1

Tema: Tevai griauna santykius

Su vaikinu draugaujame jau beveik 2 metai. Nuo pat pradziu jis nepatiko tevam, veliau lyg ir pradejo susipazinti, bet dabar jau pusantru metu kaip jie vieni kitu nekencia. Ir ka man daryti visame sitame reikale? As ir vaikino noriu, bet ir su tevais nesinory pyktis. O paskutiniu metu as jau nebegaliu viso sito pakesti... Amzinai klausyti pries iseinant is namu koks jis blogas, kaip jis man netinka ir t.t. ir tai jie savo is meiles... atseit mane apsaugot nori...

2

Re: Tevai griauna santykius

o dar priklausomai kox tas vaikinas...gal tevai tiesa sako?gal gali biski apibudinti ir ta vaikina?nes nemanau kad tevai nori blogo...

3

Re: Tevai griauna santykius

na tai ir mum papasakok koks jis blogas ar geras nes cia lb jau sunku ka pasakyti ar patarti.. :?

4

Re: Tevai griauna santykius

na, jis 4 metais vyresnis,tai jau atseit viena kliutis. o siaip, as gyvenu uzsieni, skiriasi kulturos, supratimas. bet cia kas viska sugadino, tai kad, tevai man labai mazai leidzia, gan grieztoki jie, ir as jam daznai skusdavausi, nes nu kiek galima, ir jis viena kart sedo ir pasnekejo su jais. o va tada jie labai isizeide nes jis atseit juos moko. nuo to laiko jis jiem tik blogas, nesvarbu ka jis bedarytu. o jis tikrai bande su jais susibendrauti. O mane jis tikrai myli. Bet skiriasi gal musu tikslai. as noriu studijuoti, jis nori dirbti, bet visame to gale mes norime buti kartu ir kartu kurti ateiti ir tik tevam tam trukdo. As bijau su jais pasisneketi, jiem pasipasakoti, jie skundziase kad manyje nemato to meiles dziaugsmo, bet kaip as jiem parodysiu kad as dziaugiuos, kai jie yra nusistate pries musu santykius? ir dabar jau as viduj tiek baimes ir spaudimo turiu, kad man net sunku pasakyti jiem kad einu susitikti su savo vaikinu....
sunku viska aprasyti trumpai, bet gal bent koki vaizda susidarysit... man jis bus vienintelis vaikinas, bet tevu prarast ir nenoriu....

5

Re: Tevai griauna santykius

turi dvi galimybes,palikti tevus arba vaikina,arba bandyti viska kazkaip suderinti...
taigi mergyte imkis veiksmu,greitai baigsi mokykla,stok i unika toliau nuo tevu bet arciau vaikino,o jai labai jau didelis reikalas,tai jis gales ir kita darba susirasti tavo mieste...
nemanau kad cia kasnors gales tau patarti,ziurek realybei i akis,cia zmones tave tik paguos ir pripers savo nuomone....
betkokiu atveju SEKMES....

6

Re: Tevai griauna santykius

joa, zinau as tas galimybes.... zadu mokytis salia esanciame didesniame mieste, bet gyventi cia su vaikinu.. bet ir tevai cia yra.. nu cia dar bus daug dramu.... o suderinti.. gal per laika ir susiderins, bet kiek ilgai tai tesis, ir kiek ilgai as istversiu.. noris viska trenkti, isvaziuoti, ir viska palikti...

7

Re: Tevai griauna santykius

Jus gal geriau seskit ir issiaiskinkit visi. smile Jei tu ji myli tai tevai susitaikys su tavo sprendimu. Jei matys , kad Tu laiminga tai ir jie bus laimingi. Bet jei tevai mato jame kazka blogo, tai tu ji gal geriau isnagrinek(geras zodis)  ;D Tai va gal jie ir neklista... wink

8

Re: Tevai griauna santykius

hei ieva kazkur man pazystamas tas jausmas,kai atsiranda bedu ir atrodo neistversi,tai taip uzsinori gryzti i lietuva....
na cia juk lengviausias varijantas,taip tampama alkoholikais ir narkomanais smile
sakyciau geriausias man pazystamas problemu sprendimo budas,tai velniskai daug darbo,ir sporto,kuo daugiau judrios veiklos....

9

Re: Tevai griauna santykius

na pagrindine priezastis kad tipo kiausinis vista moko. tevu preispiesa vaikinui atsirado tada kai jis atsisedo pakalbeti su tevais apie tavo auklejima big_smile na retiems tevams tai patiktu big_smile
>> na ziurint dar kaip kalbejo smile

10

Re: Tevai griauna santykius

kaip supratau tavo draugas ne lietuvis,tai tevai siaip realiai masto,kad yra skirtingos kulturos ,todel ir bijo,kad neliktum iskaudinta...o dar kai tavo DRASUOLIS sugalvojo su jais ir pasisneketi,isivaizduoju tevu reakcija ;D ... ir tik nesugalvok mesti mokslu,prapulsi siais laikais be ju.. :::a16

11

Re: Tevai griauna santykius

jei tevai akmens amziaus tai nemanau, kad ka nors cia is vis pakeisi. ir kuo toliau tuo zmones sendami darosi bjauresni. tevu nepasirinksi, lieka kentet. aciu dievui turiu nuostabius tevus ir nepavydziu kitiem, kai tokiu istoriju prisiklausau.

12

Re: Tevai griauna santykius

na, as zinau, kad mano mama ir nereali.. ji visada man pataria, bet leidzia nuspresti paciai.. galbut todel, kad zinociau, ka veliau patart savo vaikams... va. dbr sedziu ir mastau.. visi mano mamos patarimai buvo teisingi, tik as turejau paklausyt < gal buciau buvus laimingesne :-)
>> Ieva, nepamirsk, kad tevai visada nori savo vaikams gero wink nes jiems labai skaudu matyti, kai ju vaikai verkia :V
>> o siaip irgi sutikciau, kad dideli svori cia turi tas pokalbis ir skirtingos kulturos... na, patart nieko negaliu.. bet dar tau 18.. nzn.. arba viskas pasikeis arba ne..
>> tik nepamirsk musu ir papasakok, kaip viskas baigesi smile

13

Re: Tevai griauna santykius

Tevai bijo kad liksi toli nuo ju , as ir pries buciau!

14

Re: Tevai griauna santykius

Pritariu ir as Aleksandrui wink tevu nepasirinksi arba kitaip sakant: jei negali pakeiosti situacijos - pakeisk poziuri i ja.

15

Re: Tevai griauna santykius

hm... na jo, kas tiesa tas nemelas... viska as cia suprantu ir zinau ka jus sakot... bet ne visada lengva tiesai i akis paziureti... gal cia tik laiko klausimas... ir kad viskas baigsis greitai tai nemanau... mes ir snekejomes ir nemazai, bet cia ir manau yra skyle mano santykiuose su tevais. kazkada yra padaryta didziule klaida kuri kliudo mums laisvai ir atvirai bendrauti, nes as niekaip negaleciau prieiti prie tecio ir mamos ir viska is sirdies pasipasakoti, galu gale issiverkti.. tai galbut ir yra tai kas mane labiausia liudina ir skaudina... na bet, toks gyvenimas...

16

Re: Tevai griauna santykius

seima buvo, yra ir bus, o vaikinu bus dar daug...
beto tevai gal ir teisus, jei vaikinas nieko nenori daugiau siekti tik dirbti, tai gal jis ir nekoks

17

Re: Tevai griauna santykius

na, yra kaip yra. dekui visiems uz pasidalinima mintimis smile likimas viska sudelios i savo vietas smile

18

Re: Tevai griauna santykius

na as manau kad tu dar truputi jaunaute, ir tikrai bus tu vaikinu dar gyvenime gal begant laikui suprasi kad tai buvo susizavejimas, ir tikuosi tavo vaikinas ne arabas nes kitaip riaiskiu uzuojauta

19

Re: Tevai griauna santykius

na tai ,Ieva,papasakok paskutines naujienas,jei dar lankaisi cia?

20

Re: Tevai griauna santykius

bet gal jis tau tikrai netinka? zinai kaip buna...siuo momentu tu ji myli..rytoj nekenti...