21

Re: I am legend

Tiesa sakant nezinau kuo sis filmas gali buti isskirtiniu. Vienintelis teigiamas dalykas t.y. ideja, kuri privercia susimastyti ka darytum budamas vienas visoje zemeje, o juk pats idejos vystymas yra eilinis holivudinis slamshtas. Pasakykit man kas vyko tuo metu iki tol kol jis atrado vakcina? Mano atsakymas butu toks: NIEKO. Eilinis filmas apie zombius herojus begancius nuo ju. Tai is karto privercia susimastyti, kad filmas kurtas ne nuo to galo t.y. pirma sugalvota " sukursiu filma apie zmogu, kuris vienas liko zemeje, o po to bet kokiom priemonem ir bet kokiom detalem uzpildysiu ji" . Sis filmas sukurtas pagal knyga, taciau nebutu holivudas jei nepadarytu is to komercinio meslo. Knygoje pabaiga yra kupina tragizmo, herojus pralaimi. Tas kaip ir turetu atsispindeti filme. Bet palaukit juk cia holivudas, cia viskas turi baigtis gerai, nes amerikieciai kazkokiu gilesniu filmo pabaigu ko gero net nelabai galetu suprasti. Atsiprasau uz didziuli sarkazma tikrai nenoriu sukelti pykcio tiems kuriems patiko sis filmas. Tiesiog issakau savo nuomone.

22

Re: I am legend

Dar neziurejau. Sedi kompe jau kokia savaite, bet niekaip neprisiruosiu paziureti. Norejau eiti i kino teatra ziuret bet jau neberodo kinuose tai teks namuose ziureti. Uztai Cloverfield turbut eisiu gretai ziureti nes ir to tuoj neberodys.

23

Re: I am legend

nezinau gal as per daug kritiskai filmus ziuriu.. nepatiko. visai nepatiko. per daug megstu atrasti visokiu nelogisku detaliu filmo eigoj jei jis manes neitraukia. o sis tikrai neitrauke - nei kiek.

24

Re: I am legend

apsurdiskas filmas, vaidyba tragiska, logikos trukumai, dirbtinos situacijos, tragiska pabaiga. Pliusai, tai mietas, mutuotos ziurkes smile

25

Re: I am legend

Lievas filmas nevertas demesio. big_smile

26

Re: I am legend

O man labai patiko...

27

Re: I am legend

Egle, 18 parašė:

O man labai patiko...

Idomu kuom? big_smile Esme gal ir gera, bet jos pletojimas kazkoks lievas ypac pabaiga. Su granata vienas isoka ir didvyris. ;D

28

Re: I am legend

beje, kas zino kokia pabaiga buvo kingo knygoje, nes filmas pakeite pabaiga. Tipo visai ne del to jis tapo lengenda, kad isrado tuos vaistus.

29

Re: I am legend

"As ziuredamas i tokius filmus ne visada pasiziuriu i istorija :V (nes praktiskai mazai mane  kuom galima nustebinti )jei istorija tau man nepatinka galima susigalvoti kokitokia pabaiga;D kartais zedamas filma uszmiegu o pabaiga susapnuoju" kaip matet pajemiau tai kabutese :::818
----as sitokiais filmais zaviuosi, tiksliau ju efektais ir darbu kuriuo juose buvo idetas :::111

30

Re: I am legend

nieko idomaus...

31

Re: I am legend

Labai grazei miestas istustejes sukurtas, bet "zombiai" buvo tokie dirbtiniai, kad juokas eme.Toks vidutinis Filmas.

32

Re: I am legend

Tomas, 21 parašė:
Egle, 18 parašė:

O man labai patiko...

Idomu kuom? big_smile Esme gal ir gera, bet jos pletojimas kazkoks lievas ypac pabaiga. Su granata vienas isoka ir didvyris. ;D

Na man tai nepatiko abaiga, nes jis vargsas mire neutral big_smile O siaip man patiko tas filmas tuo paslaptingumu...

33

Re: I am legend

baisu sad

34

Re: I am legend

Egle, 18 parašė:
Tomas, 21 parašė:
Egle, 18 parašė:

O man labai patiko...

Idomu kuom? big_smile Esme gal ir gera, bet jos pletojimas kazkoks lievas ypac pabaiga. Su granata vienas isoka ir didvyris. ;D

Na man tai nepatiko abaiga, nes jis vargsas mire neutral big_smile O siaip man patiko tas filmas tuo paslaptingumu...


Kai filmas neiskus as metu aki ar verta eiti i kino sale big_smile
http://cinemaxx.ru/2008/01/13/ja-legenda-2007.html

35

Re: I am legend

penktadieni eisiu i kina, paziuresiu pagaliau sita filma :-)

36

Re: I am legend

Nijole, butinai parasyk po to kaip tau jis smile

37

Re: I am legend

Labai geras sis filmas ;]

38

Re: I am legend

O man didelio įspūdžio nepaliko :::858 Nors yra tikrai neblogų vietų, kelios geros siaubo scenos (net krūptelėjau), netikėta pabaiga... Bet man kažko pritrūko smile

39

Re: I am legend

man vaikas buvo ne prie ko:D o pagrininis veikejas gerai, kad mire, nes nusibodo, kad herojai islieka gyvi visada...

40

Re: I am legend

Tj dabar pataps "Tendencija" Amerikos, kad wisi herojai mirs:DDD kadangi anksciaw wisi herojai likdawo suzhaloti, bet gywi, nors shwino pripumpuodawo i juos gera kibira:DDDDDDDD