1

Tema: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Ar isdrystumete padovanoti savo mylimam zmogui, sekso partneri? Ar pajegtumete stebeti, kaip jie tai daro Tavo akivaizdoj ir kokia Tavo nuomone apie tai? Kenktu tai ar padetu Jusu santykiams?
Reziam viska ka galvojam apie tai ir netylim!

2

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

prieš. net nenorėčiau išdrįst. ir tuo labiau žiūrėt. dovana orginali, bet nevykus.

3

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Vaidas, 23 parašė:

Ar isdrystumete padovanoti savo mylimam zmogui, sekso partneri? Ar pajegtumete stebeti, kaip jie tai daro Tavo akivaizdoj ir kokia Tavo nuomone apie tai? Kenktu tai ar padetu Jusu santykiams?
Reziam viska ka galvojam apie tai ir netylim!

Tu gal durnas?:D

4

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

na tai gal geriau is karto i kitas puses eiti, juk zmogus nueis pas kita tyliai jei jau kas nors blogai bus tarp jusu.
> mano manymu "dovana" apgailetina :V

5

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Ernesta, 19 parašė:

prieš. net nenorėčiau išdrįst. ir tuo labiau žiūrėt. dovana orginali, bet nevykus.

Ernesta, o jeigu tavo meile, Tau uzristu akis, ir atvestu svetima vyra, ji padovanotu ir tu net nesuprastun svetimas jis ar nea, o tavo draugas [vyras] godziai ziuretu, ir viska suzinotum tik po kulminacijos? kas tada? big_smile

6

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Vaidas, 23 parašė:

Ernesta, o jeigu tavo meile, Tau uzristu akis, ir atvestu svetima vyra, ji padovanotu ir tu net nesuprastun svetimas jis ar nea, o tavo draugas [vyras] godziai ziuretu, ir viska suzinotum tik po kulminacijos? kas tada? big_smile

manau, kad tai labai savanaudiska dovana, o post factum gali tiketis, kad tos mylimosios jau nebeturi.. ir is kur pas zmones tokios genialios idejos??

7

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Vaidas, 23 parašė:
Ernesta, 19 parašė:

prieš. net nenorėčiau išdrįst. ir tuo labiau žiūrėt. dovana orginali, bet nevykus.

Ernesta, o jeigu tavo meile, Tau uzristu akis, ir atvestu svetima vyra, ji padovanotu ir tu net nesuprastun svetimas jis ar nea, o tavo draugas [vyras] godziai ziuretu, ir viska suzinotum tik po kulminacijos? kas tada? big_smile

Tu tikrai durnas..:D Tixliau ne durnas o tiesiog viesai kliedi savo erotines fantazijas (nukrypimus nuo normos)..:D geriau jas pasilaikytum sau, nes kvailai atrodai..:D

8

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Vaidas, 23 parašė:
Ernesta, 19 parašė:

prieš. net nenorėčiau išdrįst. ir tuo labiau žiūrėt. dovana orginali, bet nevykus.

Ernesta, o jeigu tavo meile, Tau uzristu akis, ir atvestu svetima vyra, ji padovanotu ir tu net nesuprastun svetimas jis ar nea, o tavo draugas [vyras] godziai ziuretu, ir viska suzinotum tik po kulminacijos? kas tada? big_smile

o taip.. tikriausiai, aš net nenuštuokčiau, kad svetimas! big_smile kurgi ne... o ir šiaip, duodu ranką nukirst, kad neatves.
na, šiaip nereikia čia smerkt, jei žmogui tai priimtina. na, man ne. tai aš nei pati norėčiau gaut, nei pati dovanočiau. bet jei kažkas nori, tai man netrukdo.

9

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

as tai nei pati dovanociau tokia dovanociau, nei noreciau gaut. man ji apsurdiskai atrodo.

10

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

kazkoks iskrypimas.

11

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

kazkada iskrypimu buvo laikoma suniuko poza, veliau - oralinis. big_smile dabar dovanos? big_smile

12

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Vaidas, 23 parašė:
Ernesta, 19 parašė:

prieš. net nenorėčiau išdrįst. ir tuo labiau žiūrėt. dovana orginali, bet nevykus.


Ernesta, o jeigu tavo meile, Tau uzristu akis, ir atvestu svetima vyra, ji padovanotu ir tu net nesuprastun svetimas jis ar nea, o tavo draugas [vyras] godziai ziuretu, ir viska suzinotum tik po kulminacijos? kas tada? big_smile


zinai, tada as jam tokiu atveju padovanociau ragus
... kazkaip nzn... siaip cia ne dovana.. ir plius, tokiu dalyku atsiklausti reiketu.. nes is vienos puses tai lyg ir savo noru, o is kitos ne... cia net nzn kaip traktuoti toki dalyka.. bet faktas tas, kad sitas reikalas :::123 dvelkia :V
>>> kaip Ernesta sake >> as irgi nemanau, kad SAVO zmogaus nepazintum.. juk yra kvapas, yra prisilietimas.. visi skirtingi..  << kai as buvau maza, mes zaisdavom  zaidima uzristom akim - ieskodavom vienas kito ("akla vista") jausdavom kuris kas yra ..
>>>>> plius :V manau tas "kitas" tikrai neisbus be jokio atsidusimo ar siaip ko nors :-)

13

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

O kodel manai kad viskas dvelkia sh? Gal tai kaip tik paivairina gyvenima, isbando tave ir tavo partnerio jausmus, pasitikejima vienas kitu ir t.t.?

14

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

O be to, apie akla vista, tai dar nebuvo tikriausiai tokio zaidimo, kuriame nebutume apsigave, iskaitant ir gyvenima.. wink

15

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Vaidas, 23 parašė:

O kodel manai kad viskas dvelkia sh? Gal tai kaip tik paivairina gyvenima, isbando tave ir tavo partnerio jausmus, pasitikejima vienas kitu ir t.t.?

na tai gimtadienio proga nueikit i svingeriu  vakareli abu apsipatenkinsit jei jau tokie LIBERALAI

16

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Jei man šiandien kas nors padovanos vyra.. ;D Niaaaaaa, ninada big_smile
>> Pritariu Nilkei wink

17

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Vaidas, 23 parašė:

kazkada iskrypimu buvo laikoma suniuko poza, veliau - oralinis. big_smile dabar dovanos? big_smile

is tiesu tai yra tik viena is tavo seksualiniu fantaziju, kurias mano manymu reiketu pasilaikyti sau arba dalintis jomis su partneriu. na gal dar prie alaus su gerai draugais ;] bet siaip realiai, tai yra visiska nesamone (mano nuosirdzia nuomone).
gal ateis toks laikas, kai tokios "dovanos" taps normalu, bet dar tikrai ne dabar.

18

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Kvailiu dovanos :::909 skiros izeisti ar pazeminti :::917 intelektualus zmoes gave tokia dova, nusijuoktu ir suprastu kaip poksta :::111

19

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Tomai, siaip tai jeigu apie intelektualius zmones kalbam, tai pagal statistika, butent dagiausia ishsilavine zmones ir uzimantys visuomenej pakankamai gera padeti, daugiausiai tokias dovanas dovanoja ir jas renkasi.. big_smile

20

Re: Gimtadienio proga padovanotas sekso partneris (-ė) tavo mylimajai (-ajam). Už ar prieš?

Vaidas, 23 parašė:

Tomai, siaip tai jeigu apie intelektualius zmones kalbam, tai pagal statistika, butent dagiausia ishsilavine zmones ir uzimantys visuomenej pakankamai gera padeti, daugiausiai tokias dovanas dovanoja ir jas renkasi.. big_smile

Tu jautiesi, issilavinusiu ir uzimanciu visuomenei auksta padety, zmogumi? Hmmm...
Jei nesijauti tokiu, tai manai, kad tokius zmones supranti? Hmmm...
Na nzn...
As manau, kad Tu kliedi ir siektiek nejauti ribu... bet ko nepasitaiko gyvenime, y sveikata bechureli... big_smile