1

Tema: Mushroom jazz,acid jazz

Kai manes paklause kokia muzika domiuos tai sakau acid,mushroomjazz...o tada sako kas tai yra ?kas ja kure,kokie dj ir pan:)jums tai ir svetma ar yra tokiu pat kaip ir as besidominciu netradicine muzika ir nekomercine:)

2

Re: Mushroom jazz,acid jazz

pirma karta girdziu toki dalyka:)

3

Re: Mushroom jazz,acid jazz

del grybuku dziazo tai ir mano kelyje jo nebuvo smile o acid jazz - klasika smile

4

Re: Mushroom jazz,acid jazz

De-Phazz, Jazzanova, Fila Brazilia.. tiesiog saldainiukas po gero tooselio

5

Re: Mushroom jazz,acid jazz

dar va pnau labai gerai big_smile

6

Re: Mushroom jazz,acid jazz

cia yra super:)tokie kaip st.germain,dj mark farina,blue boys,ir kartais i tuos remus ieinantis dimitri from paris aaaa...super:)ne komercinis sh,:))

7

Re: Mushroom jazz,acid jazz

cia yra super:)tokie kaip st.germain,dj mark farina,blue boys,ir kartais i tuos remus ieinantis dimitri from paris aaaa...super:)ne komercinis sh,:))

8

Re: Mushroom jazz,acid jazz

Na kad netradicine sita muzika, tai nepasakyciau.. pakankamai populiaru man rodos ir nemazai besidominciu yra.
O kas yra mushroomjazz? Man rodos tai tik 5 Mark Farina albumai...

9

Re: Mushroom jazz,acid jazz

nea nevien mark farina kure mushrooma:)na bent kiek as tai tik kelis pazystu kurie domisi tokia muzika,visi pas mus daba visi komercines aukos:)konkrecios:D

10

Re: Mushroom jazz,acid jazz

na taip, net neabejoju kad ne vien jis kuria tokio tipo muzika, bet tik jo albumai yra taip pavadinti. Sakyciau tai yra dowtempo + jazzy beats + hip hopo dalele.. ir gaunasi tas mushroomjazz. Bet juk tokio kaip muzikos stiliaus nera lyg ir.. :V
tikrai ne visi konkrecios komercines aukos, na bet dauguma.. wink

11

Re: Mushroom jazz,acid jazz

:)joa:)isvis ta muzika kure mum kisa mtv,viva,radio stotys yra tokia banali ir taip pabodus:))

12

Re: Mushroom jazz,acid jazz

kiekvienam pagal skoni, o populiari muzika atitinka DAUGUMOS skoni, todel taip ir vadinama, ir todel yra leidziama populiariuose radijuose ir kanaluose. o klausyti kiekvienam ko jis nori, nedraudzia joks istatymas, taigi..

13

Re: Mushroom jazz,acid jazz

labai jėgelė. va čia tai muzika.