21

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

Man po avataru nebera kur kisti tas zvaigzdes :? visos penkios pilnos :=D Tai gerai ,bet ar bus sesta zvaigzde :?

22

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

O aš pasigendu tų funkcijų, kurios buvo senajame. Man naujas įvaizdis patinka labiau, tad į seną nebesijungiu ir norėtųsi, kad ir naujajame būtų tokie dalykai kaip: Į KNYGELĘ     MANO DRAUGAI     SIŲSTI BYLĄ      FX LAIŠKAS   APIE SAVE
Čia įmetu tik tai, ko nėra naujajame ieškoke ir ko aš pasigendu. Ypač Apie save, nors mažai kas turbūt visa tai pildė. Aš pildžiau. Tai dabar, kai naujajame to nebėra, reiškias, darbas veltui?

23

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

Ai, ir dar kai kas... Kažkaip keista naujajame ieškoke nerasti to paties žmogaus, kuris yra senojoje puslapio versijoje. Be to, tikrai pritariu, kad labai jau nevykusi išplėsta paieška - senoji buvo kur kas geresnė. Dar vieno dalyko nesuprantu su paieška. Tarkim, ieškau žmogaus, kurio nurodau tik amžių. Man rodo sąrašą atitinkančių užklausą žmonių. Tačiau... Tame sąraše galima kelis kartus matyt TO PATIES asmens nuotrauką. Kartais skiriasi tik nuotraukos dydis. Vardas, amžius - tie patys. Kaip čia yra?

24

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

labai skubiai, nes pradejo laiskus rasineti labai nemalonus tipas ir izeidineti - kur naujoj pasto sistemoj tokiu bjaurybiu blokavimas

25

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

Vija, 26 parašė:

labai skubiai, nes pradejo laiskus rasineti labai nemalonus tipas ir izeidineti - kur naujoj pasto sistemoj tokiu bjaurybiu blokavimas


> laisku blokavimo funkcija islikusi wink
>> ten virsuje prie asmens amziaus yra mygtukas "laisko meniu" ir ten issiskleidzia meniu juosta ir yra blokuoti laiska tokia funkcija wink

26

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

Linas, 20 parašė:
Vija, 26 parašė:

labai skubiai, nes pradejo laiskus rasineti labai nemalonus tipas ir izeidineti - kur naujoj pasto sistemoj tokiu bjaurybiu blokavimas


> laisku blokavimo funkcija islikusi wink
>> ten virsuje prie asmens amziaus yra mygtukas "laisko meniu" ir ten issiskleidzia meniu juosta ir yra blokuoti laiska tokia funkcija wink

kazkaip kadangi nereikejo, tai nesigilinau, aciu, tikiuosi rasiu smile

27

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

norejau isreiskt nuomone del dvieju postu is eiles, labai nepatogu!
dar galiu suprasti kai rasoma is karto, beveik vienu metu
bet pvz as dabar po dvieju dienu parasiau posta savo temoj, uzduodama nauja uzdavini, tai jis atsirado vietoj senojo (rasyto pries 2 dienas) ir tema net nepasidare aktyvi.
mano manymu tai jau nelogiska

28

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

nelabai radau tinkamos temos,bet noriu kreiptis i adminus ir paklausti ar imanoma blokuoti naptinkancius asmenis private?kazkaip prie nustatymu tokis galimybes neradau :::819

29

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

kur dingo anketos informacijos pakeitimo skiltis?? niekaip nerandu smile help big_smile

30

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

Gavau geltona korta, uztat kad kalbant apie ieskok pasiulymus tam skirtame forume dvi is eiles idejas pasiuliau big_smile big_smile, vai super smile taip toliau smile . man atrodo, kad mazeja zmoniu forumuose ir siaip ju mazeja, as tai cia is inercijos, bet ir ji po biski baigsis.

31

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

kur dingo anketos informacijos pakeitimo skiltis?? niekaip nerandu  help

32

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

sugrizau prie ieskok.lt po keletos metu pertraukos, ir - likau nemaloniai nustebintas
nebera isplestines paieskos? Cia gi IESKOK? senais laikais ir buvo geras tuo, kad galejai sortinti zmones pagal kriterijus, kuriu ieskai. Cia net domene ta prasmė buvo uzslepta, o dabar patapo paprasciausia samplaika neaiskiu anketu "esu vienisa, nieko neiskau, domina susirasinejimas, naujos pazintys nedomina". tongue blin

33

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

ivaizdis...nera jokio ivaizdzio ir nebuvo... nera nieko gero kako kiti puslpiai netureti o shudo ivairaus pilna ir debilni adminai mano kad tai yra  "krutai"

34

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

Kai naujajam ieskok.lt ieskai per smulkia paieska, vardo neduoda ivesti

35

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

kodel neberodote kas švenčia gimtadienius

36

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

daug klaidu

37

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

ar sitas @saitas jau galutinai luzta? kodel pastoviai kas kelias min ar sec disconnectina?

38

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

kada ve galesim dziaugtis geru forumu?kuris tiesa sakys apie paskutinias temas kurias zmones pasisake...liudna kad keiciamas ieskok,o gerosios vertybes dingsta..
Noriu gero forum kaip seniau...

39

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

Nera anketos informacijos pakeitimo galimybes!!!!!!!

40

Re: Naujas ieskok.lt įvaizdis + ir -

LABAI BLOGAI KAD NEGAlIMA CIA KEISTI FONO KAIP ANKSCIAU