1

Tema: Klasika Veza

viskas apie klasika

2

Re: Klasika Veza

apie kasikine:mada? stiliu?  gywenimo buda?  maista ?muzika?  filmus ?
rupus miltai  :::732 apie ka kalba eina big_smile /  mmm

3

Re: Klasika Veza

Natali .. manau, apie muzika :V juk tema muzikos skiltyje :-) tai kaip manai ??
>>> na as kiek pamenu, mokykloj kai pradejom mokytis muzika, mane ir vilko klasika, bet tik siaip paklausymui :V lb kaip ir daugeliui bethoveno - elizai :H nu nereali ji man :H va, dbr pasileisiu net pasiklausyt :::b08

4

Re: Klasika Veza

Kad klasika, tai nebutinai turi buti muzika:)

5

Re: Klasika Veza

hmmmz... pritarciau Nijolei, Laurynai... tarkim, ateini studijuoti muzika, tai ten niekas nedestys apie siuviniu dizaina ? hmm? sutinku, kad klasika, ne tik music, but...
man vivaldis tikras relaxas

6

Re: Klasika Veza

labai atpalaiduojanti muzika...

7

Re: Klasika Veza

Bachas , Vivaldis, Rachmaninovas - tikri meistrai .

8

Re: Klasika Veza

Buvo čia nuotykis ;D Buvom pube vienam, tuc tuc, gurkšt gurkšt, žodž viskas kaip turi būt :::d91 ir taip kokią 3-4h, kai jau šokančių beveik neliko, kai jau aprimo visi.. Pasigirsta Vivaldžio muzika ;D Pirma galvojam - bajeris gal big_smile Po to taip antras, trečias gabalas (o gal trečio ir nebuvo :? ) big_smile Ir didžėjaus žodžiai - Vivaldis skambėjo visiem išeinantiems ir tiems kurie dar nesiruošia eit, bet jau galėtų eit ;D Nu žodžiu keliaukit jūs greičiau iš čia, aš namučiu noriu ;D

9

Re: Klasika Veza

Vivaldis sure muzika , nuostabia muzika , o kad nevisi ja supranta - tai yra tiktai ju beda . Kiekvienam umziui savo muzika . Manau Vivaldi klube leisti yra nenormalu big_smile Kai lys lietus - uzsileisk jo ziema ar rudeni ir paklausyk . Jei pasakysi kad **** - tada jau nzn ...

10

Re: Klasika Veza

na pvz as moakusi muzika... ir ne tik vivaldzius,betkovenus,mocartus ir kitus romantikus ... smile bet yra ivairiu  klasikines muzikos kureju .. smile is ties ta muzika yra savotiska ir idomi ... smile o butent dar kai ja pradedi analizuoti tai is vis super wink

11

Re: Klasika Veza

Man patinka klasikine muzika ir ne tik, ji... ir nematau ka cia dar sakyti. Kai kam ji patinka o kaip kam ne ir viskas. tik va kai zmones nepaklause sako kad cia ****, tai net siutas ima, nes kai paklausi kodel nzn ka atsakyti, jei nori kritikuoti pirma reikia pasiklausyti, kad zinotum kodel ji ,,****" o man taip pat patinka bethoveno elizas ir  menesienos sonata kai buna liudna gera uzsidaryti ir jas is visos sirdies groti....

12

Re: Klasika Veza

na,sitos temos dar nemaciau,nezinau kodel..:::041 ,klasikine muzika yra mano gyvenimo dalis.. studijauvau ja 14 metu!!! na,siaip kai uzeina noras klasikines muzikos,tai klausau Pavarocio ariju :::807 ,is instrumentines tai zinoma Sopenas su Rachmaninovu,o simfonine - Bethovenas!!!
nu atrodo visk surasiau big_smile

13

Re: Klasika Veza

manau,kad klasikine muzika supranta tik menininkai...:)

14

Re: Klasika Veza

Egle, 18 parašė:

manau,kad klasikine muzika supranta tik menininkai...:)


na, drisciau priestarauti tau :::920
>>> pastaruoju metu labai jos daznai klausau :H ypac gerai, jei rasai koki nors rimta darba << klasika man padejo savo bakalaurini pasirasyt :::a38

15

Re: Klasika Veza

vadinasi kazkur turi menininkes gyslele,nes paprasti zmones sios muzikos nesupranta...:)

16

Re: Klasika Veza

man irgi klaiskine muzika patinka, taciau jokioje meno srityje nesireiskiu, na nebent breika galima vadint menu, bet pagal klasika dar nesokau:D

17

Re: Klasika Veza

Marina, 27 parašė:

Vivaldis sure muzika , nuostabia muzika , o kad nevisi ja supranta - tai yra tiktai ju beda . Kiekvienam umziui savo muzika . Manau Vivaldi klube leisti yra nenormalu big_smile Kai lys lietus - uzsileisk jo ziema ar rudeni ir paklausyk . Jei pasakysi kad **** - tada jau nzn ...

nu cia sita uz skoni tamstai +

18

Re: Klasika Veza

kad klasikine muzika patinka tai nieko pries, bet kai ja reikia mokytis kaip disciplina ir klausyti visko, ko reikia, bet ne to ko nori tai sitoj vietoj ir susikerta du skirtingi dalykai...Siaip tai tikrai yra geru "gabalu"

19

Re: Klasika Veza

Mouricio Ravel Bolero guitar  as jau nemaza gabala ismokau man tai orgazmas tiek klausyti tike paciam groti

20

Re: Klasika Veza

Jooo klasika yra jega smile ypac vakarais smile