1

Tema: Diplominio/kursinio rašymas

Viskas, kas susiję su didesnių apimčių darbais mokymosi įstaigose.

2

Re: Diplominio/kursinio rašymas

Sveiki,

Galbūt vėliau ši tema pravers ir dar kam nors.
Turiu parašyti tiriamąjį darbą, gal galėtumėt atsakyti į kelis klausimus: http://www.****/answerform.php?form=14035
Daug laiko neatimsiu, o padėsit man labai! Ačiū wink

3

Re: Diplominio/kursinio rašymas

butinai atsakysiu smile

4

Re: Diplominio/kursinio rašymas

na ir as padesiu, tikiuosi jei man reikes rasant bakalaurini, tai pades sitie zmones :::818
>> taciau pastaba turiu del klausimo formulavimo >> turejai Karolina parasyti del to 1000 LT << kad 50 proc tikimybe laimeti, ir 50 proc tikimybe juos pralosti ....
kazkaip tikrai neaiskiai.. nes dbr svarstau.. atsakiau kaip ir visi del 450 LTL >> bet palauk kur cia rizika :? truputi neaiski situacija.. atsakiau bet paskui susimasciau


>> kokia situacija su tuo 450 ?? ar tik juos gauni ir viskas?/ ar kazkokia alternatyva yra :?

5

Re: Diplominio/kursinio rašymas

Hmz... Dėkui už pastabą, man kažkaip atrodė, kad jei 50% tikimybė laimėt, tai aišku iškart, kad kitu atveju negauni nieko...
O šiaip čia dvi alternatyvos: arba nori gaut 1000 su 50% arba 450 iškart.

6

Re: Diplominio/kursinio rašymas

na, ok, tada lyg ir suprantama.. bet kazkaip tada rizikos nera su tuo 450. :V cia realumo nera.. >> nes situcija vos ne >> eini gatve ir tau nukrenta 450 Lt is dangaus << tai abejoju ar kas nores bandyt del to 1000 :V nors gal

>> jei nori del rizikos kazka pabandyt rasyt kursiniam :V tai jau geriau realesne situacija paimt >> pvz, ta 450 lt imti su 0,8 tikimybe laimeti ir 0,2 prarasti

>>> pamaciau, kad tipo kazkas su finansais :? tai as pamenu kokie mums buvo uzdaviniai >> bet cia skaiciuot reikedavo mums kas apsimokiau :V bet vargei ar koks zmogus ims ir skaiciuosis pagal formules kas jam priimtina, jis siaip pasvarstys ir pasirinks
>> pvz > ar investavus kazkokia pinigu suma bgauti 10.000 LTL dabar ar 2000lt dabar, 1000po metu, 1000po dvieju, ir 8000 po triju. koki varianta pasirinktumet, jei pvz rinkos palukanos na, kokie 8proc (jei pagal dbrtine situacija).. ir na, gal pamotyvuot savo pasirinkima
tada gal ir pradetum svarstyt >> pvz, jei pasirinko 10.000 << gal zmogus nenori rizikuoti , gal babkes bijos prarast ir pan.. nu nzn..

7

Re: Diplominio/kursinio rašymas

Ačiū už norą padėt. Situacija tokia, kad visokių panašių tyrimų kaip 450 su tikimybe 0.8 ar 500 su tikimybe 0.75 pridaryta užtektinai. Paprastai toks sprendimas remiasi vidutinio pelno paskaičiavimu: pirmu atveju 0.8*450=360, antru: 375, taigi žmogus renkasi antrą variantą. Bet jei būtų 450 su tik. 0.8 ir 350 užtikrintai, tada jau renkasi užtikrintą, nors ta vidutinio pelno taisyklė ir nebetinka. Tai vat aš ir noriu pažiūrėt, kur yra ta riba, kad užtikrinta suma pasidaro per maža, kad nusprendžia rizikuoti...

8

Re: Diplominio/kursinio rašymas

na, as imciau kad ir 100 lt, nei prarast tukstanti...
vbutu kitaip jei 10 lt guati ir 20 lt losi.. va tada rizikuociau.. del mazu sumu nebijau.. bet man 1000 tai oooooo big_smile) mano visas menesis

9

Re: Diplominio/kursinio rašymas

Na taip, Tu teisi, reiktų apsvarstyt dar ir šitą variantą, kad pasirinkimas priklauso nuo absoliučios sumos... Bet kaip tą išsiaiškint... Į žmogaus dūšią gi neįlįsi... Ar toks klausimas, kaip: "kiek pinigų šiuo metu nebijote prarasti?" atspindėtų esmę?.. Kokia suma galite rizikuoti? - vėlgi priklauso nuo tos rizikos lygio... ech... wink