1

Tema: Ar lengviau??

Kaip manote ar mergina, turint masina, susirasti lengviau ar ne??
As manau, kad tikrai lengviau...

2

Re: Ar lengviau??

:::305

3

Re: Ar lengviau??

Nei kiek nelengviau, nebent tai lamborginis big_smile Jau siais laikais dauguma merginu pacios vairuoja :::757
p.s. nors kartais visai smagu persest is savo masinytes i draugo arba siaip vietom pasikeist, nes ziuriu zmones visdar kreivai ziuri kai mergina vairuoja, o salia vaikinas sedi wink

4

Re: Ar lengviau??

lengviau, nes svarbiausia, kad galetu pavezineti, gal net pats vaikinas nesvarbu, bet jis turi masina...

5

Re: Ar lengviau??

;D ;D Nusisnekat. Jei ant galvos kopustas tai nesvarbu kokia masina beturetu, vistiek nieko neisiais. O siaip, nulis skirtumo turi ar ne.

6

Re: Ar lengviau??

Kur nebus lengviau... O jei dar dvi mašinas turi, tai praktiškai nė ieškot nebereikia, šniūrais iš paskos eina mergelės, tik spėk rinktis :::305

7

Re: Ar lengviau??

jai mergina turi masina,ja sunkiau surasti,jos blaskosi ten kur vejas pucia big_smile
vienintelis privalumas,kai ji turi masina gali mane aplankyti,ir tada as galiu gerti big_smile

8

Re: Ar lengviau??

Ziauru, bet manau, kad lengviau... Siais laikais jau tokios panos... O jei dar kruva pinigu turi, tai isviso... Daugumua dabar tokiu panu... Pazystu pati asmeniskai ir turbut ne viena(as) tokias pazystate.. neutral ju tikrai daugiau negu normaliu merginu...

9

Re: Ar lengviau??

ziurint dar kaip bandai ieskot. pvz jei chebra susirenka su masinom i kokias aiskteles ir tik sedi masinose ir laukia kol pacios paneles prieis... ;D ;D ;D nors gal ir prieis, bet ziurint kokiu paneliu jums reikia... :::008 man patiktu, kad vaikinas turetu masina, tai privaumas jam, nes tada ne vien as uz vairo sedeciau, bet.... jei neturi, tai nieko tokio. svarbu, kad jis butu perspektyvus ja turet wink nesupraskit manes neteisingai, bet... jei vaikinas negali issilaikyt teisiu (ne del finansiniu trugdziu, nors ir tuos galetu iveikt), tai apie ka jis masto? kokie jo tikslai? koks poziuris i gyvenima? manau man su tokiu butu nepakeliui smile

10

Re: Ar lengviau??

Lengiau tik prostitutes susirasti, o ne paneles :?

11

Re: Ar lengviau??

Jeigu tu sawyje turi kazka merginom masina nebus svarbi, nebent is klubo griztant, bet puikiai sueis ir taxi. O jei tu baisus tike vidum tiek isore tai ir masina nepades (cia netaikau tau , cia as aplamai)

12

Re: Ar lengviau??

Nu baisus tikrai nesu ir ta puse ir kita :::044 Bet masina tikrai praverstu, ir laiko sutaupyti galima daugiau nei su tomis sleikomis vazineti smile Tai jeigu pana gyvena kokiuose Silainiuose, o as Kalnieciuose?? Dar dirbantis esu, mokinuosi kartu ir tikrai trenktis man i tuos Silainius ar dar kur nors tikrai nera noro... Na aisku, pasistengus surasciau tikrai laiko... Bet tarkim po darbo ir dar po mokslu, tai man nera noro isvis kur eiti...

13

Re: Ar lengviau??

ziurint kokios ieskai. nemanau, kad tai, kuriai rupi rimti santykiai bus svarbu kazkoks automobilis. apskritai, kas tas automobilis? tik susisiekimo priemone. reikalingas tik patogumui, o ne vaikinams/ merginoms prisivilioti.

14

Re: Ar lengviau??

Siuolaikinem merginom tai tik parodyk savo turtus tai kaip mat ant kaklo kabinasi ypac jaunesnes. big_smile

15

Re: Ar lengviau??

bet tokios ir paliks greit, kai kas nors daugiau parodys...

16

Re: Ar lengviau??

Uršulė, 21 parašė:

bet tokios ir paliks greit, kai kas nors daugiau parodys...

TU cia is patirties sneki? big_smile

17

Re: Ar lengviau??

Tomas, 21 parašė:

Siuolaikinem merginom tai tik parodyk savo turtus tai kaip mat ant kaklo kabinasi ypac jaunesnes. big_smile

O kažkam turbūt ir paniežti iš pavydo, kad neturi, ką parodyt...

18

Re: Ar lengviau??

Martyna, 20 parašė:
Tomas, 21 parašė:

Siuolaikinem merginom tai tik parodyk savo turtus tai kaip mat ant kaklo kabinasi ypac jaunesnes. big_smile

O kažkam turbūt ir paniežti iš pavydo, kad neturi, ką parodyt...

Ka Tu zinai ar as turiu ar as neturiu. tongue ;D matyt ir esi is tu paciu cia apie kurias kalba eina. ;D

19

Re: Ar lengviau??

Turint automobilį susirasti merginą tiek pat šansų kaip ir jo neturint - tokia mano nuomonė smile

20

Re: Ar lengviau??

Islaikyti galbut ir lengviau, taciau tikrai ne susirasti big_smile