1

Тема: Hip-hop, rap, r&b muzika

Ar klausot tokios muzikos? megstamiausias atlikejas, grupe, daina....

2

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Is reperiu speju kad kietisniu visalaik liks eminemas nu ir jo hip hopo gabalai visai nieko smile ,
pats tai rooka labiau megstu :::d04

3

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

neklausau... patinka tik kelios Aaliyah dainos.

4

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Nu kazinau kaip Hip-Hopa galima klausyti? big_smile ir Kuom skiresi Hip-Hop muzika nuo rap muzikos? big_smile:D:D idomiai idomiai tu cia uzveliai big_smile:D:D

5

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

nagi skiriasi... smile pasiskaityk internete smile

6

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

nesiklausau hip hop, bet vistiek yra pora dainu, kurios yra prie sirdies...
man tai gadina repo muzika, tai juodaodziai su kvailais klipais: tai garaze, tai sode, bet svarbiausia, kad butu bobu

7

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Neringa, 22 пишет:

Ar klausot tokios muzikos? megstamiausias atlikejas, grupe, daina....

Tu pries galvodama tema pagalvok ir pasidomek..kas yra tas Hip Hop ir rap..bo cia tokia pieva uzlanxtei kad ojojoi..

8

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Eik tu su sawo Eminnemu.... tik perskaicius kelis postus ishkarto, matosi, akad zhmones parashe, kurie tuo wisishkai nesidomi ir ne nesupranta, kas tai yra;) Neringa, jei tjp duomiesi wisa shita kultura geriaw susirask PMP- ROCKERS puslapi uzhsiregink ten ir rasi wiska ko tau reikia... nes wien jau tawo klausymas, toks cia wisishkai nedominuojantis;)

9

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Neringa, 22 пишет:

nagi skiriasi... smile pasiskaityk internete smile


Panele Hip-Hop yra kultura! Repas yra hip-hop kulturos dalis, kaip ir graffiti, breikas, dj(Beatmakeriai, beatbox smile Dabar jauti skirtuma?

10

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

kartais paklausau..

11

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

pmp rockers gerai tik pirmus du metus ziuri ka visi raso 3 gali pradet pats rasyt nes ten biski kaikurie zmones pikti.vienas ne toks zodis ir pakas smile daug ko klausau neisvardinsiu,siaip pagrinde gold age rap.

12

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Nu joo pmp renkas pikti repai big_smile:D bet reik nekreipt demesio i juos, yra normaliu ten zmoniu su kuriais ir bendrauji smile

13

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Manes ten niekas pirmais metais, uzh pirmus postus neskriaude:) shiaip jei **** shneki, tj tawe bet kur ir bet kas skriaus;)

14

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Kazkaip paskutiniu metu labai daznai randu neveikianti si tinklapi..pvz ir ryte taspats ryte buvo..dabar lyg vel dyrba..:D

15

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

kokie ten jusu nickai pmp yra?

16

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

jao sutinku su pmp buna buna tokiu problemsu:) Ovydai kieno klausi??

17

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Nu jusu visu kurie lankosi pmp smile nes as pats ten lankausi o nickas: Cyberis

18

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

zhinau tawe;) as Stichas:) malonu:)

19

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

man ir malonu wink

20

Re: Hip-hop, rap, r&b muzika

Mano toxpats kaip ir cia, bet ten as nebendrauju labai..pgrindinis tixlas mano ten muzikos siuntimas, ar siaip info kokios paieskos..:D