41

Re: I am legend

Egle, 18 parašė:
Tomas, 21 parašė:
Egle, 18 parašė:

O man labai patiko...

Idomu kuom? big_smile Esme gal ir gera, bet jos pletojimas kazkoks lievas ypac pabaiga. Su granata vienas isoka ir didvyris. ;D

Na man tai nepatiko abaiga, nes jis vargsas mire neutral big_smile O siaip man patiko tas filmas tuo paslaptingumu...

knygoje kitokia pabaiga

42

Re: I am legend

na, svieziai as grizus is sio filmo.. permeciau kelis jusu komentarus, brangus kolegos tautieciai ir paziuresim, kaip pavyks man cia perkelti savo ispudzius.

Jurgis, 21 parašė:

<...> Vienintelis teigiamas dalykas t.y. ideja, kuri privercia susimastyti ka darytum budamas vienas visoje zemeje


na, ideja ir mane suzavejo. nerealiai.. pacioj pradzioj sedejau ir jau pradejau svarstyt,kaip cia kas ir t.t. < na, kai ten per tv ta daktare rode, kad atrado vakcina nuo vezio . jau tada uzkabino

Jurgis, 21 parašė:

o juk pats idejos vystymas yra eilinis holivudinis slamshtas. Pasakykit man kas vyko tuo metu iki tol kol jis atrado vakcina? Mano atsakymas butu toks: NIEKO.


na.. ehem.. siaip jis ieskojo jos.. na, as aklai neziuriu niekada filmo, visada svarstau kodel butent taip ir anaip, o ne kitaip :? o sis filmas leido ieskoti atsakymo. klausi ka jis veike? berods ten 3 metai (jei neklystu :::818) praejo nuo to, kai viskas prasidejo.. taigi, nemanau kad tokie dalykai greitai iskapstomi, jis tyrinejo, ieskojo.. neidemiai ziurejai filma << nematei, kad jis su ziurkemis bandymus dare, kiek tu "tamsos zmoniu" mirusiu ant jo stalo buvo (taigi Ana pamate foto ant sienos) manau, graziai jie padeliojo tas detales. jam jau protas nuciuozes nuo visko juk << savo draugus manekenus turejo. kazkaip tu labai pats ieskai siame filme holivudinio slamsto, jei nori, kad pyskt pokst viskas ant delno kaip per koki ostina pauersa big_smile nzn. tipo va, prasidejo tas karantinas ir vupt ir suprato kaip vakcina atrast.. ne.. taip nebuna.. beje, juk jis karininkas, o ne koks medikas :? jam viska studijuotis reikejo juk wink nemanau, kad butu idomu ziuret, kaip jis skaito medicinine literatura :?

Jurgis, 21 parašė:

Eilinis filmas apie zombius herojus begancius nuo ju. Tai is karto privercia susimastyti, kad filmas kurtas ne nuo to galo t.y. pirma sugalvota " sukursiu filma apie zmogu, kuris vienas liko zemeje, o po to bet kokiom priemonem ir bet kokiom detalem uzpildysiu ji" .


na, pamirsai paminet, kad visa tai susije su medicina ir tais visokiais dalykeliais.. na, siaip as nzn daug filmu apie tuos zombius, bet absoliutus blogis irgi buvo geras filmas (bent jau man, mano broliai zaide si zaidima, as irgi pati pirma esu isejus big_smile) ) tai va.. as manau, kad sitie filmai tik "ale tipo" eiliniai.. kodel?? todel, kad tie asilai, kurie ten visokius sudinus eksperimentus daro, nesuvokia ka daro .. manau, kaip tik cia buvo ideja ne apie likusi viena zmogu zemeje, o apie tai, kaip zmones neatsakingai ziuri i egzistencija ir kuria visoki :::123 << del kurio nukencia visas pasaulis... (nzn, geriausias pavyzdys yra ziv << kiek skaicius visokiu straipsniu, susidariau nuomone, kad prie sito viso gerio tikrai prikise nagus tie akiniuoti medikyriai :V ) gal taip, padaryta holivudiskai, taciau mintis yra, ir verta didelio susidomejimo ir diskusiju, kadangi kaip sakoma, begi nuo vilko, uzbegsi ant meskos wink taip ir atsitiko pgl si filma, bego nuo vezio, uzlipo ant kazkokios isvis nesamones :?

Jurgis, 21 parašė:

Sis filmas sukurtas pagal knyga, taciau nebutu holivudas jei nepadarytu is to komercinio meslo. Knygoje pabaiga yra kupina tragizmo, herojus pralaimi. Tas kaip ir turetu atsispindeti filme. Bet palaukit juk cia holivudas, cia viskas turi baigtis gerai, nes amerikieciai kazkokiu gilesniu filmo pabaigu ko gero net nelabai galetu suprasti. <...>


knygos nesu skaicius, bet tikrai noreciau pavartyt ja :V na, ehem.. del to "komercinio meslo" << mes gyvenam tokiam pasauly :::920

Giedrius, 27 parašė:

absurdiskas filmas, vaidyba tragiska, logikos trukumai, dirbtinos situacijos, tragiska pabaiga. Pliusai, tai miestas, mutuotos ziurkes smile


na, del vaidybos, drisciau su jumis nesutikti.. vaidyba man nereali.. dirbtinos situcijos ;D ha ha ;D kas tau cia ;D dokumentinis filmas ?? mm???
>> na.. pabaiga :? hm.. tik cia man sitas filmas ir kliuvo :? kaip Ana su tuo berniuku isgyveno ir nezuvo :? kaip tie "tamsos zmones" jos is ten neiskrapste :? tik cia toks klaustukas liko :?

Tomas, 21 parašė:
Egle, 18 parašė:

O man labai patiko...


Idomu kuom? big_smile Esme gal ir gera, bet jos pletojimas kazkoks lievas ypac pabaiga. Su granata vienas isoka ir didvyris. ;D


na, matai, jis pasake: kad jie taip nepaliks << cia ir taip aisku buvo, kodel jis toki didvyri, kaip tu sakai vaidina big_smile) as siaip puikiai supratau ji. na, atsukam filma atgal siek tiek big_smile)
pameni, jis suciupo ta 18-20 m mergina savo tyrimams < sito dalyko nepamirso tas vyras. turbut jie islike kazkokia dalimi tikraisiais zmonemis. manau, tas "zombelis" ta mergina mylejo ar kazkas tokio. pasirodo, tie zombiai ne siaip kokie ziopliai, sugalvojo musu heroju prigauti, ir jiems gerai pavyko, pasinaudojo musu herojuko draugais manekenais smile deja, nepavyko. ir taip savaime aisku, kad tie zombiai atseke ji iki namu, taciau, svarbiausias vaidmuo buvo to "ale tipo kieciausio zombio" nes jis norejo susigrazinti savo mylimaja big_smile) tai va, musu herojukas suprato, kad tas bicas kovos ir nores atkersyti jam uz ja big_smile) << nes jis ateme kazka brangaus...
nu zdz... daug prirasiau visko ir nesamoniu big_smile)
ir visgi patiko :::b18

43

Re: I am legend

Nijolė, 21 parašė:


Giedrius, 27 parašė:

absurdiskas filmas, vaidyba tragiska, logikos trukumai, dirbtinos situacijos, tragiska pabaiga. Pliusai, tai miestas, mutuotos ziurkes smile


na, del vaidybos, drisciau su jumis nesutikti.. vaidyba man nereali.. dirbtinos situcijos ;D ha ha ;D kas tau cia ;D dokumentinis filmas ?? mm???
>> na.. pabaiga :? hm.. tik cia man sitas filmas ir kliuvo :? kaip Ana su tuo berniuku isgyveno ir nezuvo :? kaip tie "tamsos zmones" jos is ten neiskrapste :? tik cia toks klaustukas liko :?

Dirbtines situacijos ne tos kur zombiai smile, kur medzioja. Pvz kaip jis sliauzia ir juda sraiges greiciu, o kai vargsa suni sudrasko, astsistoja ir nusuoliuoja ant vienos kojos. Dirbtinas bendravimas su ta moterimi, jo emocijos. Mazdaug rezisierius sugavojo, "na tegul buna taip". Ir t.t.

44

Re: I am legend

NIjole, na nznaw.. shiaip tokios pabaigas galima ir numatyti:) wa toki kjp pjuklas, tj tu apsiwersk kulwirsciu neishsuksi:))))

45

Re: I am legend

na, nzn.. as siaip niekada nesu susilauzius kojos ar dar kas nors :V bet karta esu tikrai gerai nikstelejus, kad menesi vaiksciojau kaip sulauzyta.. prie skausmo priprantama. manau, imanoma, prisiverst ir pakentet :V o siaip per pjukla geru minciu buvo duota,kai zmogus nori isgyventi, jis pasiryzta dar ne tam :? nors teisus ir tu, kad is tikruju jam is pradziu reikejo greiciau suktis :?
>> o del bendravimo su ta moterimi? ko tau reikejo ? taigi jis 3 metus (ar kiek ten???????? ) nera mates zmogaus... kaip jam su ja bendraut? neikertu sito punkto :?
--------------
na, Laurynai, pjuklas isvis nerealus daiktas :? gaila paskutines dalies taip ir nemaciau :? o sito filmo pabaiga, dzin, kad galima atspeti, bet man ideja patiko..

46

Re: I am legend

Atrodo kai kas praleido lietuviu kalbos pamoka apie knyga ir filma big_smile ir nesuzinojo kad filmas nuo knygos gali skirtis ;D o dabar buuumm !!!!;D kaip is medzio iskrite ;D Juk autorius leidzia keisti filmo turini ir detales jei reikia:)
--
--
o kas cia pes sposai apie vaidyba:? Atrodo kazkas zino geriau kaip oskaro apdovanotas aktorius turi vaidinti:?

47

Re: I am legend

Giedriaus ir Nijoles gince 100% palaikau Nijole! net nebeturiu ka pridurt, nes kartociausi, viska pasake. Giedriau, jei nori pamatyt tikrai bloga filma, su bloga vaidyba, rezisura, scenarijum ir visu kitu kas gali buti blogo, paziurek Drakonu Kovas (dragon wars), tada palygink siuos filmus ir dar karta grizes pasakyk, kad sitas filmas kuo nors prastas.

48

Re: I am legend

beje, paziurejau alternatyvia pabaiga, kurioje jis lieka gyvas, man labiau patiko ;]

49

Re: I am legend

Amm...tikejaus kazko geresnio.Na,o siaip visai nieko.Patiko bob marley garso takelis big_smile big_smile

50

Re: I am legend

seip labai uztestas filmas ir yra dvi pabaigos tad toj kur jis mirsta nors sis tas issiskiria is kitu nu bet galima ziuret;]

51

Re: I am legend

Geras , geras filmiecas , tik vat galas slabnokas , bet neblogas filmas smile

52

Re: I am legend

geras filmas pritariu smile buvo akimirku kur asara nubraugavau is gailescio ir viso kito smile kai ta suni turejo uzsmaugt kai prase manekenes kad pasakytu jam labas ir visa kita smile filmas tikrai patiko smile

53

Re: I am legend

manau visi vaikinai-vyrai ir etc. man pritars, kad mes verti geresnio filmo smile))

54

Re: I am legend

Airidas, 24 parašė:

manau visi vaikinai-vyrai ir etc. man pritars, kad mes verti geresnio filmo smile))


Joa noriu geresnio filmo davai žmones kazko naujo reikia smile noriu naujo filmo :::917

55

Re: I am legend

mano pasiulimas http://thepiratebay.org/  tai swedish doods daro grait jobb beto galima kalba pasikeisti ruskiu lenku ar kokia tik nori as tiem vaikiam paminkla pastatyciau didziausias saitas filmu  pirats rocks!!!

P.S. labusu kalbos nera sorry

but whats wrong with english?

56

Re: I am legend

Torrentuose yra, jai esi prisiregistraves, gali parsisiusti.. O siaip sis filmas tai man patiko smile

57

Re: I am legend

kas skaite knyga ir kokia ten pabaiga smile ?