1

Tema: Moterys meluoja geriau

Kaip vertinat si lietuviska seriala?

2

Re: Moterys meluoja geriau

na kas patinka, kas nepatinka? megstamiausi personazai ir t.t.

3

Re: Moterys meluoja geriau

na siaiaip tai tas nekviesta meile daug profesanaliau padarytas ir aktoriai ten geresni ir siuzetas....na tik sitam tai jau vat ka galiu pasakyt.....tokios tupos bobos kaip ta Meda tai dar nemaciau.

4

Re: Moterys meluoja geriau

bet juk yra tokiu gyvenime.

5

Re: Moterys meluoja geriau

man tai patinka sitas filmas, pasijuokt skaniai galima smile tik gaila, kad labai trumpai rodo (atmetus reklama):::a58:::010

6

Re: Moterys meluoja geriau

vav va. galetu ilgiau.

7

Re: Moterys meluoja geriau

aktoriai labai netikroviskai vaidina ...

8

Re: Moterys meluoja geriau

Vaiva, 33 parašė:

na siaiaip tai tas nekviesta meile daug profesanaliau padarytas ir aktoriai ten geresni ir siuzetas....na tik sitam tai jau vat ka galiu pasakyt.....tokios tupos bobos kaip ta Meda tai dar nemaciau.

Beja, tu abieju filmu/serialu, rezisierius tas pats... big_smile
O kas liecia filmo ilguma, bei tas erzinancias reklamas, tai zodziu truksta, taciau kitaip nebus ir tenka taikytis prie to... big_smile

9

Re: Moterys meluoja geriau

Manes sis serialas kazkaip neuzkabina, priesingai negu nekviesta meile...

10

Re: Moterys meluoja geriau

ar verta is vis ziureti tokius serialus, geriau kur i miesta iseiti. Dabar oras puikus, pavasaris juk atejo tongue

11

Re: Moterys meluoja geriau

na saunu kad lietuviai sugebejo sukurti serialiu,bet tokiems niekams nera laiko tongue

12

Re: Moterys meluoja geriau

jei norit pamatyti normalu seriala tai paziurekit Greys anatomy va ten tai uzkabina serialas o siti Lt banalios melodrameles tai ane juokina, abiejuose situose serialuose zmones vaidina lb lb nenaturaliai. ziuri seriala ir matai kaip zmones veliasi ;D man tai nepatinka tokia Lt kino kokybe big_smile big_smile

13

Re: Moterys meluoja geriau

Jolanta, 19 parašė:

ar verta is vis ziureti tokius serialus, geriau kur i miesta iseiti. Dabar oras puikus, pavasaris juk atejo tongue


man tai vakare po mokyklos ir t.t. 20 valanda tikrai nesinori niekur eiti...:)

14

Re: Moterys meluoja geriau

sio serialo negaliu ziuret tiesiog nervai neislaiko man ji ziurint...

15

Re: Moterys meluoja geriau


nespeji isijaust o jau baigiasi tik vat vyru gaziu nerodo smile

16

Re: Moterys meluoja geriau

Man patinka moterys meluoja geriau, nes ten toks jaunatvishkas, ir kai zhiuri nebuna nuobodu tongue Del aktoriu tai tikrai netikrovishkai vaidina, bet ir surinka kokius pazhiurekit. Man tik va patinka kaip ta kur su donatu lipo, nezhinau jos vardo, tokia shaunuole :::858

17

Re: Moterys meluoja geriau

vaidina aktoriai tai nelabai tikroviškai, bet tie juokeliai tarp 3 paneliu darbe tai super smile pralinksmina smile Ypač Kristinos personazas patinka, idomus toks, ir vaidina ji palyginus gerai...

18

Re: Moterys meluoja geriau

Linas, 20 parašė:

jei norit pamatyti normalu seriala tai paziurekit Greys anatomy va ten tai uzkabina serialas

jau idomu pasidare kiek kartu skaiciau si sakini :V prasideda atmetimo reakcija big_smile

o del serialo, toks lengvas, paziurejai, pasijuokei, pamirsai

19

Re: Moterys meluoja geriau

Atrodo vaikiškai... kodel nekuria filmus apie Vytauta Didiji ? Manau jei lietuviu istorikai bendradarbiautu su Holivudo režisieriais butu ką žiūrėti TOTALIAI VISIEMS .PRISIMINTUME KAIP EUROPA FORMAVOSI BUTU DAUG KRAUJO IR INTRIGOS.Butu kaip Tojaus filme tik ne mitas ,o pagal faktus ...vis ne bobiškas melas :=D....pala :::b56 gal ir to melo ten įpilkim , kad ir boboms butu įdomiau :=D

20

Re: Moterys meluoja geriau

visai nieko serialas, is kvailu vyru galima pasijuokti:::757