21

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

jei susirasi normalia panelia ir po sasavaites pradesi ja lauzti rimtu santykiu taip ir nebus.. smile  na nebent koke lengvabude pasigausi smile  ir sheip jei vyrukai musu daugiau galvotu su galvytem o ne su klynu, tai suvoktu, kad tiesiog PRIVALOMA ieskotis merginos rimties santykiams smile just mano nuomone smile*~ jei kam dar kas idomu tai i anketa rashykit nes nesilankau cia big_smile

22

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

taj, kad as isvis drovokas. kiek budavo, tai pirmiau mane paneles uzkalbindavo, o paciam kabint banaliais juokeliais nesinori.nzn, mergafobija cia gal po issiskyrimo man big_smile

23

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Vytautas, 21 parašė:

taj, kad as isvis drovokas. kiek budavo, tai pirmiau mane paneles uzkalbindavo, o paciam kabint banaliais juokeliais nesinori.nzn, mergafobija cia gal po issiskyrimo man big_smile

nejaugi? netikiu kazkaip smile patikek, nera ko bijot, jei kazko nori nera kur trauktis wink o kalbint betka tikrai nebutina smile

24

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

werta tik tuo atweju jej to neieskai bet netycia randi... giliai pasiknaisiokit ir parisit ;D

25

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

ne neverta

26

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Vytautas, 21 parašė:

esu biednas studentas, ar verta tokiu atveju ieskot merginos? ar tokiu dar yra kurioms biedni studentai patiktu?

As kai buvau jaunesnis panasaus amziaus irgi galvojau panasiai.."Va butu pinigu masina, tureciau daug mergu ir t.t..." Bet kad dabar vis pagalvoju, yra ir masina ir pinigu kazkiek, bet jau nereikia man tu mergu..turiu viena ir kitos jau vis maziau mane domina..:D Ir butent tada tu mergu ir buvo daugiau.. Cia gal nevisai tokia situacija, nes tau reikia tos vieninteles, o man tada reikejo daug..bet vistiek kazkas panasaus..:D

27

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

na be sansu vaikinuk smile

28

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Vytautas, 21 parašė:

esu biednas studentas, ar verta tokiu atveju ieskot merginos? ar tokiu dar yra kurioms biedni studentai patiktu?


ne biednume esme wink  jei ori turet mergina, tai aisku, kad verta jos ieskot smile kodel turetum trauktis ir ta, kurios nori, atiduot kitam? tarp kitko, speju, kad mergina, kuri neiesko babkiu vaikinu kisenese, taip pat pati ir neateis pas vaikina, jau vien todel reik ieskot smile

Vytautas, 21 parašė:

taj, kad as isvis drovokas. kiek budavo, tai pirmiau mane paneles uzkalbindavo, o paciam kabint banaliais juokeliais nesinori.nzn, mergafobija cia gal po issiskyrimo man big_smile


jei po issiskyrimo, tai gal palauk kol atsigausi wink

29

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Agne, 20 parašė:

Rita, ziema as sakiau apie rogutes tongue

jo,jau matau kaip vasario menesi Agne vaziuoja su rogutem per laisves aleja ;D ,o tempia Vytautas ...mirstu kaip noreciau pamatyti toki vaizdeli..
neisizeiskit nei Agne nei Vytautas,tiesiog siaip vaizduote suveike,tikrai nenoriu pasakyti nieko blogo big_smile

30

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Gabija, 21 parašė:
Agne, 20 parašė:

Rita, ziema as sakiau apie rogutes tongue

jo,jau matau kaip vasario menesi Agne vaziuoja su rogutem per laisves aleja ;D ,o tempia Vytautas ...mirstu kaip noreciau pamatyti toki vaizdeli..
neisizeiskit nei Agne nei Vytautas,tiesiog siaip vaizduote suveike,tikrai nenoriu pasakyti nieko blogo big_smile

as ir paziureciau.. big_smile katuciu paplociau big_smile) mesciau lita i kepure, naujo bendro gyvenimo pradziai big_smile)

31

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

Nijolė, 21 parašė:
Gabija, 21 parašė:
Agne, 20 parašė:

Rita, ziema as sakiau apie rogutes tongue

jo,jau matau kaip vasario menesi Agne vaziuoja su rogutem per laisves aleja ;D ,o tempia Vytautas ...mirstu kaip noreciau pamatyti toki vaizdeli..
neisizeiskit nei Agne nei Vytautas,tiesiog siaip vaizduote suveike,tikrai nenoriu pasakyti nieko blogo big_smile

as ir paziureciau.. big_smile katuciu paplociau big_smile) mesciau lita i kepure, naujo bendro gyvenimo pradziai big_smile)

as tai tada pakviesciau taxi kad tuos "vargsus" namo nuveztu,nes gi SALTA :::d10 ;D

32

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

nesityciojam:P, negrazu.

33

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

ne ne.. studentai jie.. tegul sleika traukia namo big_smile dar taxa.. ipras Agne, tai Vytukas neisgales paskui moketi uz taxa, tai vel paliks :V

>> nors i tema >> as pati dbr dar ir dirbu.. bet mieliau pasirinkciau studencioka :? kodel :? todel kad jie dar nesugadinti pinigu zmones :? nesakau,kad dirbantys tokie yra .. ne ne.. juk ir studentu tokiu yra, kad tikrai ne neziuriu.. tiesiog zmones buna nuosirdus arba ne.. turbut tai daugiau lemia
>> o pinigai :? Vytautai, tu juos uzdirbsi.. bet nuo ju tau, is tos zmogiskosios siltos :H puses, geriau nebus.. tu tvirciau jausiesi materialiai.. daugiau nieko..
>>>> kai turesi babkiu, tipo panos i tave labiau ziures, tik neapsigauk wink gal jos ziures ne i tave... nepamirsk,kad kol esi ale vargsas studenciokas, tuo didesne galimybe sutikti nuosirdesni zmogu.. arba kitas variantas, jei busi uzauges bagociukas big_smile tai nelepink jos wink

34

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

jei babkiu kada turesiu, tai tikiu, kad silciau is tos zmogiskosios puses nebus, visgi manau svarbu turet antra pusele, bet pakolkas nerandu, arba nepastebiu jos.

35

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

hmmm... gilus klausimas

36

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

na, visi sutiks su manim, nes cia daug kur jau sitam forume skaiciau big_smile mama man taip sake: kad daznai buna,kad ji salia, tik nematai :? o kai pamatai, tai buna per velu big_smile)
>> mikutavicius dainuoja -  :::b08 ...sedi jos po vaikystes berzais. kalbasi abi apie mylimus vyrus, juokiasi abi, kad gyvena ne su jais ... <<< itariu, kad juokinga neturetu buti :::819

37

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

taip lemta bet ziurek nuosirdzios ir kad butu verta taves...visi mes lygus o pinigai meiles nepadaro laimingos ir nesuteikia tikros meiles o ja tik nusiperka...

38

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

mm... gali ieskot..bet nzn kokia panele turetu buti... tada..nes vistiek mes paneles megstam demesi, ir megstam paselti..nueisti i kina..teatra...arba i diskona..arba su draugais pasilinksmint.. o tam reikia pinigeliu..na nzn nzn..priklauso kokia panele:) bet neprarask vilties smile galima ir taip panele susirast.. smile

39

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

kai lietuvoj kad antra o gal daugiau fyfos tai be sansu :DDDD kalk pinigus:DDDDD

40

Re: ar verta ieskot merginos rimtiems santykiams?

nu nzn ner taip blogai toj lietuvoj manau, jei mergina vidumi grazi, tai jai pasipuost is isores irgi galima, bet man nepatinka kai jau persistengia ir kai auskaru prisivarsto į visas vitas