1

Tema: SANTYKIAI IR PAVYDAS

Ar pora gali pasityketi visiskai vienas kitu.Jai ji turi draugu vaikinu tai gerai ar blogai?na su kuriais labai siltai elgesi.Tas pats su vaikino pazystamonis draugemis

2

Re: SANTYKIAI IR PAVYDAS

As manau, kad be pasitikejimo vienas kitu isvis negali buti jokiu tikrai nuosirdziu santykiu...As pasitikiu savo vaikinu ir labai viliuosi, kad jis manimi taip pat smile bet kad taip ir butu, elgiuosi atitinkamai smile viska jam pasakoju, nuo A iki Z

3

Re: SANTYKIAI IR PAVYDAS

Žygimantas, 20 parašė:

Ar pora gali pasityketi visiskai vienas kitu.Jai ji turi draugu vaikinu tai gerai ar blogai?na su kuriais labai siltai elgesi.Tas pats su vaikino pazystamonis draugemis


gali,manau:::732

4

Re: SANTYKIAI IR PAVYDAS

Kiti gal ir gali, bet man tas butu neimanoma..

5

Re: SANTYKIAI IR PAVYDAS

as galvoju, kad visiskai, 100% nieko negalima pasitiket... bet cia yra tik mano nuomone, gal as ir klystu:)

6

Re: SANTYKIAI IR PAVYDAS

jei abu myli tikra meile, tada manau galima pasitiket, bet aisku irgi proto ribose, juk mylimasis yra beveik uz viska auksciau...

7

Re: SANTYKIAI IR PAVYDAS

Žygimantas, 20 parašė:

Ar pora gali pasityketi visiskai vienas kitu.Jai ji turi draugu vaikinu tai gerai ar blogai?na su kuriais labai siltai elgesi.Tas pats su vaikino pazystamonis draugemis

Netik gali, be ir privalo, gal ne visu 100%, tai bent 98%... Nes be pasitikejimo nera sanytkiu. O mergina gali tureti daug draugu vaikinu ir su jais siltai elgtis. Kuo puikiausias pavyzdys esu as... smile

8

Re: SANTYKIAI IR PAVYDAS

Tikrų tikriausiai gali, vaikinas-geras draugas yra lygiai tas pats kas mergina-gera draugė,lytis nieko nereiškia, taigi nėra ko čia nepasitikėti, na o jei ir kyla kokių nesutarimų, tai geriausia, kaip Rita rašė, nuo A iki Z viską papasakoti(kad neliktų dvejonių)

9

Re: SANTYKIAI IR PAVYDAS

Aurelija, 19 parašė:

Tikrų tikriausiai gali, vaikinas-geras draugas yra lygiai tas pats kas mergina-gera draugė,lytis nieko nereiškia, taigi nėra ko čia nepasitikėti, na o jei ir kyla kokių nesutarimų, tai geriausia, kaip Rita rašė, nuo A iki Z viską papasakoti(kad neliktų dvejonių)

kategoriskai nesutinku su tuo kad reikia pasipasakoti 100 % viska(bet tikrai nenoriu pasakyti kad,Aurelija,esi neteisi,tiesiog mano nuomone kitokia),manau kad mergina visada turi islaikyti kazkokia paslapti,tada ji yra idomesne vaikinui...ir beja,yra tokiu dalyku kuriu vaikinam nereikia pasakoti,zinoma nekalbu apie svarbius abiem dalykus :::215 .
o apie pasitikejima tai sutinku su Aliona 20 ,kad pasitikejimas yra labai slidus reikalas,negalima niekuo pasitiketi aklai...:::251