21

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Manau, kad geriau kai tave myli, tada geresni sprendimą gali priimti ką tau pačiam įsimylėti big_smile

22

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Jolanta, 35 parašė:

kas geriau-myleti ir nebuti mylimai,ar nemyleti,bet buti mylimai?

(idialu)mylei ir buti milimam big_smile paskui myleti ir nebuti milimam(cia skaudu) nemyleti ir buti milimam lengva bet slikstu hmm

23

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Fiodorai,o jei reiketu pasirinkti viena is siu blogybiu... kas tau butu labiau priimtina?ka labiau toleruotum..ar skausma ir kentetum, ar pasislykstejima? paprastai zmones renkasi tai kas maloniau;na pvz.sako geriau jau as busiu mylima,-s ,bent jau busiu palepinta,-s ,bet tada kaip artumas kito zmogaus atzvilgiu.kaip prisiversti kai nieko nejauti? o Vitalijui ir pavydeti galima ,jis tik spragteli pisteliu ir jau gali zinoti ka myleti smile

24

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Jolanta, 35 parašė:

kas geriau-myleti ir nebuti mylimai,ar nemyleti,bet buti mylimai?

Jolanta, gali nuskambeti banaliai, bet poroj vienas myli, o kitas leidzia save mylet smile manau kad 70% ateveju taip ir yra. Na gal as klystu, pataisykit, jei ka..

25

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Tadas, 26 parašė:
Jolanta, 35 parašė:

kas geriau-myleti ir nebuti mylimai,ar nemyleti,bet buti mylimai?


Jolanta, gali nuskambeti banaliai, bet poroj vienas myli, o kitas leidzia save mylet smile manau kad 70% ateveju taip ir yra. Na gal as klystu, pataisykit, jei ka..


na, kolega, gal tu ir teisus esi smile bet, mano manymu, protingi žmonės tokių žaidimų nežaidžia.
kuri blogybė geresnė? jos abi lygiavertės, nes atvirumo tarp dviejų žmonių nulis. Nepamirškit, kad tokiu atveju, vienas žmogus vis tiek anksčiau ar vėliau liks įskaudintas.

26

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Tadas, 26 parašė:
Jolanta, 35 parašė:

kas geriau-myleti ir nebuti mylimai,ar nemyleti,bet buti mylimai?

Jolanta, gali nuskambeti banaliai, bet poroj vienas myli, o kitas leidzia save mylet smile manau kad 70% ateveju taip ir yra. Na gal as klystu, pataisykit, jei ka..

idomi mintis, bet, jei tas lepinamas zmogus nori buti lepinamas butent to zmogaus, vadinas, kad kazka jam jaucia taip pat smile

27

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Tadas, 26 parašė:
Jolanta, 35 parašė:

kas geriau-myleti ir nebuti mylimai,ar nemyleti,bet buti mylimai?

Jolanta, gali nuskambeti banaliai, bet poroj vienas myli, o kitas leidzia save mylet smile manau kad 70% ateveju taip ir yra. Na gal as klystu, pataisykit, jei ka..

Tadai,si karta su tavimi nesutinku del tu procentu,nors...cia kiekvieno teise pasirinkti...

28

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Jolanta, 35 parašė:

kas geriau-myleti ir nebuti mylimai,ar nemyleti,bet buti mylimai?

realiai geriau pirmas variantas,nes antruoju nusimato dideli ir smulkus ginci,del ivairiausiu smulkmenu,kai prades erzinti to zmogaus buvimas salia

29

Re: kuri \blogybe\ geresne?

Na ir klausimas cia uzduotas... zinoma kad isviso nereikia tada buti kartu ir atsiriboti nuo tokiu santykiu,,, jei busi tu mylima, bet tu nemylesi, tai giliai sirdyje jausi sazines grauzati kad tu to paties nejauti, tas pats kai tu myli... viska darai kad tam zmogui butu gerai, juo rupinies, o tu jam viedodai rupi... tai ne viena is tu blogybiu nera nei geresne nei blogesne... jos lygiavertes, nes bet kuriuo atveju vienas zmogus bus iskaudintas ir paliktas...

30

Re: kuri \blogybe\ geresne?

man buvo taip, patikau as vaikinui, bet tada jis man nepatiko, bet po kurio laiko jis man eme patikt...bet as jam nebepatinku, nors neatstumiau anksciau jo... zodziu painus mano gyvenimas, sirdute skauda ir nezinau ka daryti, padekit rast tikra vyra:D