101

Re: Merginos be krūtinės

mes parasysim programa kuri krutines vertins objektyviai ;D

102

Re: Merginos be krūtinės

Va mano busvusi bendradarbe su 0 papu ir isvis kudute, kad oj oj, bet.. ir istekejo ir va vaikucio laukiasi.. ir ka? papai svarbiausi buvo, kuriu net nera? nemanau.. buna isimciu manau :::028

103

Re: Merginos be krūtinės

matai, kai vaikinus uzspaudzia, ima viska kas juda, o kas nejuda, tai pajudina, kad judetu smile

104

Re: Merginos be krūtinės

Vyrams patinka "jamy mamy" du apvalus iskilimai, bet tai nereiskia kad panele su 0 neturi sancu.

Gal sunkiau pasigauti ir prisijaukinti, bet veliau tai jokio skirtumo. Issiskyrus, tokio vaikino zvilgsnis visada kryps i paneles su 0 didziu.

Reikalas tikrai nera beviltishkas taip pat kaip ir XXXXL dydzio panom.  Tas reikalas yra ismokstamas.

Patraukliausia yra vidutinybe ir bruazai pabrezentys priesingos lyties priklausomybe.

pvz. vidutinis amerikietis renkasi apkunes moteris su visais apvalumais ir privalumais nes ten vidutine moteris toli grazu nua lieknos smile

Prancuzui tos pacios panos gal jau ir storbambes.

Vienintele priezastis kodel as neziuriu i paneles 0 yra kad as nei karta tokios neturejau ir nepatyriau su ja stipresniu jausmu. Jei buciau patyres tai paneles lenteles manyje zadintu geisma taip kaip debar panos su vidutiniu dydzio pieno palaimom. smile

105

Re: Merginos be krūtinės

normalioai reaguoju seksuali gali buti ir maza.paziurekit japoniu:::d20

106

Re: Merginos be krūtinės

Nuo koncervantu didėja merginų kūtys, todėl nuo šiol gali drąsiai valgyti ir pailgus daiktus, ne vien turinčius apvalias formas wink

107

Re: Merginos be krūtinės

http://www.bballzone.net/lt/Klubas-aprasymas-1445_BMWteem.htm

108

Re: Merginos be krūtinės

o man dideles net nepatinka...

109

Re: Merginos be krūtinės

Buna trys moteru tipai : 1 protingos 2 grazios 3 su krutine ... bet realiam gyvenima kiekvienai moteriai galima pritaikyti tik 2 is 3 smile

110

Re: Merginos be krūtinės

man patinka tik su 0 ir nieko padaryti negaliu

111

Re: Merginos be krūtinės

Na man mazos krutines daug seksualesnes negu dideles, o apie silikonus net nekalbu, baisu..

112

Re: Merginos be krūtinės

man nesvarbu ar maza ar didele krutine, tam dideles reiksmes neteikiu, svarbu kad pati pana butu grazi smile

113

Re: Merginos be krūtinės

wat buwo toks pasakymas,jeigu wyras turetu papus,uzsigraibytu negywai,taip kad neuzdawinek klausimu,as pwz sunkiaswores nedulkinciau,kas dulkintu kamaza man idomu,pakelkit rankas big_smile ir bepapes net i namus newesciau,jeigu merga be papu,tj werciau pasedet be mergos ir sawe pagrabaliot,butu lygiai tas pats :DDDD

114

Re: Merginos be krūtinės

seip atwirai pasakius,moterk krutis,turi tirpti wyro delne,tada yra ideali krutine,o jei ten papas kad abiem rankom neapimi nu tj ka zn tada....net ten grozio jauciu tokioj krutinej,nei malonumo tokia liesti,ciuju butu kaip zele big_smile

115

Re: Merginos be krūtinės

Pana turi svert ne daugiau,nei 60 kg.Na,dar kokie 62,63 dar nieko,nebent,jei ugis 180.Bet graziausios,kiek turejau,buvo apie 170-175,svoris 55-58.Turi buti sportiskas kunas,man minkstos nepatinka.Visalaik turejau panas su krutinem.Papuole be jos viena tokia.Idomi savijauta.Kazko truksta.Siaip,geriau,kai su krutine.Ir ugis,kad butu 180.Atai,mazges daugumoj,po pazastim pasikisi...:)

116

Re: Merginos be krūtinės

Viskas grazu yra tai kas naturalu, o zmogu myli ne uz papus ir ne uz pimpalo dydi smile

117

Re: Merginos be krūtinės

Ne su krutine bendrauji, tai per daug reiksmes neturi

118

Re: Merginos be krūtinės

vien zo jeigu merginos krutine apimi savo plastaka, tada Realus papukas, o jeigu netelpa tada tesmuo :DDDD

119

Re: Merginos be krūtinės

Citata is vieno lietuvisko filmo: "kokie **** papai sikna yra esme"
o jei rimtai kai krutis turi tilpti i delna tada yra etalonas.

120

Re: Merginos be krūtinės

cia faktas man negrazu didele krutine . kadangi as megstu smulkaus sudejimo paneles o krutine didesne labai stambina moteri, man patinka mazytes grazios nenukarusios krutines.   taip kad  dieli papai ne viesim yra sexsualu