21

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Diana, 19 parašė:
Aleksandras, 30 parašė:

ieskok puslapis apskritai yra viena didele klaida!!!! anketos nepanaikinamos.... ikyriu asmenu blokuot neina... niekas netaisoma... UZPISA!!!


npatinka, nesilankyk, nesinaudok! anketa panaikinama, jei nezinai kaip - tai jau tavo problema. ikyrius asmenis taip pat galima blokuot - jei nezinai kaip, vel gi kartoju, tavo problema. vietoj to, kad cia keiktumeis ir nieko nedarytum, galetum susizinot kaip padaryt tai, ko nori.

klausyk vista tu... bandziau naikint anketa 2 kart...rase kad panaikina po savotes jei nepasingsi per ta laika.. panaikino? **** TAU O NE PANAIKINO!!!! po 1.5 savaotes pasijungiu ir viskas kaip buve!!!! blokuoja sakai?! Klausyk kvailele suknista... laikai tik perkeliami i blokuotu laisku skilti kur juos galima ir perskaityt ir atsakyt... TAOI TAVO MANYMU BLOKAVIMAS?! Neaiskink man kad as durnas jei prie debilu kompanijos pati sedi!!!!!

22

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

bugas vos ne ant kiekvieno zingsnio ... kaip dabar imanoma nustatyti mini foto ? ar siuo metu tai neimanoma ir reiktu klaust kada tai vel bus imanoma? smile gal ateity kartais zadat sukurt kokia mokama BUG-FREE naryste sitame b@gportale ? big_smile dabar kad rast klaida ieskok.lt puslapy uztenka atsiversti ji wink

23

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Na nezinau cia klaida ar ne, tiesiog noretusi patobulinimo siokio tokio.. Anskciau kazkada zinau budavo, kad kai parasai laiska ir paspaudi ji issiusti, bet tavo laikas buna pasibaiges ir vietoj to kad issiustu, tave atjungia ir grazina i pradini puslapi, bet is naujo prisijungus galedavai rasti ta laiska, kuri ka tik rasei. O tai dabar labai susinervinau - rasiau rasiau, norejau issiusti - ogi ziu, mane jau atjunge. Prisijungiu ir ka - vel is naujo ta pati sitiek rasyt?

24

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

patarciau maziau kreipti demesi i nauju sytes kurima, kaip kad fire.ieskok.lt senas.ieskok.lt, ice.ieskok.lt forumas.ieskok.lt aukcionas.ieskok.lt.... galiu ir daugiau privardinti xD tesiog palikit www.iesok.lt be jokiu kitu nesamoniu ir tesiog tvarkykit ji, tikrai jai patobulintumet draugu sistema ir istaisytumet bugus ieskok.lt butu labai populiarus, jai truksta lesu servam tai imkit pavyzdi is one.lt primastykit kokiu mokamu nesamoniu wink

25

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Arturai> ar nemanai kad  tos visos nesamones is ones daug kam jos pabodusios ir cia slepiames (bent jau as) nuo visu tokiu dalyku,ivertinki drauga,padovanoki gelyte...

26

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

zinau bet gi reikia servus islaikyti... zinoma cia viskas saunu, ypac anketos bet visgi nieko naujo nepasiuloma ir viskas yra nepriziurima...

27

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

del to naujo kur jie siulo nukencia pats iskokas,kaip dabar neseniai ji keite,ka forumas buvo suslubaves... one ten toks didelis s...

28

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

pasakykite prasau, kaip pakeisti anketos duomenis? pvz noriu pasikeisti miesta? as gal tiesiog nerandu..  ir kiap istrinti draugus? kdl nera tokiu galimybiu? o dar ar as galiu rasyti laiskus administracijai?

29

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Atsiprašau, gal galite pasakyti, kodėl ieškok.lt forume neveikia ICO?

30

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Neimanoma pasikeisti nei vartotojo vardo, nei slaptazodzio, nei nusistatyti vietoves, nei emailo pasikeist. Vienu zodziu nei viena is siu funkciju neveikia, primeta erroru kad funkciju neranda ir panasiai. Rasiau jau ir laiska, bet gavau tik padekojima kad pranesiau, o pataisyt niekur nieko nereikia, jau vos ne savaite. Pamirsau prisijungimo duomenis, prisijungiau su tais kuriais sugeneravo laikinai, o pasikeist neina, tai ka dabar kekviena karta norint prisijungti reikia prasyti kad laikinus prisijungimo duomenis siustu?

31

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

nepakeicia prisijungimo duomenu!!!

32

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

laba diena..o as kai ieskau kokio zmogaus pagal nika, tai kazkodel nereguoja i r raide. PVZ. rasau artas tai man ismete zmones, kuriu nike yra atas, ir taip visada..

33

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Ir man tas pats

34

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Per tris narsykles kai paspaudziu naujos merginu foto minifoto nerodo, o anksciau rodydavo tuos pacius gal puse metu

35

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

kazkas labai keisto, galvojau gal as ziopla bet po 5 kartu visgi isitikinau galutinai kad ne, ieskant anketos pagal nicka ir ivedant raide "r" jos nemato, pvz. ieskojau grizlis, man raso kad nerasta nei vieno gizlis, paskui irasiau tiesiog "gri" man ismete nickus su pradzia paryskinta "gi". Isiveskit raide R big_smile

36

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

del paieskos, paieskai pagal id, tai ismeta i kita puslapi, kur vel turi paieskoje ivesti id. Berishybe.

37

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

tas irgi tiesa

38

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

4. nezinau nei kas nei kaip,bet mane atjungineja.keiciau pass bet vistiek tas pats.arba cia sistema ieskok.lt puliuoja arba is adminu kazkas uzsimano pazaisti

39

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

jau rasiau apie atjunginejima. Kartais neimanoma nieko daryti. Tiesiog jauciu piko metu seseju nepaveza ir sesijos nuluzta, del to reikia is naujo logintis (susikuria nauja sesija). Gerai kad retai buna, bet kai buna, tai suc..k..ss....ss.  neimano net zinutes normaliai issiusti. Ir tik nereikia pasakoti,kad ilgai neaktyvus buname. Koks neaktyvumas, jei per mintue 5 kartus reikia prisiloginti, pats kuriu tvsus, zinau apie ka kalbu.

40

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

man tai ganetinai daznai buna tokia nesamone
net nezinai kada tave atjunks.rasau ilga laiska ir **** neissiunte,nes atjunge
tai kokia nesamone,kad kiekviena laiska reikia nusikopinti,kad jis issisiustu