21

Re: Moterys meluoja geriau

Linas, 20 parašė:

<...> siti Lt banalios melodrameles tai ane juokina, abiejuose situose serialuose zmones vaidina lb lb nenaturaliai. ziuri seriala ir matai kaip zmones veliasi ;D man tai nepatinka tokia Lt kino kokybe big_smile big_smile


esi kada vaidines scenoj?

22

Re: Moterys meluoja geriau

patinka smile

23

Re: Moterys meluoja geriau

Visai nieko tiek vienas,tiek kitas filmas smile Ish "moterys meluoja geriaui galima daugiau pasijuokti smile aishku pritariu visoms del reklamu.reklamos ilgiau tesiasi nei pats serialas big_smile

24

Re: Moterys meluoja geriau

sis gal ir tinka,kai smegnėles pavargusios po dienos darbu,bet tiesa pasakius diena jo tikrai neziureciau,nerasta nei scenarijaus,nei aktoriu profesionalumo,o ypac jurkute tai lb lekstai vaidina.bet cia mano asmenine nuomone

25

Re: Moterys meluoja geriau

Nijolė, 21 parašė:
Linas, 20 parašė:

<...> siti Lt banalios melodrameles tai ane juokina, abiejuose situose serialuose zmones vaidina lb lb nenaturaliai. ziuri seriala ir matai kaip zmones veliasi ;D man tai nepatinka tokia Lt kino kokybe big_smile big_smile


esi kada vaidines scenoj?

>>>
as  ne aktorius, man gana ir mano gyvenime pilna socialiniu vaidmenu.. o va tu manau galetum wink

26

Re: Moterys meluoja geriau

Linas, 21 parašė:
Nijolė, 21 parašė:
Linas, 20 parašė:

<...> siti Lt banalios melodrameles tai ane juokina, abiejuose situose serialuose zmones vaidina lb lb nenaturaliai. ziuri seriala ir matai kaip zmones veliasi ;D man tai nepatinka tokia Lt kino kokybe big_smile big_smile


esi kada vaidines scenoj?


>>>
as  ne aktorius, man gana ir mano gyvenime pilna socialiniu vaidmenu.. o va tu manau galetum wink


tai va, mielasis mano, tai ir nesmerk zmoniu, kurie ten vaidina.. as pati mokykloj siek tiek esu vaidinus, patikek, ne taip jau paprasta is saves isstumti scenos baime ir elgtis kaip tu sakai naturaliai :? yra ir ziauriai geru LT aktoriu

27

Re: Moterys meluoja geriau

Nijolė, 22 parašė:
Linas, 21 parašė:
Nijolė, 21 parašė:
Linas, 20 parašė:

<...> siti Lt banalios melodrameles tai ane juokina, abiejuose situose serialuose zmones vaidina lb lb nenaturaliai. ziuri seriala ir matai kaip zmones veliasi ;D man tai nepatinka tokia Lt kino kokybe big_smile big_smile


esi kada vaidines scenoj?


>>>
as  ne aktorius, man gana ir mano gyvenime pilna socialiniu vaidmenu.. o va tu manau galetum wink


tai va, mielasis mano, tai ir nesmerk zmoniu, kurie ten vaidina.. as pati mokykloj siek tiek esu vaidinus, patikek, ne taip jau paprasta is saves isstumti scenos baime ir elgtis kaip tu sakai naturaliai :? yra ir ziauriai geru LT aktoriu

va cia tai geras:)))) jei ir esi vaidinus kokioj kaimo mokykloj tai tikrai toli iki profesionalaus vaidinimo, o kas nemoka vaidint ar jaučia viešumos baime,tai nereikia lyst i tokius serijalus,nes man pvz butu geda vaidint tokius lekstus personažus kaip meda.zmogau, nueik i koki rimta spektakli ar operete ,nepagaiėk 50lt,bet tada gal suprasi jog smegeneles praturtina tikrai ne serijalai

28

Re: Moterys meluoja geriau

Rimutė, 19 parašė:
Nijolė, 22 parašė:
Linas, 21 parašė:
Nijolė, 21 parašė:
Linas, 20 parašė:

<...> siti Lt banalios melodrameles tai ane juokina, abiejuose situose serialuose zmones vaidina lb lb nenaturaliai. ziuri seriala ir matai kaip zmones veliasi ;D man tai nepatinka tokia Lt kino kokybe big_smile big_smile


esi kada vaidines scenoj?


>>>
as  ne aktorius, man gana ir mano gyvenime pilna socialiniu vaidmenu.. o va tu manau galetum wink


tai va, mielasis mano, tai ir nesmerk zmoniu, kurie ten vaidina.. as pati mokykloj siek tiek esu vaidinus, patikek, ne taip jau paprasta is saves isstumti scenos baime ir elgtis kaip tu sakai naturaliai :? yra ir ziauriai geru LT aktoriu


va cia tai geras:)))) jei ir esi vaidinus kokioj kaimo mokykloj tai tikrai toli iki profesionalaus vaidinimo, o kas nemoka vaidint ar jaučia viešumos baime,tai nereikia lyst i tokius serijalus,nes man pvz butu geda vaidint tokius lekstus personažus kaip meda.zmogau, nueik i koki rimta spektakli ar operete ,nepagaiėk 50lt,bet tada gal suprasi jog smegeneles praturtina tikrai ne serijalai


visu pirma vaidinimai mokykloj niekada neprilygs profesionaliam vaidinimui ( as pateikiau pavyzdi, is savo kad ir menkos patirties) kita vertus, visi aktoriai sako, kad pries iseidami i scena siek tiek jaucia jaudulio, tai padeda geriau vaidinti. teatre esu buvus ir ne karta ir zinau, kas yra teatras ir su kuo jis valgomas.
o kas tu tokia, Rimute, kad smerktum tuos zmones, kurie ten vaidina? mm? kai pati pasieksi tiek ir daugiau, kaip jie, tuomet gal ir turesi kazkokia teise smerkti. neskalbk svetimu kojiniu

29

Re: Moterys meluoja geriau

zinot sitas forumas tikras s... , net kai kurias zinutes ištrina.klausimas moderatoriams- apie ka diskutuot ,kad nedingtu zinutes?  apgailetina

30

Re: Moterys meluoja geriau

man tai ziurei geras,ir dauk geresnis uz nekwiesta meile,bet aisq kaip kam:)

31

Re: Moterys meluoja geriau

O man patinka tas serialas.. Ir aktoriai visai nera - tupi. laukiu antrojo sezono tongue !!!