1

Tema: Amzius sekse ne riba??

Ka manote, ar amzius sexe yra riba ? jai taip tai kada ir kokia ta riba? Geriau vyresnis ar jaunesnis partneris (ė)??

2

Re: Amzius sekse ne riba??

kokia dar riba?Aisku kad ne .Kol nori ir gali-dziaukis tuo.O kai to nebus,dusausi,vo,kai galejau,neisnaudojau,ka dievas dave

3

Re: Amzius sekse ne riba??

jum tik seksas, man asmeniskai seksas gyvenime nera pirmas dalykas.

4

Re: Amzius sekse ne riba??

Aleksandras, 23 parašė:

jum tik seksas, man asmeniskai seksas gyvenime nera pirmas dalykas.

Aha man irgi ne. visi cia kazkokie sekso istroske zombiai. ;D

5

Re: Amzius sekse ne riba??

na cia ne to klausiama buvo...jai seksas nedomina tai ir nelyskit i sitas temas....

6

Re: Amzius sekse ne riba??

Vaiva, 33 parašė:

na cia ne to klausiama buvo...jai seksas nedomina tai ir nelyskit i sitas temas....


bene ant jaunesniu patrauke ka? ... smile

7

Re: Amzius sekse ne riba??

Sexe amziui nera ribu...

8

Re: Amzius sekse ne riba??

Nezinau cia labiau priklauso nuo zmogaus noro kuri jaucia :V

9

Re: Amzius sekse ne riba??

Vaiva, 33 parašė:

na cia ne to klausiama buvo...jai seksas nedomina tai ir nelyskit i sitas temas....


O Tu cia nevadovauk. tongue ;D

10

Re: Amzius sekse ne riba??

yra viena riba. Ir netgi istatymas ja nustato. 14 metu. Jaunesni zmones negali err "tvatytis". O siaip kol gali tol linksminkis. Tik prasau man nerodyt....

11

Re: Amzius sekse ne riba??

pfiu...:::315 istatymui nenusizengiau big_smile

12

Re: Amzius sekse ne riba??

o mane kazkodel ant vyresniu patrauke paskutiniu metu wink ir nieko cia manau tokio kad tave vyresni traukia... manau tai kiekvieno reikalas - reikia tik saugiai ir patogiai kompanijoj vienas kito jaustis ir nebus stabdziu jokiu wink

13

Re: Amzius sekse ne riba??

aisku as pajuokavau...bet siaip tai is bendraamziu nieko gero, is vyresniu (na pirma tai bendravimo atzvilgiu) gauni kazko, gal daugiau rimties, sielai peno.... o is jaunesniu pasisemi na relakso tokio, optimizmo...

14

Re: Amzius sekse ne riba??

visko reikia gyvenime patirti ir jaunesniu ir vyresniu smile kol abiem gerai, ribu nera wink

15

Re: Amzius sekse ne riba??

nene neriba!!!! man jau net 26, o as dar vis pajegus!!!jeee..chacha

16

Re: Amzius sekse ne riba??

manau, kad tikrai neriba big_smile

17

Re: Amzius sekse ne riba??

Nezinau kodel , bet mane pradejo traukti i vyresniu puse jos tokios subrendusios moteriskos ir fuguryngos uch... big_smile

18

Re: Amzius sekse ne riba??

nemanau,kad amzius riba...meilei..o juolab sexui ribu nera...:)..ir jau koki zmogu randi..jaunesni ar senesni..cia jau tavo reikalas..jei tau gera su juo...tai kokia dar riba gali but????as draugavau su uz save 17metu vyresniu...ir pas mus viskas buvo gerai..:)..

19

Re: Amzius sekse ne riba??

koks skirtumas metuose...aisku jei ne toks kaip 14 ir 60... o seip tai juk myleti reikia...nu cia bet ne visiems sitas...

20

Re: Amzius sekse ne riba??

na net nezinau, galvoji kad gal ir nera tos ribos, bet is kitos puses, kai eina diedukas su kokia 18likos metuku mergicka, tai slykstoka darosi, arba kai dar mergaitem 18 nera (viena pasireiske auksciau) ir ja domisi zmogus kuriam jau virs 30, tai kazkaip ima atrodyt kad gal problemu turi su galva