41

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Violeta, 39 parašė:

kokia aistra? big_smile big_smile aistra kam? vyrui, kuris daug metų yra neištikimas? kuris vedasi pas kažką vaikus? ar pinigams? nors nėra itin turtingas nei vienas iš trijų?

Sakoma: lengviusia, kada nesistengi suprast kito zmogaus... ;D

42

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

gerai, tada pabandyk paaiškinti, kas yra aistra ir kiek ji trunka? :::201

43

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Violeta, 39 parašė:

gerai, tada pabandyk paaiškinti, kas yra aistra ir kiek ji trunka? :::201

Nematau prasmes aiskinti kas, mano supratimu yra aistra ir vardinti variantus, kiek ta aistra gali trukti... :V
Kiek pastebiu, save kankini bandydama suprasti, kaip tokie ir panasus dalykai gali vykti, jau Tavo paminetoje trijules istorijoje... Galiu pasakyti tik tai, kad jei vyksta tokie dalykai, vadinasi tai vykti gali... o kad ramiau gyvent butu, tai gali nesigilinti, kaip kazkas kazkur gyvena, gyvenk pati taip kaip Tau priimtina ir atrodo teisinga... big_smile

44

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

nekankinu savęs :::038 bandau suprasti. šiuo atveju žmoną. ar čia dabar derėtų pasakyti :? :nekankink savęs, bandydamas pasakyti, kad  aistra, priešingai visuotiniam mąstymui - yra trumpalaikė :?

45

Re: kaip ilgai moteri gali tenkinti...

Violeta, 29 parašė:

[quote=Violeta, 39

būna ir ilgai užsitęsia... turiu prieš akis pavyzdį. tikrai jau daug metų. ir žino visos trys pusės. beje, kodėl trys, vaikai - paaugliai, abiturientė irgi žino. ir su "pamote" bendrauja.
Nelabai man suprantamas tks gyvenimo būdas, bet jei žmonėms gerai, ką gi - jų pasirinkimo reikalas. tos meilužės netgi gaila savotiškai. atidavė gražius savo gyvenimo metus. gaudama kažkokią iliuziją. sakyčiau savigarbos stygius.

na tokiu atveju man abieju moteru gaila, kaip ir zmonai gyvent tiek metu? o dar zinant kad ir vaikai zino... kaip su jos savigarba?

man atrodo tos moteris tesio reikia nuvesti pas gera psihologa nes jos abi gyvena iliuzija ir  didziule viltimi  kad tai kada nors taps tikrove o tai jau problema mano manymu nes tai sves itikinejimas ir saves apgaudinejimas...... arba jos tikrai nesugeba vertinti saves ir visiskai neturi savigarbos....:::011