei mano draugas ar drauge eitu i sona ir as tai zinociau tai as jo ar jos 2 pusei nieko nesakyciau nes tia nera mano reikalas, vistiek kada nors viskas isaiskeja ir tada issiaiskins patys.

va cia tai teisybe... noresi gero, o paskui dar pats kaltas liktum..

na čia leisiu sau nesutikti.... man daug labiau patiko sužinoti iškart... smile nelabai atleisčiau draugams, jei kaip kokia **** gyvenčiau iliuzijom ir sužinočiau tada, kai jau visi aplinkui žino ir aptarinėja...

20

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Diva, 34 parašė:
Violeta, 29 parašė:
Linas, 20 parašė:


pvz jei mano draugas ar drauge eitu i sona ir as tai zinociau tai as jo ar jos 2 pusei nieko nesakyciau nes tia nera mano reikalas, vistiek kada nors viskas isaiskeja ir tada issiaiskins patys.

va cia tai teisybe... noresi gero, o paskui dar pats kaltas liktum..

na čia leisiu sau nesutikti.... man daug labiau patiko sužinoti iškart... smile nelabai atleisčiau draugams, jei kaip kokia **** gyvenčiau iliuzijom ir sužinočiau tada, kai jau visi aplinkui žino ir aptarinėja...

Cia, manau, kaip kam... As, asmeniskai, zinodamas tokius ir panasius variantus, bei bandydamas perspeti draugus, likdavau kalciausias... tai pamaniau, kam to reikia ir kam kistis y kitu gyvenima...
Tai vistik as sutinku su Violetos bei Lino pasisakymu... ;D