1

Tema: Princas ant balto zirgo..?

Kur gi rasti ji?:)

2

Re: Princas ant balto zirgo..?

turetu buti Andersono knygose,sekmes skaitant...
p.s.bet nemanau kad pasakomis dar tiki... smile

3

Re: Princas ant balto zirgo..?

Ruta, 21 parašė:

Kur gi rasti ji?:)


Paieskok vasaros 5. Gal ten yra ten visi princai tik su baltom pizamom, bet gal ir zirgas bus.... ;D

4

Re: Princas ant balto zirgo..?

Ruta, 21 parašė:

Kur gi rasti ji?:)


Anglijoj vienas laisvas dar yra :?

5

Re: Princas ant balto zirgo..?

Tomas, 25 parašė:
Ruta, 21 parašė:

Kur gi rasti ji?:)


Anglijoj vienas laisvas dar yra :?


nu neduok dieve tokio princo big_smile big_smile big_smile big_smile

6

Re: Princas ant balto zirgo..?

isiterpsiu :::818 kiek zinau tas is anglios dar broli turi (Dianos vaikai ane :::110)

7

Re: Princas ant balto zirgo..?

Ruta, 21 parašė:

Kur gi rasti ji?:)

relax niekur as nedinges jeigu ka ? tik zirgas ne baltas o juodas,ir gal net ne zirgas o asilas - tinka...

8

Re: Princas ant balto zirgo..?

nebe tie laikai, kad bx su baltais zirgais lakstytu. db jaw ir panos galetu palakstyti;)

9

Re: Princas ant balto zirgo..?

su baltais zirgais jodineja tik belgariackios:::d08

10

Re: Princas ant balto zirgo..?

Sonatukxxx, 20 parašė:

su baltais zirgais jodineja tik belgariackios:::d08

Ne tik - mano žirgas irgi baltas big_smile Tik va aš ne princas..:::734
ps. Ir man būtų patrauklesnis su baltu mersu, nepatinka man vyrai jojikai big_smile

11

Re: Princas ant balto zirgo..?

Ruta, 21 parašė:

Kur gi rasti ji?:)

o tu - princese, kad  princo ieskai? jei princese - tai neieskok, jis jau seniai tau surastas ir paskirtas

12

Re: Princas ant balto zirgo..?

Uršulė, 21 parašė:
Ruta, 21 parašė:

Kur gi rasti ji?:)

o tu - princese, kad  princo ieskai? jei princese - tai neieskok, jis jau seniai tau surastas ir paskirtas

na gi as ir nesakiau kad ieskau:D sawo jau turiu tiesiog gal dar vieno prirejke tongue

13

Re: Princas ant balto zirgo..?

Ruta, 21 parašė:

Kur gi rasti ji?:)

Tik jau ne internete.

14 (redagavo Gediminas, 28 2010-07-17 11:38)

Re: Princas ant balto zirgo..?

baltas žirgas ohoho kiek atseina išlaikyti - o tai ką, jau baltas paspirtukas/mercedesas/baltarusiskas troleibusas netinka? :::629

na tai žinoma, atjos kažkoks bičas ant balto nesuprakaitavusio žirgo, su kardu iškapos piktžoles iš apžėlusio rūtų darželio, išvys piktas bobules-pamotes ir net nepažiūrėjęs pasiūlys savo širdį, skrandį ir savo dangiškąją asmenybę :::627

15

Re: Princas ant balto zirgo..?

Nereikia taip varyt ant princo kad paneles svajoja. Leiskit bent pasvajot...
Kalbant apie vaikinus, jie taip pat nesveikai uzkele reikalavimus panom.Juokingiausia, kad grazuoliu beieskodami retas gali pasiulyti kazka tokiai panai.

Taip kad nepamirskit apie save pagalvot ir savo super reikalvavimus, ir ka realiai galit pasiulyt panai, vaikinukai.

16

Re: Princas ant balto zirgo..?

Ruta, 21 parašė:

Kur gi rasti ji?:)

pasaku knygoje tongue

17

Re: Princas ant balto zirgo..?

tai brn svajones princas ir dar ant balo pipt. taiko ieskot? ar balto pipt ar princo? tokiu jau senai nebera. nebent Palangoj irtie uniformuoti:::808

18

Re: Princas ant balto zirgo..?

Na aš pasakysiu tokią gražią frazę: “Mes švaistome laika ieškodami idealios meilės vietoj to, kad patys susikurtume idealią meilę.” Mes galim ieškot princų ir princesių kiek tik norim......

19

Re: Princas ant balto zirgo..?

kiek pamenu is pasaku, tai princa ant zirgu savo princesiu iesko, o ne atvirksciai - taip kad sedek ir lauk smile atjos kada nors big_smile

20

Re: Princas ant balto zirgo..?

Tomas, 21 parašė:
Ruta, 21 parašė:

Kur gi rasti ji?:)

Paieskok vasaros 5. Gal ten yra ten visi princai tik su baltom pizamom, bet gal ir zirgas bus.... ;D

:::833 gerai čia suvartei :::608