21

Re: Ar lengviau??

Gal ir tavo tiesa :::819 Islaikyti tikrai lengviau... Tokios jau tos panos :::b54

22

Re: Ar lengviau??

Diana, 18 parašė:

ziurint dar kaip bandai ieskot. pvz jei chebra susirenka su masinom i kokias aiskteles ir tik sedi masinose ir laukia kol pacios paneles prieis... ;D ;D ;D nors gal ir prieis, bet ziurint kokiu paneliu jums reikia... :::008 man patiktu, kad vaikinas turetu masina, tai privaumas jam, nes tada ne vien as uz vairo sedeciau, bet.... jei neturi, tai nieko tokio. svarbu, kad jis butu perspektyvus ja turet wink nesupraskit manes neteisingai, bet... jei vaikinas negali issilaikyt teisiu (ne del finansiniu trugdziu, nors ir tuos galetu iveikt), tai apie ka jis masto? kokie jo tikslai? koks poziuris i gyvenima? manau man su tokiu butu nepakeliui smile

o tu manai, kad vaikino poziuris i gyvenima nenormalus ir jis neturi tikslu, jei teisiu nesilaiko?;D

23

Re: Ar lengviau??

omg nu ir paklausei... koks skirtumas ar ji turi teises ar automobili.. juk ne cia esme. jei mergina ar vaikinas buki kaip cebato aulai tia koks skirtumas ar turi teises ar masina ?
>> juk pamatai ir sutinki pagal isvaizda o islydi zmogu pagal prota... kvaila tema :V

24

Re: Ar lengviau??

Tema ne kvaila :::850 :::022

25

Re: Ar lengviau??

Tadas, 22 parašė:

Gal ir tavo tiesa :::819 Islaikyti tikrai lengviau... Tokios jau tos panos :::b54

Bet tai tik vienas is daugelio dalyku. Pagalvok , jeigu vaikinas bus isradingas, sugalvos kur nueiti su panele , tai ir nereikes automobilio.  O vat jeigu bus koks "avingalvis" , tai ir automobilis nepades. Ka su tokiu veikt? big_smile

26

Re: Ar lengviau??

Tadas, 22 parašė:

Tema ne kvaila :::850 :::022

ar tu megsti blynus su spanguoliu uogiene ar su melyniu ?  <<< ar protingas klausimas ?  mano klausimas skamba taip paciai kaip ir tavoji tema. budamas 22 metu tai gali ko nors intelektualiau paklausti, juk galva nera tik tam kad i skrandi neprilytu.. :V

27

Re: Ar lengviau??

Tai cia tai isvis kvailas klausimas :::044 :::044 Nu nzn, as tai cia nieko kvailo nematau (savo klausime)... :::819 Man atrodo save per daug intelektualiu laikai...

28

Re: Ar lengviau??

Evelina, 21 parašė:
Tadas, 22 parašė:

Gal ir tavo tiesa :::819 Islaikyti tikrai lengviau... Tokios jau tos panos :::b54

Bet tai tik vienas is daugelio dalyku. Pagalvok , jeigu vaikinas bus isradingas, sugalvos kur nueiti su panele , tai ir nereikes automobilio.  O vat jeigu bus koks "avingalvis" , tai ir automobilis nepades. Ka su tokiu veikt? big_smile

Tiesiog nebendrauk ir viskas, jei nepatinka.. Ka cia daugiau pridurti...

29

Re: Ar lengviau??

Tadas, 22 parašė:

Tai cia tai isvis kvailas klausimas :::044 :::044 Nu nzn, as tai cia nieko kvailo nematau (savo klausime)... :::819 Man atrodo save per daug intelektualiu laikai...

na jei nieko kvailo nematai tai gerai tau tada big_smile

30

Re: Ar lengviau??

Tadas, 22 parašė:

Gal ir tavo tiesa :::819 Islaikyti tikrai lengviau... Tokios jau tos panos :::b54


tikrai, kad ne visos! :::619 kiek galima varyt ant VISŲ merginų? jei apsvilai, tai tavo nelaimė, bet kartu ir pats kaltas... :V nes nepataikei.

Egle, 18 parašė:
Diana, 18 parašė:

ziurint dar kaip bandai ieskot. pvz jei chebra susirenka su masinom i kokias aiskteles ir tik sedi masinose ir laukia kol pacios paneles prieis... ;D ;D ;D nors gal ir prieis, bet ziurint kokiu paneliu jums reikia... :::008 man patiktu, kad vaikinas turetu masina, tai privaumas jam, nes tada ne vien as uz vairo sedeciau, bet.... jei neturi, tai nieko tokio. svarbu, kad jis butu perspektyvus ja turet wink nesupraskit manes neteisingai, bet... jei vaikinas negali issilaikyt teisiu (ne del finansiniu trugdziu, nors ir tuos galetu iveikt), tai apie ka jis masto? kokie jo tikslai? koks poziuris i gyvenima? manau man su tokiu butu nepakeliui smile

o tu manai, kad vaikino poziuris i gyvenima nenormalus ir jis neturi tikslu, jei teisiu nesilaiko?;D


ai.. žinok čia labai siaura pusė. tų tikslų tai yra įvairiausių, pvz prigert. vėlgi drąstiškai pasakiau big_smile esmė ta, kad nėr ko per daug gilintis, tiesiog mano ieškomam vaikinui teises nepakenktų... wink yra skirtingi žmonės, kurie skirtingai mąsto ir jų skirtingi tikslai, o aš nenorėčiau vaikino, kurio tikslas labai labai skirtųsi nuo manojo, todėl sakau, kad mano vaikinui ir teisės ne pro šal.

31

Re: Ar lengviau??

Tadas, 22 parašė:

Tema ne kvaila :::850 :::022

tema netema as siuose klausimuose esu profanas neutral
<<<bet klausimas tai aktualus big_smile ypaci kaimo bahuuuuuuuuuuuurams, kurie randasi nuo savo paneliu 20<<<<<<<<30 km :::215

32

Re: Ar lengviau??

o siaip apie aktualuma tai pritariu...paziurekit lkad ir kokiam kaune,vaziuoja bernas su BMW nu tokiu nech.jovu,tai sedi ledine salia(o jei ir nesedi,tai gatveje i ji atsisuka 3 is 5)...ir paklauskit kas pas jas galvoje???o stai dar kur ziuri merginos gatveje,nu i zaparoziecius tikrai neziuri
taigi darau isvada,kad su automobiliu tikrai lengviau susirast mergina
ir tuo paciu moralas,kad ne visos esam tokios,nes dabar jau dauguma esam su savo masinomis

33

Re: Ar lengviau??

smile absurdo komedija...
"Oba kokia mašinytė. Staigiai noriu to, kuris už vairo, nusiveš į Akropolį, nupirks firminių triusikų, pašers geram restorane, paskui jau kaip nors atsiskaitysim, tegu tik vėžina ta NEREALIA BMW. Nu jeigu kas (neduok dieve) atsitiks jai, nieko baisaus, daug tų BMW, kitą kokią susišaudysiu gatvėj, o tas vargšas be tačkės galės nešt skudurus ant trijų raidžių."
Va, Tadai, tavo likimas, jeigu tikrai galvoji, kad automobilis kompensuos tavo asmenybės nepilnavertiškumą (ir jeigu tokios patelės yra tai, ko tu ieškai).
Sėkmės   

34

Re: Ar lengviau??

Martyna, 20 parašė:

smile absurdo komedija...
"Oba kokia mašinytė. Staigiai noriu to, kuris už vairo, nusiveš į Akropolį, nupirks firminių triusikų, pašers geram restorane, paskui jau kaip nors atsiskaitysim, tegu tik vėžina ta NEREALIA BMW. Nu jeigu kas (neduok dieve) atsitiks jai, nieko baisaus, daug tų BMW, kitą kokią susišaudysiu gatvėj, o tas vargšas be tačkės galės nešt skudurus ant trijų raidžių."
Va, Tadai, tavo likimas, jeigu tikrai galvoji, kad automobilis kompensuos tavo asmenybės nepilnavertiškumą (ir jeigu tokios patelės yra tai, ko tu ieškai).
Sėkmės

Martyna visiskai pritariu wink
>> Apuokas uz savo arba tevu gero bolido vairo. apgailetina..

35

Re: Ar lengviau??

Martyna, 20 parašė:

smile absurdo komedija...
"Oba kokia mašinytė. Staigiai noriu to, kuris už vairo, nusiveš į Akropolį, nupirks firminių triusikų, pašers geram restorane, paskui jau kaip nors atsiskaitysim, tegu tik vėžina ta NEREALIA BMW. Nu jeigu kas (neduok dieve) atsitiks jai, nieko baisaus, daug tų BMW, kitą kokią susišaudysiu gatvėj, o tas vargšas be tačkės galės nešt skudurus ant trijų raidžių."
Va, Tadai, tavo likimas, jeigu tikrai galvoji, kad automobilis kompensuos tavo asmenybės nepilnavertiškumą (ir jeigu tokios patelės yra tai, ko tu ieškai).
Sėkmės

Na cia ka parasei, tai truputi nusisnekejai... Aisku tikrausiai tokiu panu yra, bet siaip tokios tikrai neieskau.. Paklausiau tiesiog klausima paprasta, o cia svaigti pradejote.. Tikriausiai intelektualumu nepasizymite :::044 :::044

36

Re: Ar lengviau??

Tadas, 22 parašė:
Martyna, 20 parašė:

smile absurdo komedija...
"Oba kokia mašinytė. Staigiai noriu to, kuris už vairo, nusiveš į Akropolį, nupirks firminių triusikų, pašers geram restorane, paskui jau kaip nors atsiskaitysim, tegu tik vėžina ta NEREALIA BMW. Nu jeigu kas (neduok dieve) atsitiks jai, nieko baisaus, daug tų BMW, kitą kokią susišaudysiu gatvėj, o tas vargšas be tačkės galės nešt skudurus ant trijų raidžių."
Va, Tadai, tavo likimas, jeigu tikrai galvoji, kad automobilis kompensuos tavo asmenybės nepilnavertiškumą (ir jeigu tokios patelės yra tai, ko tu ieškai).
Sėkmės

Na cia ka parasei, tai truputi nusisnekejai... Aisku tikrausiai tokiu panu yra, bet siaip tokios tikrai neieskau.. Paklausiau tiesiog klausima paprasta, o cia svaigti pradejote.. Tikriausiai intelektualumu nepasizymite :::044 :::044

Na, matai, ne visiems pasisekė su intelektu taip, kaip kad tau, ką jau čia benuslėpsi... Bent nesišaipytum, juk nemandagu.
Bet gal vis dėlto galėtum pabandyti nuosekliai pagrįsti savo nuomonę, kaip tu realiai įsivaizduoji situaciją, kai mašina tau padėtų susirasti merginą?

37

Re: Ar lengviau??

Tadas, 22 parašė:
Martyna, 20 parašė:

smile absurdo komedija...
"Oba kokia mašinytė. Staigiai noriu to, kuris už vairo, nusiveš į Akropolį, nupirks firminių triusikų, pašers geram restorane, paskui jau kaip nors atsiskaitysim, tegu tik vėžina ta NEREALIA BMW. Nu jeigu kas (neduok dieve) atsitiks jai, nieko baisaus, daug tų BMW, kitą kokią susišaudysiu gatvėj, o tas vargšas be tačkės galės nešt skudurus ant trijų raidžių."
Va, Tadai, tavo likimas, jeigu tikrai galvoji, kad automobilis kompensuos tavo asmenybės nepilnavertiškumą (ir jeigu tokios patelės yra tai, ko tu ieškai).
Sėkmės

Na cia ka parasei, tai truputi nusisnekejai... Aisku tikrausiai tokiu panu yra, bet siaip tokios tikrai neieskau.. Paklausiau tiesiog klausima paprasta, o cia svaigti pradejote.. Tikriausiai intelektualumu nepasizymite :::044 :::044

aisku kad tokiu panu yra ir netgi daugyyybe,cia martyna labai gerai apvare tokias...
na bet jei jau toki klausima uzdavei,tai reskia kad ir tu gali buti vienas is tu buku bicu,kuris mano ,kad jei jau turi masina,rai "mergyte" salia atsiras pati...tada galesi po akropolius vezioti :::833

38

Re: Ar lengviau??

Ne nu...kaip bernuij lengviau susirast pana...tjp ir panaij lengviau susirast pana :DDD nu nors jei as buciau bernas kazkaip butu nesmagu kad mane pana veziotu :::003 big_smile

39

Re: Ar lengviau??

sory tjp ir panaij lengviau susirasti berna big_smile

40

Re: Ar lengviau??

Samanta, 18 parašė:

Ne nu...kaip bernuij lengviau susirast pana...tjp ir panaij lengviau susirast pana :DDD nu nors jei as buciau bernas kazkaip butu nesmagu kad mane pana veziotu :::003 big_smile


Kadangi tu ne bernas tai tylek. big_smile Kai pana veza yra kaifas, ypac kai yra tolimos keliones. ;D Dar padedi ranka ant kojos, kad jai drasiau butu. ;D