1

Tema: kuri \blogybe\ geresne?

kas geriau-myleti ir nebuti mylimai,ar nemyleti,bet buti mylimai?

2

Re: kuri \blogybe\ geresne?

jei nori zmogu isnaudot, tai geriau, kad tave myletu, o tu ne, bet aisku gal su laiku ir tu pamiltum ta zmogu, o jei tu myletum, o taves ne, tai aisku, kad tu butum labiau nuskriausta. Siaip as nesirinkciau nei vienos is situ blogybiu, nes kvepia trumpalaikiskumu.

3

Re: kuri \blogybe\ geresne?

nei tas nei kitas

4

Re: kuri \blogybe\ geresne?

dilema verta filosofavimo big_smile ... negeros abi situacijos, bet meilės be atsako nesu patyrusi, tad neįsivaizduoju kaip ten būtų, o va situacija, kai mane mylėjo, o aš ne buvo ne kartą......sunku.Labai sunku, ypač jei tą žmogų vertini:būna ir gaila, ir pikta, ir liūdna....

5

Re: kuri \blogybe\ geresne?

geriau yra nemyleti, bet buti mylimai..laikui begant gali pamilti ir tu ta zmogu, kuris tave myli..

6

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Lina, 19 parašė:

geriau yra nemyleti, bet buti mylimai..laikui begant gali pamilti ir tu ta zmogu, kuris tave myli..

pritariu tau 100 %,cia yra mano mamos zodziai,man daug kartu sakyti..:::858

7

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Geriau ,kai pati gali myleti ir myli...Jei esi mylima, bet negali atsakyti tuo paciu, jautiesi lyg gyventum turstumoje..Jokio pasitenkinimo ,jokio gyvenimo dziaugsmo, jokio polekio, lyg butum sulindus i zeme...

8

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Gabija, arba tik prisirist prie jo... nesamone, cia reik abiem jaust...o ne tiketis akd pamilsi...

9

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Jolanta. Ar jus suprantate kas yra tikroji meile? Ar snekate tik apie potrauki kitam zmogui ir ar kitas zmogus traukia jus? Jei jus zmogus myli jus tuo paciu galite jam atsakyti ir nei kiek manau nesigailesite. Jei jus zmogu mylite stenkites del jo kiek imanoma ir jis butinai jums atsakys. Sneku apie meile kaip tyra jausma paskaitykite "kas yra tikroji meile". sneku apie meile o ne apie fizini potrauki. Mano patarimas. Mylekite abu. Savo tevus, vaikus, seima, draugus taip pat mylime. Nors zmogui kuriam jauciam potrauki skiriame daugiausiai laiko tai jus juo rupinsites kaip ir visais kitais mylimaisiais tiktais daugiau. Neisivaizduokite kad meile yra kazkas OHOHO.. reikia moket mylet ir tuom dziaugtis smile

10

Re: kuri \blogybe\ geresne?

as puikiai zinau, kas yra meile.esu mylinti ir mylima ir esu laiminga.taciau man buvo ydomi zmoniu nuomone.juk neretai pasitaiko tokiu variantu.todel ir klausiu kuri is siu blogybiu gereresne.visai neturejau galvoje tik lytinio potraukio...

11

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Gabija, 21 parašė:
Lina, 19 parašė:

geriau yra nemyleti, bet buti mylimai..laikui begant gali pamilti ir tu ta zmogu, kuris tave myli..

pritariu tau 100 %,cia yra mano mamos zodziai,man daug kartu sakyti..:::858

visa laika ir as taip maniau..bet va atsirado tokia tema ir masciau, masciau....na, jei nesijaus zmogus kaltas pries kita ir save pati (nemyledamas visvien atiduodi maziau, nei gali duoti myledamas...) tai tada puiku...galesi dziaugtis tuo, kad tave myli...bet jei pradesi abejoti...galvoti, jog nesaziningai elgies...o galvot, kad ta meile su laiku ateis..o jei neateis? kas tada? gal geriau laukt kol ateis abipuse meile...

12

Re: kuri \blogybe\ geresne?

siaip merginos daznai renkasi ta, kuris labiau myli. Taip lengviau buna. Na vaikinai irgi ne isimtis.

13

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Loreta, 41 parašė:

Geriau ,kai pati gali myleti ir myli...Jei esi mylima, bet negali atsakyti tuo paciu, jautiesi lyg gyventum turstumoje..Jokio pasitenkinimo ,jokio gyvenimo dziaugsmo, jokio polekio, lyg butum sulindus i zeme...

Žinai, aš irgi taip manau, beje, ką reiškia mylėt? Juk kai tikrai myli - esi laiminga, kai tavo mylimam žmogui gerai, jokia auka tada neatrodo našta. Nemylėt ir būt mylimai sunkiau, jauties tuščia.

14

Re: kuri \blogybe\ geresne?

ech, tos savanaudes merginos smile jos myli tada vyrus, kai jie negraziai elgiasi, kai viskas ciki, ramu grazu, joms tampa neidomu.

15

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Giedrius, 27 parašė:

ech, tos savanaudes merginos smile jos myli tada vyrus, kai jie negraziai elgiasi, kai viskas ciki, ramu grazu, joms tampa neidomu.

Neprisigalvok nesąmonių, mes mylim ausimis, gražiau pačiulbat ir alpstam.:::030

16

Re: kuri \blogybe\ geresne?

tai va, tobulas kokteilis yra graziai ciulbeti ir neleisti merginai lipti ant galvos smile

17

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Giedrius, 27 parašė:

tai va, tobulas kokteilis yra graziai ciulbeti ir neleisti merginai lipti ant galvos smile


Neleisti lipti ant galvos? O ar jau tokios tos merginos „alpinistės“, ar taip jau ir veržiasi užsikart vargšams vyrams ant galvos? Na, jei jau bando užsikart, tai ir užsikars ir čia jau nieko nepakeisi.
:::030

18

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Giedrius, 27 parašė:

tai va, tobulas kokteilis yra graziai ciulbeti ir neleisti merginai lipti ant galvos smile

tai jau taip wink kai per daug nusileidzia..tai kazkaip jau ir nebeidomu..mes juk turim zinot savo vieta :::044

19

Re: kuri \blogybe\ geresne?

kaip kada...man istikro kartais atrodo kad kvaila yra myleti zmogu kuri atrodo nepazisti o kartais atrodo kad kvaila yra nemylet..tai va myliu ir netyliu:)

20

Re: kuri \blogybe\ geresne?

gerai kai meile yra abipuse...kitu atveju nemylintis jauciasi,kaip pastebejo kazkas, tusciai...
ir kazkada vistiek ateina tas laikas ,kai isimyli ,bet gal kita zmogu...o tada pasijauti isvis prastai,nes turi palikti tave mylinti ir jautiesi kaltas,nes veltui gaisinai jam laika turbut ir melavai...?