1

Tema: Jumper

Na toks, tikejausi, kazhko daugiau, bet shiaip neblogas

2

Re: Jumper

net nezinojau apie toki filma big_smile reik paziuret, atsiliepimai vidutiniai, bet man patinka tokie lengvi fantastiniai filmai ;]

3

Re: Jumper

As irgi daugiau tikejaus... mintis gera tik neispletota.

4

Re: Jumper

Viktorija, 18 parašė:

As irgi daugiau tikejaus... mintis gera tik neispletota.

Tai as kai mazciau zmogu vora ir taip  pamaniau, mintis neispletota :? Ir sia tau! Paskui sulaukiau kitas dalis smile
Gal bus pratesimas ir sitam filme :?


5

Re: Jumper

neblogas man visai patiko,bet aisku galejo but ir geresnis;]

6

Re: Jumper

Puse velnio, bet trūksta galo big_smile

7

Re: Jumper

na pabaiga gi visad paliekama tokia, kad butu galima iskept pratesima smile o man visai patiko, toks lengvas filmukas

8

Re: Jumper

maciau smile ...ziurejau po ilgo laiko filma big_smile .....labai patiko, lengvas, fainas, judanti fantastika, gerai nuteikia....bet visalaika ziuredama buvo itampa, niu atrode, kad pati esu tenai, turbut buvau pakankamai gerai isijautus big_smile smile)) ...patiko smile

9

Re: Jumper

Austeja, 22 parašė:

maciau smile ...ziurejau po ilgo laiko filma big_smile .....labai patiko, lengvas, fainas, judanti fantastika, gerai nuteikia....bet visalaika ziuredama buvo itampa, niu atrode, kad pati esu tenai, turbut buvau pakankamai gerai isijautus big_smile smile)) ...patiko smile

Hmm nežinau bet man jau nebetas jausmas prie ekrano :::a55 turbut persižiūrėjau tu filmu :V tai...ne žiūrėkit  daug filmu kitaip praeis noras juos "žet"

10

Re: Jumper

Tomas, 26 parašė:
Austeja, 22 parašė:

maciau smile ...ziurejau po ilgo laiko filma big_smile .....labai patiko, lengvas, fainas, judanti fantastika, gerai nuteikia....bet visalaika ziuredama buvo itampa, niu atrode, kad pati esu tenai, turbut buvau pakankamai gerai isijautus big_smile smile)) ...patiko smile

Hmm nežinau bet man jau nebetas jausmas prie ekrano :::a55 turbut persižiūrėjau tu filmu :V tai...ne žiūrėkit  daug filmu kitaip praeis noras juos "žet"

turbut kartais ateiname prie ekrano kritiskai vertinti ir ieskoti kas ne taip big_smile smile ...o man nebuvo laiko, tiesiog norejau pasimegauti tuo, ka matu ir tiek smile