1

Tema: Merginos be krūtinės

Vaikinai.. Na cia toks keistas klausimas, ar jums daug ka reiskia merginos krutine, ugis, svoris ir t.t?

2

Re: Merginos be krūtinės

taip. tai ir arkliui aisku. temu tokiu n buvo.

3

Re: Merginos be krūtinės

Aisku reiskia, kaip nereiks kai nori pagraibyt o ner ka...... ;D

4

Re: Merginos be krūtinės

Tomas, 21 parašė:

Aisku reiskia, kaip nereiks kai nori pagraibyt o ner ka...... ;D

:::740
oi tie vyrai... :::914

5

Re: Merginos be krūtinės

Roma, 23 parašė:
Tomas, 21 parašė:

Aisku reiskia, kaip nereiks kai nori pagraibyt o ner ka...... ;D

:::740
oi tie vyrai... :::914

Ech... tos moterys. sad ;D

6

Re: Merginos be krūtinės

vel amzini karai prasideda ;D

7

Re: Merginos be krūtinės

Gabija, 21 parašė:

vel amzini karai prasideda ;D

O ka daryt, jei nori kariaut, tai reikia kariaut... Kitos iseities nematau. big_smile

8

Re: Merginos be krūtinės

Temos autorei patarciau nurimti... Bus su metais ir krutine, ir uzpakaliukas.. wink O tam, kuris ne uz kilogramus myles, uzteks tiek, kiek bus.. Tik savimi pasitikek.. wink

9

Re: Merginos be krūtinės

Ce ne as pergivenu o sese big_smile

10

Re: Merginos be krūtinės

Siaip tai man zymiai graziau kad ir maza krutine nei pripusta arba didele tikra bet nugriuvus..Aisku nekalbu apie tokias kai jau visai nieko nera..Tu parodyk seses krutine be veido kad neatpazintu, tada bus matyt..:D

11

Re: Merginos be krūtinės

Tai ir sese nuramink... wink

12

Re: Merginos be krūtinės

Tomas>>> imsiu as tau dabar ir rodysiu big_smile

13

Re: Merginos be krūtinės

Imsiu dabar ir rodysiu big_smile hmh man jos gaila.. visalaika parejus namo zliumbia, kad is jios saiposi.. gaila man jos hmm

14

Re: Merginos be krūtinės

em, o kiek tawo sesei metu? shiaip jei papukas telpa i delna:) wadinasi wiskas ok:) cia bent jau mano tokia nuostata.... kas ish to kad papai su lyg galwa? ir sutezhe... jokio grozhio, kjp prisimenu wienus tokius, tj net purtyti pradeda...

15

Re: Merginos be krūtinės

Geras klausimas : kiek sesei metu? Reiktu gailet tu, kurie saiposi, akivaizdu, kad intelektas su paklaida vystosi.. O sesei liepk auksciau nosi kelt.Ir negailek jos! O protingo ka nors pasakyk! Matai, Laurynas Tau akivaizdziai pasake, kad ne krutines dydije esme.. Toli grazu.. Rimtai.. As pati nesu katalogines krutines savininke.. Isties, buvo laikas,kai emiau labai i galva. O dabar, einu iskelus galva.. Turiu, ka Dievas, ar kas ten kitas, kaip sakant, dave. Ir tuom didziuojuosi.. Juk moteris tiek savy daug visko turi, kas ja ir daro moteriska, grazia, zavia, paslaptinga ir visokia kitokia..  Ir jei vyrukas smegenu tures, matys daug daugiau, nei  vien krutine...

16

Re: Merginos be krūtinės

Laurynas, 22 parašė:

em, o kiek tawo sesei metu? shiaip jei papukas telpa i delna:) wadinasi wiskas ok:) cia bent jau mano tokia nuostata.... kas ish to kad papai su lyg galwa? ir sutezhe... jokio grozhio, kjp prisimenu wienus tokius, tj net purtyti pradeda...

bet kiekvieno vaikino delnas skiriasi?ir nepalygint moters delna su vyro..juk musu mazesne:)

17

Re: Merginos be krūtinės

Kiekwienas pagal sawo delna ir ishsirinks;)))) shiaip cia skonio reikalas ta Krutine:P kiekwienam skirtingai... ir ash pats juk neinu ir nematuoju, kiekwienai:D bus truputuka daugiaw nieko baisaw, bus mazhiaw, tjp pat nieko baisaus:) nemanaw, kad reikia parintis ir dar kitus parinti:DDD;)

18

Re: Merginos be krūtinės

Jeigu su zmogumi yra malonu buti, bendrauti, leisti laika, tai krutines dydis praranda reiksme. :::818

19

Re: Merginos be krūtinės

jai bx myli uz tai kad svoris jiems rupi ir krutine tai ce ne bx o gaidziai atsiprasant jie turi mylet mergina tokia kokia ji yra bx turi ziuret i charakteri o ne i isore:)bajurus tie bx kuriems rupi svoris ir krutine mergnu

20

Re: Merginos be krūtinės

Kristina, 13 parašė:

Vaikinai.. Na cia toks keistas klausimas, ar jums daug ka reiskia merginos krutine, ugis, svoris ir t.t?

man gaila tokiu paneliu sad nos is kitos puses joms gerai...