1

Tema: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

esu biednas studentas, ar verta tokiu atveju ieskot merginos? ar tokiu dar yra kurioms biedni studentai patiktu?

2

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Ga ir imanoma rasti tau kokia mergaite, kuri dziaugiasi ne ir paprastais dalykais, draugauja vien del jausmu, o ne del ko kito, bet tokiu nedaug yra, aisku dabar jausmingosios mane uzsipuls, kad mums svarbiausia jausmai, nebutina kur eiti, bet netikesiu as...

3

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Vytautai, tai ir susirask studente - jos kisenes irgi bus tuscios taigi nemanau, kad is taves kazko kito tikesis. Siaip nei vienas is kursioku nera skundesis, kad negali susirasti merginos del pinigu. Visi mes tusciom kisenem taigi nesvarbu ar vaikinas arba mergina turi tu pinigu ar ne. Apskritai, kas cia per issigalvojimas, kad vaikinas turi uz viska moketi. Jei pora kur nors eina, uzsimoka kiekvienas uz save ir del pinigu klausimai nekils. Nebent kieno nors gimtadienis, tada galima ir uzmoketi.

4

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

siaip Vytautas labai realiai paklause,nes kuo toliau tuo labiau(beja,tos pacios neturincios pinigu studentes (TIKRAI nenoriu izeisti Doros...)),pasiraso del pinigu kokiem iskrypusiems verslininkams ar siaip nuotykiu ieskotojams..na zinoma nesakau, yra ir realybej pelenes istoriju,bent jau kazkur skaiciau :::608 .
na,o tu Vytautai tikrai nenusimink,tokiu merginu tikrai yra,vat, as irgi patarciau ieskotis studenciu tarpe ir ne tik todel kad mes neturim pinigu,bet ir todel kad sieja bendri interesai...kitose temose skaiciau tavo komenterus,esi labai protingas,tad nezinau kodel tau vat sitokia problema iskilo,nes jei neturi pinigu,tikrai gali patraukt kitais dalykais,kurie yra biski auksciau uz pinigus...
na,cia mano tokia nuomone...

5

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Vytautai, gal nevaidink bent jau tu nelaimėlio, furijų apsuptyje gyvenančio. Kažkaip tapo šitam forume madinga lietuvių vyrus vaizduoti bekiaušiais (atsiprašant), jei "tačkos" ir storos piniginės pas juos nerasta. Maždaug be tų atributų senberniu lemta likti. Baigiam skųstis.
Verta, aišku, kad verta. Ir pats žinai kuo puikiausiai.
Be to, neturi iš ko rinktis - prigimties neišsioperuosi.

6

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

smile negalėjau nesusijuokti, paskaičiusi paskutinį komentarą big_smile xi smile aha, dabar jau darosi madinga bėdavotis , kad nėra merginų, jei nėra pinigų...nesąmonė. Pinigų reikia, bet juos galima uždirbti kartu. Kartu tik smagiau smile. Beto, esu garantuota, kad yra ir merginų, kurioms nerūpi pinigai, tiesiog labai dažnai jos lieka nepastebėtos ..nors be reikalo smile. Asmeniškai man būna tiesiog priklu, kai vaikinas demonstruoja pinigų turėjimą, fui...

7

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Pilnai sutinku su Rita. Vaikinai dazniausiai tik ir ziuri i tas kurios nores pinigu is ju. Galbut jos labiau krinta i akis, t.y. aukstesni kulnai, gilesne iskirpte ir trumpesnis sijonas, vienu zodziu tipiskos aukso medziotojos. Bet tuomet patys kalti. Kaip ir minejau pries tai, paprastu merginu kurios nenores istustinti vaikino kiseniu yra sociai, taciau kaip Rita sake, daugumai vaikinu jos neitinka vien del to, kad dazniausiai yra kiek santuresnes. Tai va, darykit isvadas.

8

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

man tai asmeniskai visiskai dzin ar kisenese vejai ar ne vejai....as vietoj pasivazinejimu masina... mieliau vazineciau su dviraciu..o ziema su rogutem...ar vietoj prabangiu restoranu....mieliau sedeciau parke ir valygciau eskimo ledus... o tokiom materialistem visokiom pati mielai per snukeli voztelciau:) o paskui pacios ir verkia kad tie bernai asilai, pacios kaip besielgdamos..... bernas ne koks asilas kuris dirbtu vien tam kad pana vista islaikytu smile

9

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Agne, kazin ar salta ziema su dviraciu visada mint noretum wink bet reikia suprast, ne viską taip lengva turėt smile jei merginos supras vaikinus, jie tikrai daugiau pasieks gyvenime . Pati mašinos neturiu, todėl nereikalauju to iš vaikino. neturiu nuosavo buto-tai kokia partnerė būčiau vaikinui su butu -juk taip gali pasijausti nupirkta....o tai kažkaip nelabai vilioja smile geriausia pradėt nuo nieko ir kartu pasistatyt namą wink va taip!

10

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Gabija, 21 parašė:

(beja,tos pacios neturincios pinigu studentes (TIKRAI nenoriu izeisti Doros...)),pasiraso del pinigu kokiem

baisu :::b11 man bloga:::b53supykino !!!!
siaip gaila kad del drabuzio,zalio ir masinos taip atsitinka ;/ bet taip joms ir reikia kad nemyli vargso studento big_smile

11

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Vytautas, 21 parašė:

esu biednas studentas, ar verta tokiu atveju ieskot merginos? ar tokiu dar yra kurioms biedni studentai patiktu?

Be sansu! ;D

12

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Rita, ziema as sakiau apie rogutes tongue

13

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Tomas, 21 parašė:
Vytautas, 21 parašė:

esu biednas studentas, ar verta tokiu atveju ieskot merginos? ar tokiu dar yra kurioms biedni studentai patiktu?

Be sansu! ;D

Nesamone isimyli meginos ir i valkatas, ir i narkomanus, ir i girtuoklius. I ubagus taip pat!!! Tik gal tu to nezinai, nes kaip supratau tau neteko nei patirti nei matyti :DIslysk is urva :=D pasirodyk ziurek isnes bobos tave su visom plunksnom tik reikia buti laiku ir vietoje big_smile

14

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

big_smile o jeee! Pritariu Tomui wink

15

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Rita, 22 parašė:

big_smile o jeee! Pritariu Tomui wink

Oi oi jooooj ,o is kur tas pritarimastejo taip neiketai :::818 na geriau neatsakyk:D nebent Tau patinka vargsai studentai:::b25

16

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

aisku patinka smile kuo jie blogesni uz nevargsus nestudentus? niekuo ! smile mylet, manau, galetu net geriau wink

17

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

ir kur gi tos auksines merginos laukia biednu studentu? big_smile kur cia man nuejus ju pasizvalgyt? saip manau turetu su laiku ir man laime nusisypsot, sutiksiu gal ja kai to visai nesitikesiu. :::822
beja Rita as tave pazystu, kartu gimnazijoj mokemes big_smile

18

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Ka????? dar pasakyk, kad klasiokai buvom?

19

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

nu va smile mazas tas pasaulis smile kur bepasisuktum, visur pazistami wink tikrai tave pazistu smile smagu smile

20

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Gal as cia ne i tema, bet jus, vyriskoji gimine, irgi ne sventuoliai. Visada pasiteiraujate, kuom dirbam, ar turim masina, kur ir kaip gyvenam... Siais laikais visi skaiciuoja, nesvarbu vyr. ar mot. lytis.
Nors siaip jokio skirtumo, svarbu zmogus, siekiantis ir ziurintis i prieki, ieskantis vietos gyvenime smile