1

Tema: I am legend

kur galima gaut si filma?
man patare paziuret bet  nezinau kur ji rast

http://forumas.ieskok.lt/imgload/4130

2

Re: I am legend

nemaciau dar bet lb noriu pamatyt smile girdejau tik daug gero apie ji ! ejsiu i kino teatra tongue kur galima pamatyt nzn

3

Re: I am legend

torrentu tinklapiuose jau yra... siaip liux filmas smile

4

Re: I am legend

filmas isties labai geras , internete jau daug sio filmo kopiju ir jos aukstos kokybes. tikrai verta paziuret bet nebutinai kine nes ten ner special efektu daug tad puikiai galima ir namie smile

5

Re: I am legend

angliskai nemegstu filmu ziuret:)

6

Re: I am legend

na va jau cia rekomenduojat rekomenduojat tai ir as pasiziuresiu smile
>> Pavlikai raddau linklapyje www.torrent.lt ir LT varianta ir  RU ir EN yra

7

Re: I am legend

Linas, 20 parašė:

na va jau cia rekomenduojat rekomenduojat tai ir as pasiziuresiu smile
>> Pavlikai raddau linklapyje www.torrent.lt ir LT varianta ir  RU ir EN yra


The website declined to show this webpage
HTTP 403 
   Most likely causes:
This website requires you to log in.

   What you can try:
     Go back to the previous page.

     More information


8

Re: I am legend

na as si filma dabar ziuriu wink siaip is anonsiniu filmuku kai maciau tai man patiko wink tikekimes ir viisas filmas patiks dvd disku dar nemaciau, nors lt dar neimanoma ir transformeriu originalaus gaut :?

9

Re: I am legend

Pavlikas, 21 parašė:
Linas, 20 parašė:

na va jau cia rekomenduojat rekomenduojat tai ir as pasiziuresiu smile
>> Pavlikai raddau linklapyje www.torrent.lt ir LT varianta ir  RU ir EN yra


The website declined to show this webpage
HTTP 403 
   Most likely causes:
This website requires you to log in.

   What you can try:
     Go back to the previous page.

     More information

tai uzdara vbendruomene kad i ta tinklapi patektum reikia tureti azureus programa arba torrent ir jei nori parasyk man i privata savo maila tai pakvietima atsiusiu tai galesi profili susikurti. nes kitaip i tinklapi nepateksi big_smile

>> arba Limewire arba emule programos pades nesj au tas filmas manau tirkai ten yra smile

10

Re: I am legend

Lina, 24 parašė:

na as si filma dabar ziuriu wink siaip is anonsiniu filmuku kai maciau tai man patiko wink tikekimes ir viisas filmas patiks dvd disku dar nemaciau, nors lt dar neimanoma ir transformeriu originalaus gaut :?

na su Willu Smithu man dar nebuvo pasitaikes filmas kuris nepatiktu

11

Re: I am legend

Geriausia filmus yra ziureti Kino teatruose malonumas yra daug didesnis... Namie kai ziuri nera malonumo, norisi prasukineti tam tikras vietas nes tau atrodo nuobodziai...

12

Re: I am legend

Andrius, 19 parašė:

Geriausia filmus yra ziureti Kino teatruose malonumas yra daug didesnis... Namie kai ziuri nera malonumo, norisi prasukineti tam tikras vietas nes tau atrodo nuobodziai...

Bet gali atsisukti atgal tas vietas kur buvo labai idomu, arba galbut nespejai suprasti kas ten ivyko..

13

Re: I am legend

filma spejau jau lietuviskai igarsinti, bet tas dalykas sugadino filma, bet siaip smagus filmas, nepagaileciau pinigu ir kino tetrui, jei toks butu:D

14

Re: I am legend

Andrius, 19 parašė:

Geriausia filmus yra ziureti Kino teatruose malonumas yra daug didesnis... Namie kai ziuri nera malonumo, norisi prasukineti tam tikras vietas nes tau atrodo nuobodziai...

Ha !Plazma(ar lcd) ir estradines kolonkes gali stebuklus :=D

15

Re: I am legend

Na, filmas kaip filmas, buvo pora vietu, kur norejosi uzmigti.. pabaiga kiek netiketa uztat.. smile siaip tai mano nuomone 7 balai is 10.. smile

16

Re: I am legend

Andrius, 19 parašė:

Geriausia filmus yra ziureti Kino teatruose malonumas yra daug didesnis... Namie kai ziuri nera malonumo, norisi prasukineti tam tikras vietas nes tau atrodo nuobodziai...

sutinku bet uz ta MALONUMA reik moket:) beje  kinoteatra namie galima sukurt:)

17

Re: I am legend

man tai sitas filmas nelabai...pradzia tai is vis vos neuzmigau....

18

Re: I am legend

na, as tai nzn .. siaip labai noreciau nueit i kina ji paziuret big_smile) gal ir eiciau ryt, bet bijau, kad is nuovargio uzmigsiu ;D ;D

19

Re: I am legend

Pavlikas, 21 parašė:

kur galima gaut si filma?
man patare paziuret bet  nezinau kur ji rast

as ji turiu serveryje smile man taj super filmas smile paziurejau dar tada kaj nerode kinoteatruose smile
http://forumas.ieskok.lt/imgload/4130

20

Re: I am legend

na man tai isties patiko... nors ir pabaiga bloga smile