61

Re: Merginos be krūtinės

butina didele:)

62

Re: Merginos be krūtinės

svarbu bent keik yra ir nedidesnes uz delna ir viskas lb saunu aisku tai skonio reikalas nors nzn ne vienos mergnos kuri nekompleksuotu del savo uzpakaliuko krutines  pilvuko ar dar ko nors tokios jau tos paneles merginos moterys  wink

63

Re: Merginos be krūtinės

Na, jei nusiteiki gyventi su "krutine", tada jau galiu pamineti, jog zmogus turi beda..... Man, asmeniskai, aktualiau yra pati mergina, jos "vidus", bet ne krutines dydis..... ;D

64

Re: Merginos be krūtinės

Sigitas, 25 parašė:

Na, jei nusiteiki gyventi su "krutine", tada jau galiu pamineti, jog zmogus turi beda..... Man, asmeniskai, aktualiau yra pati mergina, jos "vidus", bet ne krutines dydis..... ;D


cia pritariu na bet kiek matau daugelis sios temos lankytoju atsake dideli nesuprantu kox malonumas kai pilna lova krutines big_smile

65

Re: Merginos be krūtinės

as tai megstu masinas gerai sukompektuotas, ir is isores grazu paziureti, ir viduje sedeti patogu smile

66

Re: Merginos be krūtinės

Giedrius, 27 parašė:

as tai megstu masinas gerai sukompektuotas, ir is isores grazu paziureti, ir viduje sedeti patogu smile


ir suo metu sukomplektuota pilnai turi ?

67

Re: Merginos be krūtinės

pilnai sukomplektuotu nebuna, vienos audringam pasivazinejimui, kitos maloniam ramiam vaziavimui smile

68

Re: Merginos be krūtinės

Giedrius, 27 parašė:

pilnai sukomplektuotu nebuna, vienos audringam pasivazinejimui, kitos maloniam ramiam vaziavimui smile

na bet koke turi ar ne ar tik vienadienei dziauksmai ?

69

Re: Merginos be krūtinės

na i gera masina reikia investuoti ir priziureti smile nes jei keisi kaip koines, tai malonumo nebus smile

beje, dievinu merginas mazomis krutinemis smile

70

Re: Merginos be krūtinės

Giedrius, 27 parašė:

na i gera masina reikia investuoti ir priziureti smile nes jei keisi kaip koines, tai malonumo nebus smile

beje, dievinu merginas mazomis krutinemis smile


o tau rimtai yra skirtumas koke ten krutine stovi pass ja ? tau sudaro skirtuma  ?

71

Re: Merginos be krūtinės

pirmam etape taip smile na pastebejimo etape smile , vienos patraukia savo figura, kitos graziu veidu, kitos krutine.

72

Re: Merginos be krūtinės

Giedrius, 27 parašė:

pirmam etape taip smile na pastebejimo etape smile , vienos patraukia savo figura, kitos graziu veidu, kitos krutine.


na cia tau negaliu nepritart visteik pradzio ziuri y figura bet kai kurie cia kai isireiske didele krutine na man ne vazdas kai mergina vos velka savo krutine

73

Re: Merginos be krūtinės

Eikit kakot...... vistik nesuprantu, prie ko cia ta krutine?????? Paaiskinkit man jaunam ir nesuprantanciam... ;D

74

Re: Merginos be krūtinės

Irmantas, 22 parašė:
Giedrius, 27 parašė:

pirmam etape taip smile na pastebejimo etape smile , vienos patraukia savo figura, kitos graziu veidu, kitos krutine.


na cia tau negaliu nepritart visteik pradzio ziuri y figura bet kai kurie cia kai isireiske didele krutine na man ne vazdas kai mergina vos velka savo krutine

tokiu nesu mates big_smile

75

Re: Merginos be krūtinės

buna buna

76

Re: Merginos be krūtinės

tai parodykit smile

77

Re: Merginos be krūtinės

Be abejo didele krutine turi trukumu,kad ir kaip ji trauktu aki,paciai merginai tokia turint yra kur kas daugiau vargo negu maza,tos kurios tokia turi puikiai zino kame bedos,tai apsvieskim tuos vaikinus ir vyrus,kad nera taip paprasta ja tiesiog turet:::807

78

Re: Merginos be krūtinės

man geriausia kai į delnuką telpa smile))

79

Re: Merginos be krūtinės

krutines dydziu negaliu pasigirti man ir nereikia gerai ir tokia...koks skirtumas kokia ji dydzio, juk niekas neziuri i batu dydi(bent jau nieko apie tai nesu girdejusi) tai kas is to jei krutine kaip Lolos Ferari kuri parkrisdavo jei stipresnis vejas budavo ;D (geras vaizdelis turejo but)
o kam patinku patiksiu tokia kokia dabar esu smile

80

Re: Merginos be krūtinės

kiekvienam pagal skonį. kiekvienai merginai yra idealiai tinkantis vaikinas ir atvirksciai.