21

Re: Amzius sekse ne riba??

Karina, 17 parašė:

nemanau,kad amzius riba...meilei..o juolab sexui ribu nera...:)..ir jau koki zmogu randi..jaunesni ar senesni..cia jau tavo reikalas..jei tau gera su juo...tai kokia dar riba gali but????as draugavau su uz save 17metu vyresniu...ir pas mus viskas buvo gerai..:)..

pas mus viskas BUVO gerai...jei gerai, tai iki dabar butumet kartu, o yra kitaip smile

siaip liaudies ismintis byloja lovoj visi lygus smile o siaip vyresnes moterys manau maziau kaprizingos (turiu galvos kvailus kaprizus), supratingesnes, turi patirties (as ne apie seksa) ir zino tai ko reikia vyrui. O vyras, kuri supranta, manau viska padarys del tos moters, nepaisant skirtumo metu.

22

Re: Amzius sekse ne riba??

patinka vyresni, bet aisku saikingai big_smile siaip, sakyciau, kad rybu nera, taciau pazvelgus giliau, ju yra smile

23

Re: Amzius sekse ne riba??

saikingai?Lina, kvepia fetisu big_smile big_smile na tu grazi ir manau nedurna (taip sakau, nes nepazistu taves tai negaliu tiksliai pasakyt). O tai apjungus i viena mergytes gyvena su vyresniais ir nesuka galvos apie gyvenima ir pragyvenima, uzsitarnauja kitaip (ne tik  gasliaja prasme) smile P.S. as cia tau netaikau. Bet tu tai galetum, jei tik noretum smile

24

Re: Amzius sekse ne riba??

tikrai nesiekiu to, kad mane kas nors islaikytu atsakant i tai seksu... tiesiog su daugeliu savo bendraamziu nesusisneku, su daugeliu jauciuosi kaip su vaikais... kai myli amzius nelabai svarbu, bet vyresni man patinka ne del savo socialines padeties, o ir sakydama vyresni, neturejau omenyje 40meciu, kalbejau apie 2,3,4 metu skirtuma tongue

25

Re: Amzius sekse ne riba??

Amzius sexe ne riba, net ir tada, kai del amziaus pas vyra nebestovi... ;D

26

Re: Amzius sekse ne riba??

Jaunai atrodai;) neriba neriba;)

27

Re: Amzius sekse ne riba??

na, negi ji dabar ims ir tau atsakys big_smile
beto, zinai kaip yra sakoma, skaicius, kuri pasako moteris, turi buti dar padaugintas is 3 big_smile

28

Re: Amzius sekse ne riba??

va vyru skaiciu tikrai reikia dalinti, nes del ale patirties nori pasigirti, o panos atvirksciai, skaiciu pamazina, kad nepasirodytu palaidos ir "nuvalkiotos"

29

Re: Amzius sekse ne riba??

Arunas, 21 parašė:

nes moterys meluoja geriau big_smile

o vyrai dazniau tongue

30

Re: Amzius sekse ne riba??

emmm, gal nepradekim... nes galiu isdrebti savo nuomone apie vyrus... visokiu yra, visokiu reikia... o beto moterys ne kirminai, o gudrios, mielos ir svelnios laputes ir tik kaikurios serga pasiutlyge

31

Re: Amzius sekse ne riba??

Arunas, 21 parašė:

labai pikta bulteljera big_smile

arunai, per daug nusisneki ir ne i tema

32

Re: Amzius sekse ne riba??

gal as atsisakysiu....

33

Re: Amzius sekse ne riba??

Lina, 19 parašė:

tikrai nesiekiu to, kad mane kas nors islaikytu atsakant i tai seksu... tiesiog su daugeliu savo bendraamziu nesusisneku, su daugeliu jauciuosi kaip su vaikais... kai myli amzius nelabai svarbu, bet vyresni man patinka ne del savo socialines padeties, o ir sakydama vyresni, neturejau omenyje 40meciu, kalbejau apie 2,3,4 metu skirtuma tongue

gerbtinas tavo pasauleziura jei jauties kaip su vaikais smile o kad patinka ne del padeties irgi respectas smile negi tu ta retenybe vidutinybiu pasaulyje? smile

34

Re: Amzius sekse ne riba??

arunai, man kolkas mintyse ne dainos, o fizika, ir taip save keikiu, kad cia sedziu, o ne prie visokiu konstantu, koeficientu ir desniu

35

Re: Amzius sekse ne riba??

Lina, 19 parašė:

tikrai nesiekiu to, kad mane kas nors islaikytu atsakant i tai seksu... tiesiog su daugeliu savo bendraamziu nesusisneku, su daugeliu jauciuosi kaip su vaikais... kai myli amzius nelabai svarbu, bet vyresni man patinka ne del savo socialines padeties, o ir sakydama vyresni, neturejau omenyje 40meciu, kalbejau apie 2,3,4 metu skirtuma tongue

gerbtinas tavo gyvenimo supratimas jei jauties kaip su vaikais smile ir respectas, kad ne padrti vertini+pastebejau tavo uzsispyrima, jis irgi teigiamas, jei tik vietoj ir laiku... smile negi tu ta retenybe is vidutinybiu? smile

36

Re: Amzius sekse ne riba??

Linas, 23 parašė:
Lina, 19 parašė:

tikrai nesiekiu to, kad mane kas nors islaikytu atsakant i tai seksu... tiesiog su daugeliu savo bendraamziu nesusisneku, su daugeliu jauciuosi kaip su vaikais... kai myli amzius nelabai svarbu, bet vyresni man patinka ne del savo socialines padeties, o ir sakydama vyresni, neturejau omenyje 40meciu, kalbejau apie 2,3,4 metu skirtuma tongue

gerbtinas tavo pasauleziura jei jauties kaip su vaikais smile o kad patinka ne del padeties irgi respectas smile negi tu ta retenybe vidutinybiu pasaulyje? smile

na matai, nors man tik 19, esu macius ir silto ir salto... tikrai nesakau, kad esu retenybe, tiesiog mastau kiek kitaip, nei daugelis mano vienmeciu... turiu savu prioritetu, o beto nesuprantu, kodel pasaulis kovoja uz lygias teises, bet moteris vistiek stengiasi buti islaikomos... mano manymu, kiekviena save gerbianti moteris, turi tureti savo pasauleli, savo tikslus, siekius, moketi save islaikyti ir vyrui buti ne zaisliuku ar augintiniu, o zmogumi, su kuriuo gali lygiuotis, didziuotis, gerbti, zavetis... beveik kiekviena gali suzaveti groziu, bet tikrai ne visos protu... kaip ir vyro, taip ir moters grozis turi slypeti ne isvaizdoje, o elgesyje ir prote, pasiekimais

37

Re: Amzius sekse ne riba??

Arunas, 21 parašė:

zinau kas pirmas isrado gramofona smile

man tas nepades big_smile

38

Re: Amzius sekse ne riba??

Lina, 19 parašė:
Linas, 23 parašė:
Lina, 19 parašė:

tikrai nesiekiu to, kad mane kas nors islaikytu atsakant i tai seksu... tiesiog su daugeliu savo bendraamziu nesusisneku, su daugeliu jauciuosi kaip su vaikais... kai myli amzius nelabai svarbu, bet vyresni man patinka ne del savo socialines padeties, o ir sakydama vyresni, neturejau omenyje 40meciu, kalbejau apie 2,3,4 metu skirtuma tongue

gerbtinas tavo pasauleziura jei jauties kaip su vaikais smile o kad patinka ne del padeties irgi respectas smile negi tu ta retenybe vidutinybiu pasaulyje? smile

na matai, nors man tik 19, esu macius ir silto ir salto... tikrai nesakau, kad esu retenybe, tiesiog mastau kiek kitaip, nei daugelis mano vienmeciu... turiu savu prioritetu, o beto nesuprantu, kodel pasaulis kovoja uz lygias teises, bet moteris vistiek stengiasi buti islaikomos... mano manymu, kiekviena save gerbianti moteris, turi tureti savo pasauleli, savo tikslus, siekius, moketi save islaikyti ir vyrui buti ne zaisliuku ar augintiniu, o zmogumi, su kuriuo gali lygiuotis, didziuotis, gerbti, zavetis... beveik kiekviena gali suzaveti groziu, bet tikrai ne visos protu... kaip ir vyro, taip ir moters grozis turi slypeti ne isvaizdoje, o elgesyje ir prote, pasiekimais

lygiu teisiu kontroliere galetum dirbt smile kazin kiek tos tiesos, na bet faktiskai teisingai isdestei smile tik yra taip, kad moterys negana to kad nori lygiu teisiu, ta prasme, kad i jas ziuretu kaip i zmones (anksciau tai nelabai buvo) + jos nori, kad vyrai butu pragyvenimo saltinis, visu galu meistrai ir t.t.
Ziurejau laida per LTV2 kalbejo apie lygias teises tie zmones kurie zino tai reikala ir is to duona valgo, tai prieita isvados buvo, kad lietuvos moterys reikalauja per daug smile

39

Re: Amzius sekse ne riba??

na, as irgi savanaude, man reikia vyro kuris mane sutramdytu, butu dar labiau uzsispyres nei as ir dar vienas dalykas, noreciau, kad jis butu atsakingas uz seimos biudzeta, nes as islaidune, kiek duosi, tiek isleisiu... man reikia griezto vyro pasoneje big_smile

40

Re: Amzius sekse ne riba??

Arunas, 21 parašė:

bei vata smile

arunai, uz sitokiu ziniu protruki, gal tau jau dabar diploma iteikti ;D