1

Tema: vyrai po vestuviu

sako vyrai po vestuviu nesikeicia,o as manau kad tai netiesa.daugelis istekejusiu draugiu vos vedusios pradeda skustis,kad vyras pasidare saltas,nedemesingas ir t.t

2

Re: vyrai po vestuviu

...vyrai?.... kodel vyrai.... o ne moterys?... amzino nieko neera.... 
... kiek duodi...tiek atgal ir gauni... pusiausvyra....

3

Re: vyrai po vestuviu

nesutinku...kalbant apie save,turbut as per daug to demesio suteikiu,arba per didelius reikalavimus jam keliu,kad man kazko vis truksta...

4

Re: vyrai po vestuviu

Araneda, 20 parašė:

nesutinku...kalbant apie save,turbut as per daug to demesio suteikiu,arba per didelius reikalavimus jam keliu,kad man kazko vis truksta...

...arba atvirksciai...kas per daug tas nesveika... pabandyk ijungti 180 laipsniu atvirkshtini elgesi....... garantuoju... savaites laike...bus pasikeitimai...

5

Re: vyrai po vestuviu

aciu uz patarima...

6

Re: vyrai po vestuviu

Jolanta, 34 parašė:
Araneda, 20 parašė:

nesutinku...kalbant apie save,turbut as per daug to demesio suteikiu,arba per didelius reikalavimus jam keliu,kad man kazko vis truksta...

...arba atvirksciai...kas per daug tas nesveika... pabandyk ijungti 180 laipsniu atvirkshtini elgesi....... garantuoju... savaites laike...bus pasikeitimai...

pasikeitimai i geraja ar blogaja puse ?

7

Re: vyrai po vestuviu

esu girdejusi tokiu istoriju kaip autore sako... sad ,liudna,bet tikiu kad taip yra..na,zinoma dar priklauso nuo pacio zmogaus..viena mamos paystama pasakojo ,kad su draugu pradraugavo 12 metu(gyveno ir t.t.),o kai apsizenijo ,tai po keliu menesiu issiskyre,tai iki isol  nesuprantu,kaip per tuos metus nepamate kas jis per zmogus ir ka pakeicia santuoka :::050

8

Re: vyrai po vestuviu

Gabija, 21 parašė:

esu girdejusi tokiu istoriju kaip autore sako... sad ,liudna,bet tikiu kad taip yra..na,zinoma dar priklauso nuo pacio zmogaus..viena mamos paystama pasakojo ,kad su draugu pradraugavo 12 metu(gyveno ir t.t.),o kai apsizenijo ,tai po keliu menesiu issiskyre,tai iki isol  nesuprantu,kaip per tuos metus nepamate kas jis per zmogus ir ka pakeicia santuoka :::050

kaskas netiketo suprasciau kad butu gyvenusi maziau bet 12metu tai ne 1m ar 2m. teko ir man girdeti kad zmones po vedybu pasikeicia nes zino kad jau va mano ir kad ji ar jis nepaspruks...juk "sujunge amziams"