21

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Sigitas, 24 parašė:
Diva, 34 parašė:
Violeta, 29 parašė:
Linas, 20 parašė:


pvz jei mano draugas ar drauge eitu i sona ir as tai zinociau tai as jo ar jos 2 pusei nieko nesakyciau nes tia nera mano reikalas, vistiek kada nors viskas isaiskeja ir tada issiaiskins patys.

va cia tai teisybe... noresi gero, o paskui dar pats kaltas liktum..

na čia leisiu sau nesutikti.... man daug labiau patiko sužinoti iškart... smile nelabai atleisčiau draugams, jei kaip kokia **** gyvenčiau iliuzijom ir sužinočiau tada, kai jau visi aplinkui žino ir aptarinėja...

Cia, manau, kaip kam... As, asmeniskai, zinodamas tokius ir panasius variantus, bei bandydamas perspeti draugus, likdavau kalciausias... tai pamaniau, kam to reikia ir kam kistis y kitu gyvenima...
Tai vistik as sutinku su Violetos bei Lino pasisakymu... ;D

šiaip tai yra dviejų žmonių reikalas - ko ieškot kaltų tarp kitų? :::041

22

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Taip, Daiva, tai yra dvieju zmoniu reikalas, tai treciasis, bandantis padeti ar kaip kitaip besikisdamas y ju santykius, del to ir nukencia... ;D

23

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Sigitas, 24 parašė:

Taip, Daiva, tai yra dvieju zmoniu reikalas, tai treciasis, bandantis padeti ar kaip kitaip besikisdamas y ju santykius, del to ir nukencia... ;D

na tai gal su tais žmonėm kažkas negerai? kam linčiuot draugus už savo intymias nesėkmes? :::258

24

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

pusvalandis, kiekviena diena...

25

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Diva, 34 parašė:
Sigitas, 24 parašė:

Taip, Daiva, tai yra dvieju zmoniu reikalas, tai treciasis, bandantis padeti ar kaip kitaip besikisdamas y ju santykius, del to ir nukencia... ;D

na tai gal su tais žmonėm kažkas negerai? kam linčiuot draugus už savo intymias nesėkmes? :::258

Manau del to, kad kisasi, kur jiem nepriklauso... Kencia tiek meiluze/meiluzis, tiek kitas, kuris bando kazka atves i prota, bei bando parodyt, ko nepastebi... ;D
O su ta porele nieko blogo gali ir nebuti,isskyrus tai, kad kazkas i kaire nuejo, nes kazkokie jausmai dazniausiai uzgozia blaivu mastyma... big_smile

26

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Sigitas, 24 parašė:
Diva, 34 parašė:
Sigitas, 24 parašė:

Taip, Daiva, tai yra dvieju zmoniu reikalas, tai treciasis, bandantis padeti ar kaip kitaip besikisdamas y ju santykius, del to ir nukencia... ;D

na tai gal su tais žmonėm kažkas negerai? kam linčiuot draugus už savo intymias nesėkmes? :::258

Manau del to, kad kisasi, kur jiem nepriklauso... Kencia tiek meiluze/meiluzis, tiek kitas, kuris bando kazka atves i prota, bei bando parodyt, ko nepastebi... ;D
O su ta porele nieko blogo gali ir nebuti,isskyrus tai, kad kazkas i kaire nuejo, nes kazkokie jausmai dazniausiai uzgozia blaivu mastyma... big_smile

na taip.... aš nekaltas - aplinka kalta... :::960

27

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Sigitas, 24 parašė:


O su ta porele nieko blogo gali ir nebuti,isskyrus tai, kad kazkas i kaire nuejo, nes kazkokie jausmai dazniausiai uzgozia blaivu mastyma... big_smile

sakai jausmai uzgozia? leisiu sau pabut ironiskai ir pasakysiu kad jausmai cia ne prie ko, sperma smegenis uzlieja..

28

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Tomas, 25 parašė:

Aleksandras vis dar nesirodo ;D
o suzadetine kazko verta ;D... ptiu ka as cia kalbu :::b53labai greit galima iseiti is veziu ir nukrypt nuo temos ;/
pasiziurim kokia tema :?"kaip ilgai moteri gali tenkinti...    "

o cia paskui meiluzes statusas


Birutele, 23 parašė:

... meiluzes statusas...? a? 
juk speju vyrams paranku pabegti pas kita moteri, bent trumpam nuo rutinos, kasdien...

o ka manote apie tokias moteris? (neskubekite teisti, juk yra grupe moteru, kurios net neitaria, kad yra antrosios po zmonos savo draugui)


tai cia man reikia kalbeti kiek ilgai as galiu kazkokia meiluze dul*inti ??? (sprendziant is pavadinimo) (o is aprasimo tai ar kalbeti apie jos statusa:? )cia niekaip neikirtau nes pagal temos pamadinima taip ir supratau kiek ilgai galiu ja daryti big_smile valanda dvi ar gal is bado ir visas keturias :::909 nieks nezina :::a55
Ir sia tau staigmena , paskui man dasunta kiek meiluze gali tenkinti tokia situaciaja kad ji yra meiluze :? Beto tai nesvarbu ,nes tai turime nuspresti mes ir issakyti apie tai savo nuomone :=D nu blogai blogai ;D o jei dar to nezino kad yra meiluze tai isvis blogai :::818 blogis tiesiog :::111

as tiesiog su nekantrumu laukiau tavo komentaro... aciu

29

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Violeta, 29 parašė:
Sigitas, 24 parašė:


O su ta porele nieko blogo gali ir nebuti,isskyrus tai, kad kazkas i kaire nuejo, nes kazkokie jausmai dazniausiai uzgozia blaivu mastyma... big_smile

sakai jausmai uzgozia? leisiu sau pabut ironiskai ir pasakysiu kad jausmai cia ne prie ko, sperma smegenis uzlieja..

Meiluzei, ydomu kas ka spaudzia....? beto nesupratai apie ka as cia... bet ir neesme... big_smile

30

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Jolanta, 35 parašė:

kai myli zmogu negalvoji apie tai kaip kuo daugiau gauti is jo,nieko neduodant.norint gauti,pirmiausia reikia duoti.o svetimoje lovoje ilgai nebegulesi,anksciau ar veliau tenka skaudziai atsikelti.


būna ir ilgai užsitęsia... turiu prieš akis pavyzdį. tikrai jau daug metų. ir žino visos trys pusės. beje, kodėl trys, vaikai - paaugliai, abiturientė irgi žino. ir su "pamote" bendrauja.
Nelabai man suprantamas tks gyvenimo būdas, bet jei žmonėms gerai, ką gi - jų pasirinkimo reikalas. tos meilužės netgi gaila savotiškai. atidavė gražius savo gyvenimo metus. gaudama kažkokią iliuziją. sakyčiau savigarbos stygius.

31

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

[quote=Violeta, 39

būna ir ilgai užsitęsia... turiu prieš akis pavyzdį. tikrai jau daug metų. ir žino visos trys pusės. beje, kodėl trys, vaikai - paaugliai, abiturientė irgi žino. ir su "pamote" bendrauja.
Nelabai man suprantamas tks gyvenimo būdas, bet jei žmonėms gerai, ką gi - jų pasirinkimo reikalas. tos meilužės netgi gaila savotiškai. atidavė gražius savo gyvenimo metus. gaudama kažkokią iliuziją. sakyčiau savigarbos stygius.

na tokiu atveju man abieju moteru gaila, kaip ir zmonai gyvent tiek metu? o dar zinant kad ir vaikai zino... kaip su jos savigarba?