1

Тема: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

Sveiki nezinau bandau cia rasyti pirma karta bet jau esu tokioj padeti kad betkoks patarimas jau praverstu man apsispresti. Esu istekejusi jau desimt metu turiu sunu desimties metu ,bet santikiai su vyru jau visiskai netokie kaip buvo anksciau jie visiskai salti, nezinau gal yra problema manyje o gal abejuose net neisivaisduoju ,su vyru matomes tik savaitgaliais bet vistiek sugebam susipykti ,mane jau pradejo erzinti jo kiekvienas poelgis , ir svarbiausiai tas kad jis manes nebetraukia seksualiai ir jau daznai pradeda lysti mintys apie skirybas.gal galit ka patarti

2

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

sveika silva. man tik 20. bet patarti jums noreciau. siulyciau isvykt i kokia kelione tolimesne ,jei galymybes leidzia su vyru.  gal jums reikia poelsio nuo visko. nuo kasdienes ritinos. daugiau siulyciau issikalbet apie viska kas gerai kas blogai . skyrybos tai tikrai nelabai gera iseitis. skirtis galima greit bet seimos susigrazint sunkiai. :::822

3

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

O as atvirkščiai siūlyčiau išvykti vienai ( sūnelį palikus tėčiui wink), pasimėgauti vienatve ir pabandyt susidėliot mintis.. Na aš irgi jauna patarėja, bet mačiau kaip kitos poros taip daro.

4

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

Viktorija, 18 пишет:

O as atvirkščiai siūlyčiau išvykti vienai ( sūnelį palikus tėčiui wink), pasimėgauti vienatve ir pabandyt susidėliot mintis.. Na aš irgi jauna patarėja, bet mačiau kaip kitos poros taip daro.

o kaip seima santykius pasiryskins? atstumas santykiams kenkia.

5

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

aciu uz patarimus as irgi masciau apie toki varjanta kaip galvoji tu sonatukxxx.nes su vyru jau bandziau sneketi kas man nepatinka bet jis yra labai sudetingas zmogus jis labai priima viska savo nenaudai ir pastovei kartoja tai susirask kita jai as tau netinku. jis yra labai senu paziuru.

6

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

Sonatukxxx, 20 пишет:
Viktorija, 18 пишет:

O as atvirkščiai siūlyčiau išvykti vienai ( sūnelį palikus tėčiui wink), pasimėgauti vienatve ir pabandyt susidėliot mintis.. Na aš irgi jauna patarėja, bet mačiau kaip kitos poros taip daro.

o kaip seima santykius pasiryskins? atstumas santykiams kenkia.

Kad pasiilgtu, trindamiesi viens kitam po akimis tik trugdo, vienatve, susikaupimas i save, yra vienareiksmiskai gerai, o tada jau matysis ar problema jumyse ar ne.

7

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

matai viktorija  mes nesimatom kazdien ir nesitrinam kartu jis dirba skotijoj as airijoj ir matomes tik savaitgaliais bet tas atskirai buvimas nepadeda

8

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

Na va pasirodo per mazai isskaiciau, jei jis toli tada vienareiksmiskai pritariu Sonatai wink

9

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

bet tai kodel as nenoriu su juo myletis man nedaeina ir kai budavom kazdien jis manes noredavo daznai o as jo nenoredavau

10

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

Is tiesu, as ne i tema, bet mane beproto gasdina mintis, jog zmogus kuri begalo mylesiu ir uz kurio istekesiu, kadanors man taps priesu ar siaip visiskai svetimu..gaila kad niekas negali atsakyti kodel blesta meile ir pasnibzdeti recepto, kuris jai neleistu isblesti...

11

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

recepto nera manau bet cia manau priklauso kaip teisingai pasirinksi sau tinkama zmogu juk buna poru kad visa gyvenima isgyvena ir neisblesta meile

12

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

Ir vel beviltiskai kyla tik vienintelis klausimas : " Kur Jis?" ir baltas pavydas tiems, kuriems pasiseke...

13

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

tau dar anksti tureti ta vieninteli tu dar atsiduk ir paturek tu vieninteliu daugybe:::047:::044

14

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

Neieskau as dar tokio, taip tik galejo pasirodyti big_smile siaip sian tokia nuotaika, kad reik paliudet, tai ir svaigstu kaip kokia senmerge- ryt paskaitysiu ir zvengsiu ;D

15

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

o man juokas del mano situacijos visai neima kiekviena diena miela galvoju ir galvoju ieskau geresnes iseities ir minties noreciau as but dabar niolikos

16

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

Visi mes ieskom, mastom, sprendziam,toks gyvenimas - didelis galvosukis ir uzuot ji neprievartavus veikti ir gyventi, o ne nuolat ieskoti ko nera.. Meile blesta ir nereikia bijoti jos keisti.. Beto juk tekejot labai jauna, todel del sio zmogaus apsisprendimas negalejo but brandus (na cia aisku mano subjektyvi nuomone)..

17

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

hmmm na jei isitikinusi, kad esi finansishkai stipri ir galesi ishlaikyti sawe ir waika, tj gali skirtis;) bet cia paciu blogiausiu atweju.... kad barates, gal yra kazhkokiu problemu pas tawo wyruka, o ne pas tawe;) dar klausymas tewas waiko agresywus? klausiu tik tdl kad pats maciaw, kjp mano mama norejo tewas... papjauti.. tj icia buwo paskutinis jo ishsishokimas.

18

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

Silva, 29 пишет:

o man juokas del mano situacijos visai neima kiekviena diena miela galvoju ir galvoju ieskau geresnes iseities ir minties noreciau as but dabar niolikos

Stai ir skirtumas, kuris pasikeite laikui begant... juk kai susipazinot ir pradejot bendra gyvenima, buvai niolikos... :V
Tiesiog tada buvo aptemes protas nuo "meiles" ar kas ji tokia buvo, po to bendras kudikelis ir likti kartu... Galimas variantas, kad JIS, ne TAS zmogus, kuris Tave turejo lydeti gyvenimo keliu...
O kaip to isvengti, jei tai yra nors kasnors panasaus, mazai kas zino... Nebutu atzalos, variantu butu daugiau, o dabar...
Na cia tik mano nuomone ir pamastymai... :V

19

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

[quote=Laurynas, 22 ne vyras mano neagresivus jis mane ne purstu nebuvo palietes turiu omeni jegos panaudojas

20

Re: Gal galit kas patarti as pasimetusi?

jo tada buvo didele meile o dabar viskas pavirto i didele rutina ir nuobodybe