21

Re: Merginos be krūtinės

Luka, 15 parašė:

jai bx myli uz tai kad svoris jiems rupi ir krutine tai ce ne bx o gaidziai atsiprasant jie turi mylet mergina tokia kokia ji yra bx turi ziuret i charakteri o ne i isore:)bajurus tie bx kuriems rupi svoris ir krutine mergnu

gal truputuka uzhaug, o poto izheidinek zhmones:::a16

22

Re: Merginos be krūtinės

Manau visiem tai rupi, is dalies kazkiek, kas per vyras, jeigu jam nerupetu moters isvaizda?

23

Re: Merginos be krūtinės

Kristina pasakyk savo sesei, kad nesinervuotu del savo krutines. Geriau maza krutine nei didziule, maziau problemu tada buna. Va as noriu mazesnes krutines nei turiu :::734

24

Re: Merginos be krūtinės

Rasa, 26 parašė:

Kristina pasakyk savo sesei, kad nesinervuotu del savo krutines. Geriau maza krutine nei didziule, maziau problemu tada buna. Va as noriu mazesnes krutines nei turiu :::734

o kokios problemos del jos kyla ?

25

Re: Merginos be krūtinės

Gerai cia pasake, mazesnes nori nei turi wink) Neteko girdet..

26

Re: Merginos be krūtinės

Saulius, 17 parašė:

Gerai cia pasake, mazesnes nori nei turi wink) Neteko girdet..

matyt dar per trumpai gyveni ir apskritai ne taip labai daug girdėjai.... smile Aš taip pat mielai susimažinčiau krūtinę pora dydžių, jei būtų paprastesnė operacija... smile

27

Re: Merginos be krūtinės

Saulius, 17 parašė:

Gerai cia pasake, mazesnes nori nei turi wink) Neteko girdet..

Nemazai moteru darosi krutines mazinimo operacijas, kadangi didele krutine nera gerai sveikatai. Zaloja nugara, trikdo kvepavima miegant ant nugaros, sunku sportuoti, ir t.t.

28

Re: Merginos be krūtinės

Dora, 19 parašė:
Saulius, 17 parašė:

Gerai cia pasake, mazesnes nori nei turi wink) Neteko girdet..

Nemazai moteru darosi krutines mazinimo operacijas, kadangi didele krutine nera gerai sveikatai. Zaloja nugara, trikdo kvepavima miegant ant nugaros, sunku sportuoti, ir t.t.

Kad nezinau, gal tavo ir tiesa, kad negerai labai ten sveikatai, bet zinai kai man 17, tai neteko mazdaug is bendraamziu ar siektiek vyresniu merginu girdet kad mazesnios nori, nebent tik didesnes wink

29

Re: Merginos be krūtinės

Na problema pvz. liemenele. mazoms krutinems yra daug graziu liemeneliu, o didelems - ne :::734 juk mes, kurios turim dideles krutines irgi norim graziai atrodyt su apatiniais....negi to nenusipelnem??? na sportui tai irgi trugdo (turiu omeny begiojima) jei kitas sportas, pvz. jei lankai sporto kluba tai nemaiso. be to nejaukiai jauciuos kai vyrai spokso i krutine...

30

Re: Merginos be krūtinės

Rasa, 26 parašė:

Kristina pasakyk savo sesei, kad nesinervuotu del savo krutines. Geriau maza krutine nei didziule, maziau problemu tada buna. Va as noriu mazesnes krutines nei turiu :::734

visiškai pritariu..ir dėl gražių liemenėlių, ir pridursiu, kad marškinėlius, suknutes tinkamo dydžio sunku rast, tai viršuje veržia o apačioj per daug laisva, arba sunku rast net maudimosi kostiumėlių (nekalbu apie "bobiškus", čia taip negražiai sakant)... na žodžiu mažesnė geriau..

31

Re: Merginos be krūtinės

Merginos ar jos būtų su krūtine, ar be jos vis tiek jos yra dailiosios lyties atstovės. Sunku sutikti vyrą, kuriam visiškai nerūpėtų krūtinė. Tačiau susitikinėti vien dėl to, tai išvis nesąmonė. Turiu omeny dėl krūtinės. Manau ne krūtinėje tikrai žmogus slypi, jei žiūrint į merginos išvaizda žiūrėčiau labiau į veidą. Aišku, man asmeniškai yra gražu didelė krūtinė. Tačiau, kai šiek tiek keistoka, kai moterys ir merginos daro erotiškas nuotraukas su savo krūtine. Nu mes ne Smetonos laikais gyvenam ir man gražu, tačiau tai vistiek, rodo, jog mergina neturinti ką parodyti vidumi, išmone, rodo ką sukūrė Dievas.

32

Re: Merginos be krūtinės

Paulius, 16 parašė:

Merginos ar jos būtų su krūtine, ar be jos vis tiek jos yra dailiosios lyties atstovės. Sunku sutikti vyrą, kuriam visiškai nerūpėtų krūtinė. Tačiau susitikinėti vien dėl to, tai išvis nesąmonė. Turiu omeny dėl krūtinės. Manau ne krūtinėje tikrai žmogus slypi, jei žiūrint į merginos išvaizda žiūrėčiau labiau į veidą. Aišku, man asmeniškai yra gražu didelė krūtinė. Tačiau, kai šiek tiek keistoka, kai moterys ir merginos daro erotiškas nuotraukas su savo krūtine. Nu mes ne Smetonos laikais gyvenam ir man gražu, tačiau tai vistiek, rodo, jog mergina neturinti ką parodyti vidumi, išmone, rodo ką sukūrė Dievas.

na super, skaitau ir negaliu patikėt, kad dar yra paauglių, kad taip protingai šnekėtų wink respect  smile

33

Re: Merginos be krūtinės

Ir as ta pati pagalvojau. Pauliau, zaviuosi, kad yra taip mastanciu kaip tu ir tokiam amziuj.

34

Re: Merginos be krūtinės

Man visai grazu maziukai papukai, svarbiau gal speneliu ir papuku forma

35

Re: Merginos be krūtinės

jau geriau paneles be krutines...nei berniuks be pimpaliuko ;D

36

Re: Merginos be krūtinės

Agne, 20 parašė:

jau geriau paneles be krutines...nei berniuks be pimpaliuko ;D


Tai koks tada berniukas ir be pimpaliuko?Tai gal norejai pasakyti berniukas su mazu?
Tai ziurint kam ir is kokios puses, berniukams  su didesniu pimpaliuku gal tik  patogiau nusimyzti, o malonumo turbut gali patirti tiek pat.O papai mazi dar geriau, lengviau nesioti, nebuna issutimu, ar striju.

37

Re: Merginos be krūtinės

pasakiau butent taip kaip ir pasakiau, o ne kad su mazu tongue smile

38

Re: Merginos be krūtinės

kad tu kur prasmegtumei

39

Re: Merginos be krūtinės

o velnias big_smile big_smile big_smile

40

Re: Merginos be krūtinės

:::607:::639