21

Re: Tevai griauna santykius

Na tavo tevai pavydi, kad tave **** kazkoks nepespektyvus juodashiknis + neaiskus + tai jau vyksta du metus, o tau tik 18... patarimas butu, pagrazinti visa situacija, nemineti tokiu fraziu kaip, "suzadetuves", "gyvenimas kartu", etc. + prasitark, kad jus tik siaip draugaujat, nieko konkretaus negalvojat, plius nesimylit. Paskutinis svarbiausias... Sitas varijantas turetu suveikti, jei nesi sutersusi savo zodzio ir neprigauta meluojant... it aisku jei tu pas ji per naktis buni tai dar viena didele problema... bet jei gryzti namo laiku + tavimi tevai pasitiki, pasinaudok mano patarimu, tikrai turetu padeti bent kazkiek... nuraminsi tevus truputeli, plius jiem nebutina visko zinoti...

22

Re: Tevai griauna santykius

as net neesu nakvojus pas ji smile ir jis joks ne juodasiknis smile paprastas vaikinas, tik kita kalba sneka.  va, viskas cia siaip normaliai is tikro... meluot tai as melavus, kad nesimylejau, bet tai o ka man sakyt kai mes su tevais niekad apie seksa snekeja nebuvom? o jo suzinojimo istorija tai tokia kad atseit jiem zmones pasake, kai ka? dienorasti jie skaite arba ka as internete rasau... tai va.. noris daugiau laisves, privatumo.. juk jie jau turetu suprasti kad po bisk as turiu pati sau gyvenima kurtis, ir jis nebutinai bus toks koki jie isivaizduoja kaip gera...

23

Re: Tevai griauna santykius

na viena pasakysiu - tėvus ne mes renkames, tad teks pakentėt, nebent tikrai kažkaip pakeisi jų požiūrį. O šiaip, viskas priklauso nuo to kokia pati esi. Jei esi verta pasitikėjimo ir to ką pasiekei gyvenime, pasiekei sąvarankiškai tai tau pliusas. Mano tėvai pasitiki manim, na ir jei kada ką papriekaištautų ir man atrodytų neteisinga - pateikčiau akivaizdžių pavyzdžių kodėl jie neturėtų nerimauti, ir priekaištai pasibaigtų

24

Re: Tevai griauna santykius

na tevai visada savo atzaloms nori geriausio ir kai manai kad jie klysta dazniausiai buna taip , kad pats suklysti, bet aisku pasitaiko ir kitokiu varijantu, as sakyciau, jei jau atsigulei su bernuzeliu, tai jau ir galvokit apie bendra ateity kartu, jei viskas tarp judvieju okiz aisku...

25

Re: Tevai griauna santykius

as tai tokiu atveju sesciau su tevais ir snekeciausi logiskai.. be jokiu pykcio protrukiu ar principu rodymo... "jis blogas!!!" automatiskai klausi kodel? todel kad tas ir anas... vel klausi kodel... siaip isryskeja ar tevai savanaudiskai masto ar masto taip kad tau geriau butu. Ar jie atsizvelgia i tavo norus ar siekius, ar jie pagristi yra? zodziu reikia kalbetis daug daug ir iki smulkmenu.. kiti zmones nemegsta gilintis sako "ai nesigilink" arba "cia mano reikalas ir man nevadovauk" zodziu kartais gilintis butina jei nori kad visi butu laimingi.
Is kitos puses jei tevai taves klausyti nenores ir toliau tai tu tiesiog jiems pasakyk.. nenorit manes isklausyti? nereikia... pykciu nieko nepasieksite.. sneki ramiai be parkiu ir viskas bus gerai smile

26

Re: Tevai griauna santykius

as taipogi patarciau sitaucija sprest racionaliai. Gal buka sedeti ir kalbetis apie problema kuri jau aptarta desiteriopai bet tai pagimdys zymiai daugiau pozityvios naudos negu neracionalus veiksmai, kaip kad isejimas, pasiuntimas, pykimaisi ir pan...:)

27

Re: Tevai griauna santykius

Labai protingai Marius sneka, pabandyk pasinaudoti jo patarimu. Kazkaip nesitiki, kad tevai be priezasties nemegtu vaikino.

28

Re: Tevai griauna santykius

Wisu pirma tewai, kaip ten bebutu yra wyresni ir gywenimo mate;) o atwazhewes snarglys juos moko gywenti.... nium tj ko tu nori? kad jie keliais waiksciotu ir aukstintu ta tawo waikina? na gal tewai kiek per daug ir senamadishki, del amzhiaus skirtumo:) nemanaw, kad tai yra kliutis:) shiaip sunku spresti apie kazhka tiksliai nezhinant kas buwo pasakyta:) skaiciau tik autores postus, tj bendras waizdas: didele, paini makalyne ir nieko konkretaus:) ishkyrus ash ji myliu:) wa... i daugiaw nieka:)

29

Re: Tevai griauna santykius

pritarsiu nuomonei, kad reikia daug kalbeti kalbeti.. bandyti paaiskinti kodel ivyko tas nemalonus pokalbis del tavo auklejimo, ir svarbiausia nesikarsciuot, ramiai ir logiskai isdestyti savo poziuri. pabandyk suprasti ir tevus, jie juk tikrai nori to kas tau geriausia.  paaiskinink kaip jautiesi ir pan. kad tos meile jie nemato vien todel kad tave slegia ju nepritarimas ir t.t.

30

Re: Tevai griauna santykius

kitas galimas variantas - geras butelis vodkos. Po ilgos terapijos tevai teisiog nebesugebes atsakyti neigiamai ;D viskas bus teigiama ;D

31

Re: Tevai griauna santykius

Zinot net kruva bonkiu tekilios ir ilgas pokalbis neikalbes tevus kad dukra jausis gerai svetur :::a55
Na bent kai as busiu tetis :::b18 jokiu budu as:=D neleisiu savo vaiku :::818->:::155 kad teketu,zenytuos ir visaip kitaip uz kokiu svetimtauciu tongue ir isveztu man juos toli nuo manes :::022 TIK PER MANO LVONA :::504 NUSAMDYSIU VISA ARMIJA KAD ISPO ZEMIU JUOS ISKASTU ;(

32

Re: Tevai griauna santykius

Jei jus tikrai vienas kita mylit- niekas jusu neisskirs!!! Labai sunku tiems "uosviams" itikt, nors patys jaunysteje tai kazin ka isdarinejo ir tikrai nebuvo geidziamiausi jaunikiai ar marcios!:::726

33

Re: Tevai griauna santykius

pritariu Vitai ir suprantu sia situacija nes turiu problemu su uosviais,jie manes taip pat nemegsta,tik del to kad is ju pagrobiau suneli,tipo pati uz jo uzlipau ir pasidariau vaika,ir napadejo niekas nei pokalbiai graziuoju nei bloguoju,tai nutare mano mama paskambinti ir isaiskinti kad jau atejo laikas isleisti sunu is namu,leisti gyventi jam savarankiskai(nes jie lb megsta kistis i musu santykius) ir kad ne jie gyvena su manim o ju sunelis ir jei taip lempta tai del vaiku laimes visi susitaikom ir gyvenam draugiskai

34

Re: Tevai griauna santykius

Linas, 20 parašė:

na tai ir mum papasakok koks jis blogas ar geras nes cia lb jau sunku ka pasakyti ar patarti.. :?

35

Re: Tevai griauna santykius

man buvo panasi situacija, akis praverkiau ta laika. as itikineju savo, man tevai-savo. nu ir taip be galo... todel suprantu kaip tokia situacija kankina ir sekina. is pradziu nekreipiau i tevus demesio, nusprendziau gyvent savo gyvenima, bet kai truputi atsivere akys supratau, kad gyvenimas kartu ne vien romantika, bet ir buitis, bendri planai, vaikai ir t.t. jei buciau likusi su vaikinu, tai buciau netekusi savo seimos, giminiu... aisku ir taip galima gyventi: su mylimu zmogumi, jo draugais ir giminem. bet tada susimasciau, o kas bus jei po keliu metu as su juo susipyksiu? pas ka eisiu pasiguost? nebus nieko, nes busiu nutraukusi visus rysius su saviskiais. nebuvau tikrai ir ar gyvenime sunkioj situacijoj nepradeciau jo kaltinti, kad per ji praradau seima. o kaltinti taip butu neteisinga, nes sprendimas tai mano, pacios padarytas. supratau, kad vyra pasirinkti galiu, o seimos - ne. ji vienintele. per skirybas kankinomes ir mes ir tevai. sunku buvo ir issikyrus, bet laikas gydo visas zaizdas... aisku randai lieka...
pati turi nuspresti, kas tau svarbiau ar seima ar jis. ir tada kuo greiciau padarai sprendima tuo lengviau wink stiprybes smile

36

Re: Tevai griauna santykius

Dovile> kiek supratau per tevus isiskyrei su vaikinu?man tai kaskas netiketino..nes mano tevai nesikisa i musu gyvenimus...mano tevas turbut gal ir varda nepasakytu mano vaikino nors draugauju daugiau nei puse metu su juo...
man vis nesuvokiama kaip tevai gali kaskaip griauti santykius..aisku gali pasakyti kad jis mums nepriimtinas ir tau jis netinka ar panasiai...bet kad tevai pyktu ir iskeltu salyga mes ar vaikinas...man keista...ir protu nesuvokiama

37

Re: Tevai griauna santykius

dabar as suprantu, kad jie tik bande mane apsaugoti, is anksto numate tai, kas manes lauke. nes daugiau tokiu dalyku nera buve: kitus vaikinus normaliai priimdavo i seima. siuo atveju as dziaugiuos kad jie man norejo atmerkti akis, kad ir kaip sunkiai tai sekesi.
taciau savo atvejo tikrai nelaikau pavyzdziu. situacijos skirtingos, kitokie vaiku ir tevu santykiai. vieni tevai kisasi i santykius bet kokiu atveju, kiti -tik tikrai matydami beda. visgi nesinori tiketi, kad tevai yra paaranoikai ir be priezasties imtu nekesti kito zmogaus. gal kartais verta isiklausyti i ju perspejimus, kad ir kaip to nesinori?

38

Re: Tevai griauna santykius

patikek, mano tevai mane irgi kontroliuoja kiek gali, bet koki savo veiksma pagrisdami fraze MES NORIM TAU GERO. nesvarbu, kad is to ju noro laimes man nera. su vaikinu neleidzia kartu miegot, nes "prisidirbsim bedos", kiekvienakart su juo iseinant mama paziuri i mane tokiu zvilgsniu kaip i duju kamera eiciau ir graudziu balsu liepia "nesusigadint gyvenimo", tipo nesimylet. jau uzkniso, bet vaikino tikrai nemesiu del ju, nors buvo ir tokiu inciu vienu metu..

39

Re: Tevai griauna santykius

Violeta> didele uzuojauta tau... kad tevai taves nesupranta..

40

Re: Tevai griauna santykius

Violeta, 19 parašė:

patikek, mano tevai mane irgi kontroliuoja kiek gali, bet koki savo veiksma pagrisdami fraze MES NORIM TAU GERO. nesvarbu, kad is to ju noro laimes man nera. su vaikinu neleidzia kartu miegot, nes "prisidirbsim bedos", kiekvienakart su juo iseinant mama paziuri i mane tokiu zvilgsniu kaip i duju kamera eiciau ir graudziu balsu liepia "nesusigadint gyvenimo", tipo nesimylet. jau uzkniso, bet vaikino tikrai nemesiu del ju, nors buvo ir tokiu inciu vienu metu..

jei tevai tavim taip rupinasi tegu tau parupina apsaugos priemoniu,kurios ju manymu yra patikimiausios, kad nekvarsintu galvos del tu bedu big_smile