41

Re: Tevai griauna santykius

Violeta, 19 parašė:

patikek, mano tevai mane irgi kontroliuoja kiek gali, bet koki savo veiksma pagrisdami fraze MES NORIM TAU GERO. nesvarbu, kad is to ju noro laimes man nera. su vaikinu neleidzia kartu miegot, nes "prisidirbsim bedos", kiekvienakart su juo iseinant mama paziuri i mane tokiu zvilgsniu kaip i duju kamera eiciau ir graudziu balsu liepia "nesusigadint gyvenimo", tipo nesimylet. jau uzkniso, bet vaikino tikrai nemesiu del ju, nors buvo ir tokiu inciu vienu metu..

Pats kvailiausias tevu argumentas MES NORIME TAU GERO. As pati esu mama,mano sunus paauglys. Daro nesamones viena po kitos. Sakau,kad vienas ar kitas jo poelgis yra kvailyste, bet nedraudziu ir toliau jam klysti. Kiekvienas zmogus savo laimes kalvis, ir kuo anksciau nusimus pirstus, tuo greiciau ismoks kalti metala...

42

Re: Tevai griauna santykius

Mano tevai patys issituoke,musdavosi,tai as ignoruoju juos ir tiek,duociau i galva,jei kystusi smile

43

Re: Tevai griauna santykius

Linute> kazin ar duotum...as tai tevus gerbiu isklausyciau ju nuomones bet tikrai daryciau taip kaip man geriausia ir viena zinau kad mano tevai niekada nesikiso i mano gyvenima ir nesikis labai..

44

Re: Tevai griauna santykius

Nespuratntu as jus,kas per tema?:)Cia gi juokas tik tai.Sakykit,jus visi galvojat kad dvi seseris nors ir dviniai vienodai galvuoja?:)Niekada to ne bus,nuomone gali buti skirtinga.Tevai jau senesni ir skaito kad jie yra prostingesni,o jus jaunesni ir.....Jums reikia pasirinkti ar tevai ar savo antraja puse.Zinot ka,jej tevai protingi ir nori kazkatai padet tegul padeda savo kitam sunui ar dukteriai tegul isaugo sau kita sunu ar dukteri.Cia labai daug reikia rasyti,neturiu tiek laiko ir noro jums isaiskinti to.Ne teisus te tevai kurie nori jej jus kartu jus issiskirti.