1

Tema: Turiu problemą su rankomis.

Tagi, esu labai jautri šalčiui ir nepaisant to, kad nešiojau pirštines, kol parašydavau žinutę, ar kioske pirkdama talonėlius susimokėdavau - spėjau nušalti rankas... Dabar jos baltos, šiurkščios.... Gyvatės oda, ar kaip pasakyti. Kremai, gydytojos prirašyti, negelbsti... Sakau gal kas kokių kitokių metodų žinote, kaip sugražinti rankoms švelnumą?

2

Re: Turiu problemą su rankomis.

ateis,pavasaris,po to vasara,bys silta,gal praeis...o saip,mano manymu jos negalejo taip kazkaip paslaptingai nusalti,o nuo siuskstumo tikrai turetu gelbeti kremai(RIEBUS). beja,rankas nusalus esu ir as(kazkada sumasciau vidury ziemos issiplauti striuke upej ;D ),tai man jos nuo salcio melynuoja dabar,bet as nekeliu kazkokios problemos big_smile

3

Re: Turiu problemą su rankomis.

Jos nusale tikrai.. na, gal ne taip jau trumpai be tu pirstiniu buvau.. as tieisog alergiska salciui labai jis greit mane sugriebia.. kremai - nepadeda! ;(

4

Re: Turiu problemą su rankomis.

daryk medaus kaukes. zinoma jei nealergiška jam.
medus susvelnina, suminkstina oda. Po proceduros su kremu pasitepk.
galima rast begales info internete, kaip priziuret ar pagelbet ranku odai. ;]

5

Re: Turiu problemą su rankomis.

Nusipirk sildomas pirstines

6

Re: Turiu problemą su rankomis.

arba uzsidek ant ranku radijatoriu ir eik i mokykla big_smile sauniai atrodysi ir dar is aplinkos issiskirsi :::035

7

Re: Turiu problemą su rankomis.

keisk daktara,eik pas kita......

8

Re: Turiu problemą su rankomis.

Pries eidama miegoti pamirkyk siltam vandeny 5-7 minutes, istepk rankas storu sluoksiu riebaus kremo ar drekinancio aliejaus ir uzsidek plonas medvilnines pirstines (jei neturi, galima rasti kosmetikos ir higienos parduotuvese). Rezultatai turetu buti akivaizdus po poros dienu.

9

Re: Turiu problemą su rankomis.

As turiu panasia problema,bet jau nuo pat gimimo.Kai gimiau,mano tevams gydytojai iskart pasake,kad ateityje bus problemu su galunem,jos sals,vat ir dabar sedziu kambaryje,o rankos saltos kaip ledas,o atejus is salto oro,tai dar ir melynos buna:)Taip yra del kraujotakos,ir isties jokie kremai nelabai cia ir padeti gali.Tai man arba sildo rankas kiti,arba pati sildausi ir masazuoju jas,bet siaip jau susigyvenau,tai nebekreipiu demesio,nes man isvis ziema,rudeni ir pavasari nebuna niekuomet silta,kad ir kiek megztiniu besivilkciau