21

Re: Nereikalingi žmonės

Vakar buvau... e, kas po tu titru buvo? Mes neiskentem big_smile O siaip man tai labai patiko... Tiksliau man ir mano drauguciui. Po asarele pabaigoje nubraukem... Gazi ideja manau... smile aisku ner idealu, bet man patinka lietuviski filmai. Tuo labiau meksikietisku serialu visiskai neprimena...

22

Re: Nereikalingi žmonės

gal ir neiko filmas, bet na jau tas fimavimo pasirinktas budas... tarsi filmas nufilmuotas megejiska kamera, tas judinima,- vos neapsivemiau, galva susisuko, supykino... o seip na ,- ziureti galima, bet tobuleti yra kur, kaip pasake Gediminas...puiki kritika...

23

Re: Nereikalingi žmonės

Zinot musu gerb. Mamontovas jau padare didiale zala muzikos augime,ka visi sakydavot!!! geras tekstas!!! prasmingi zod!!!!o ar pagalvojot juk kalbam apie muzika!!! tai dabarties filmu gerejimas LTU pasmerktas likti toje pacioje vietoje kur ir visada:::d11:::d11

24

Re: Nereikalingi žmonės

O man idomus tas filmavimo budas... Suteike filmui savotisko jausmo... Cia kaip kas ta filma supranta...

25

Re: Nereikalingi žmonės

man šiame filme nepatiko judanti kamera (brolio mergaitė tai ir prasėdėjo pusę filmo užsidengus akis, nes nuo to drebančio vaizdo supykino). o ir avarijos scena tokia... be loginio ryšio - bando atsidaryti duris, nors galėtų išlysti per langą. susižaloja stipriai, nors atrodo tai visai sveika... et. o šiaip... įdomu pasidarė tik antroje filmo pusėje, kai pradėjo likimų persipynimai aiškėt.

26

Re: Nereikalingi žmonės

AS tai nesuprantu kuo jum takamera netiko neutral kaip nuo jos pykint gali irgi nesuprantu... big_smile

27

Re: Nereikalingi žmonės

gediminai, tavo filmo kritika labai issami ir go gero profesionali... bet nekreipiant demesio i tai ka tu sakai, filmas man labai patiko:) na zinoma turint omeny ir tai, kad mamontovas yra mano meile:)
taip tu teisus, kai kur keistai nufilmuota, na bet kai mes patys darysim, tai paadrysim geriau, a ne?

28

Re: Nereikalingi žmonės

na taip, beje ir as susimoviau... nezinojau, kad reikia iki pabaigos sedeti...

29

Re: Nereikalingi žmonės

O kas ten toj pabaigoj Saule, buvo?:|

30

Re: Nereikalingi žmonės

Justinas, 25 parašė:

vinių į jūsų galvas Prikalčiau .
jūs esate šiūkšlės .


eik eik tik nejuokink :::b02 turbut ismokai situs zodzius ir daugiau nieko nemoki rasyt, nes jau nuo vasaros ta pati visiems rasai :::b02 klounas >>  :::306
---------------------------------------------------
Egle, parasyciau, bet tiksliai nepamenu :::818 pamirsau :::909 nu visai jau net geda big_smile)

31

Re: Nereikalingi žmonės

patiko. apsidziaugiau, kad padareme gera zingsni i prieki. bravo. zinoma, toli mums iki usa, taciau pagirtina. na, kamera mane irgi suparino lengvai smile))

32

Re: Nereikalingi žmonės

chebra ;D vieninga nuomone isvystem cia :::435 kazkas blogai kamera valde big_smile big_smile ha ha big_smile

33

Re: Nereikalingi žmonės

Man kamera nemaise tongue Ei beto, USA nieko ten stebuklingo, tie holivudiniai filmai...:)

34

Re: Nereikalingi žmonės

na man nereikalingi zmones LABAI patiko... tikrai ne holivudine "muiline"... tai kad keleta klaidu filmavimo metu padare - visi padaro - ka nematet holivudiniu klaidu - ir operatoriai matosi ir  duju balionai ant zirgu traukomu vezimu pasirodo... big_smile

35

Re: Nereikalingi žmonės

TAIP, FILMAS SUPER!!!! Tik tiek galiu pasakyt, jog tikrai mazumai ji suprast smile

36

Re: Nereikalingi žmonės

kai du  tai trecias nereikalingas:P

37

Re: Nereikalingi žmonės

Nemaciau.. sad

38

Re: Nereikalingi žmonės

APIE KĄ MES ČIA:::742:::041:::a57